csongoor. jelentkezése moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csongoor

Újonc
2020. 06. 12.
4
9
Erdély
LV karakter
Jacobo Gaos

x3zePcK.png


IG neved:
- Jacobo Gaos -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Lassan 4 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- See-n még nem voltam moderátor, de más nagyobb szervereken voltam moderátor és kellő tapasztalatom megvan hozzá. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 7-8 órát. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 6-7 órát naponta. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Egy jó megoldóképeséggel rendelkező személy vagyok. Tapasztalt vagyok a moderátori feladatkörben, tudtam már bizonyitani ezt sok helyen. Emellett szeretném segiteni a moderátori munkámmal a Teamspeak szervert, illetve a kezdőknek segitséget nyújtani. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Egy jó, összefogó csapatban szeretnék dolgozni, ahol értékelik egymás munkáját. Mint mondtam voltam máshol is moderátor, itt is megszeretném próbálni. Szeretném segiteni más játékosokat. A "toxikus" emberkéket pedig szeretném kiszűrni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Leregisztrálás után elmagyarázom neki, hogy hol találhatóak azok a szobák pl. amit ő keres, hova mehet be és hova nem, mire vannak azok a bizonyos szobák satöbbi. Emellett ismertetném vele a Teamspeak szabályzatát. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Ahogy mondtam, jó megoldóképeséggel rendelkezek ami itt viszonylag fontos. Folyamatosan fent vagyok a teamspeak szerveren, igy egy sokat tudnék "szolgálatban'' lenni. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Egyedül Szöcskét ismerem. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A célom az lenne, hogy minél több ismeretséget és barátokat gyűjtsek. Azzal teljesülne a legjobban ha minél nagyobb rangot elérek.-

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Jó megoldóképesség-
- Inteligens -
- Kedves -

Negatív:
- Közben feledékeny-
- Ha a szüleimet, vagy a szeretteimet szidják, azt nem tűröm el, akkor elgurul a gyógyszerem.-
- Lusta -

Mennyi idős vagy?:

- 14 éves.-

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok, Kapusi Csongornak hivnak. Erdélyben, egy kisvárosban születtem és lakok is, Kézdivásárhelyen. Lassan 3 éve vált az életem főszerepébe a labdarúgás. Ezt versenyszerűen űz Másik sport amit szeretek az a biciklizés. Tudni kell rólam, hogy kreativ ember vagyok. Legtöbbször kitűzök magam elé célt, igy mindig motivált vagyok. Szeretek segiteni az embereken, illetve megbizható vagyok. A feladataimat mindig megpróbálom a legjobb tudásom szerint elvégezni. Próbálom mindig kihozni a legjobbat magamból, mindig prec
íz munkát próbálok végrehajtani. Szabadidőmben a See LV-n szoktam játszani, jelenleg egy NS frakciót viszek egy-két haverral. Végszónak annyit, hogy köszönöm hogy elolvastad, további szép napot! :)
-
 
  • Tetszik
Reactions: Sotchkeh és Damnn

Sotchkeh

Zöldfülű
2020. 01. 30.
196
163
20
Dunaharaszti
V4 karakter
James Onfroy
LV karakter
Noah Marsh
V2 karakter
James Onfroy
Mivel régebről ismerlek így tudom hogy amit megkapsz feladatod azt el is végzed, sok sikert.
 

aChester

Pötyögés
Globális Moderátor
LV
2019. 04. 12.
764
1 425
18
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Lun_Greer
V2 karakter
Chester_Binder
A lapot lehetne még böviteni de sok sikert .
 

Moder

Pletykafészek
Támogató
2019. 11. 25.
837
736
21
Budapest
V4 karakter
Marcus Rossini
LV karakter
Marcus Easton
Szia!
Ez egy jó lap lett, gratulálok hozzá és további sok sikert. TÁMOGATOM!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.07.04. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Lehetett volna tartalmasabb lap is. Meglátjuk.

EDIT: Mivel nem jelentél meg másodszorra sem a TGF-en, lapod elutasítva!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac és AlexLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.