Csongi helytelen ban indoka

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cseri

Újonc
2021. 04. 07.
6
19
V2 karakter
Bengor Swanson
Karakter neved
♦ Bengor Swanson ♦
AccountID / Serial / (Teamspeak 3 gond esetén UID)
♦ 69122 - B4001A959D586D6E82271199F80978B2 ♦
Problémád leírása
♦ False Ban/ Helytelen ban indok ♦
Bizonyítékok
https://i.imgur.com/YrqmaLOh.jpg
Egyéb megjegyzés
♦ Szia Bence Egy elég egyedi kérelemmel fordulnék feléd.
Olyan Március/Április felé megismerkedtem egy csapat játékossal a szerveren akik gyorsan be is fogadtak körükbe.Minden tök fasza tök jó volt családot alapítottunk/rpztünk tunningtalikat tartottunk.
Végülis élveztem a játékot 0-24 toltuk. Ilyen Április felé ez mind egy jó 180t tolt. Elkezdtek rabolni folyton adminügy volt nem élveztem.
Ekkor egy bizonyos szemèly -Mark MacRay elhatározta hogy abbahagyja a szerót mert mindenért jailt kap.
Ekkor szétosztotta vagyonát nekünk hogy tessék én léptem csá.Én ekkor nagyon leszegényedtem és sejtettem hogy ez igy nem frankó de végül én hülye belementem. Így a nevemre került egy Ford Raptor és egy Yacht.
Körülbelül egy napig örültem magamnak majd elhatároztam hogy eladom a Raptort amit megtettem. Miután elpasszoltam a Rapit amit ingyen kaptam kaszinóztam tunningoltam a kocsijaim végülis szórtam a pénzt.
Aztán pár napra rá mindannyian keress fel jailbe kerültünk.Irogattunk hogy ajjaj most mi lesz.Majd engem mert én vagyok a legkisebb szintü nincs mit vesztenem felküldtek TSre
Eközben Mark((aki vagyonát ruházta át rám)) és pár haverja mondta nekem mit mondjak hogy ne kerüljek szarba.
Nagyokat kacagva olyan hülyeségeket mondattak velem hogy azóta is fogom a fejem… A végeredmény az lett hogy csak én lettem kibannolva oocker indokával mikor mindenki más vagyonátruházásért.
Letelt a fél év gondoltam megpróbálkozok egy unbannal.Ekkor tudtam meg hogy mindenki más az ügyből már kapott unbant beleértve-Markot.
Én megértem hogy még nem érdemlek unbant akármilyen feltétellel mivel nem az igazat mondtam teamspeaken és belemntem a vagyonátruházásba…
De egy olyan év mulva látom esélyét hogy játszhatnék ujra a kedvenc szerveremen ha bannomat esetleg áttudnad minősiteni Ooc kereskedelemről vagyonátruházásra.
Tényleg nagyon megbántam amit tettem és nem unbant hanem egy ban átminősitést szeretnék kérni. Mivel Sonja May,Mark MacRay Mar megkapta az unbanjukat mivel Vagyonatruhazas indokaval kaptak bannjukat.
Ugyanaz törtent velem mint Sonjával.
Köszönöm hogy vetted az időt hogy elolvasd írásomat.

,Csongi ♦​
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Szia!
Érdekes történet, viszont érdekel.
Keress fel a napokban TeamSpeak-en és átbeszéljük.
Helyezhető!
 
  • Imádom
Reactions: Maradics
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.