Csokesz jelentkezése adminisztrátornak.

csokeszLV

Újonc
2023. 03. 25.
47
25
V4 karakter
Deacon Kenneth
LV karakter
Deacon Kenneth
Bemutatkozás
A nevem Alex, 17 éves vagyok, szakácsnak tanulok. Szabad időmet játékkal töltöm, nagyrészt SeeMTA-val. Régebben fociztam, de az már a munka miatt elavult. Remekül dolgozom csapatban, ez a munkámban is megnyilvánúl. Pozitív tulajdonságaim közé tartozik, gyors precíz munka, kitartás, határozottság. Negatív tulajdonságaim, nem szeretem ha sokat időznek egy dologgal, ha akadékoskodnak,

Jelenlegi játszott perceim
40982

UCP-ről kép


Mi egy adminiszitrátor feladata?
Lényegében a szerver szabályzat betartatása, illetve játékosok segítése, figyelése, esetleges szankciónálása.

Miért jelentkeztél Adminisztrátornak? Miért válasszunk téged?
Azért is jelentkeztem mivel már én voltam S.G.H, csak sajnálatos módon ellett véve. Elég idő eltelt azóta, elég tapasztalatot gyűjtőttem hogy újra beadjam jelentkezésemet. Mint fentebb is leírtam tudok csapatban dolgozni, szeretek is. Helyt tudnék állni, az elvárt követelményeket tudnám teljesíteni. Más kisebb szervereken is töltöttem be adminisztrátor pozíciót, mindig is szerettem csinálni, ezért szeretném itt is.

Mennyi időt tudnál szánni a szerverre, mint Adminisztrátor?
Napi szinten akívitást tudnék mutatni, napi kb 4-5 óra simán meglenne, ha nem dolgozom ez jóval több. Ahogy fentebb leírtam, a minimumot tudnám teljesíteni. Teljes odaadással csinálnam az egészet. Most jelenleg minden eltöltött perceimet a frakció teszi ki, hiszen szerelő vagyok, emelett az admin tökéletes lenne.

Véleményed szerint tudnál csapatban dolgozni? Van ismerősöd az Adminisztrátor csapaton belül?
Teljes mértékben tudnék csapatban dolgozni, érdekel hogy milyen is valójában az LV-s admin közösség. Könnyen kijövök másokkal, akár ismeretlenekkel is, illetve elég hamar teremtek barátságos hangulatot. Nincs ismerősöm az adminisztrátor csapaton belül.
 
  • Fire
Reactions: Davee_