Csirke skin kivétele.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 079
1 830
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
Ezt az ötletet csak támogatni tudom, mivel ezt a skint általában funra használják, valamint nem is értem, hogy mi keresnivalója van egy RP szerveren egy ilyen skinnek, csak feleslegesen foglalja a helyet mástól.
 
  • Vicces
Reactions: Felipe

Mateh

Klaviatúra gyilkos
2019. 07. 10.
717
5 409
V4 karakter
Gyorgy Sztojka
LV karakter
Kadyr Nuradilov
Általában a funolós skinek mind rendelkeznek olyan kivételes vonássokkal, amik egyébként lehetővé tennének egy nem mindannapi karakter alakítását. Egyébként ezek a skinek alapvetően nem lennének rosszak, direkt nem a tökéletességre hajaznak, ezért is különlegesek.
Elszomorító de valóban jobb lenne, ha inkább le lennének váltva, mivel DM videókban és funolások közben gyakrabban fellelhetőek, mint egy rp-s playeren. Találkoztam már szokatlan esettel is, például páran a hajléktalan skinbe rendesen realitás határain belül szerepjátékoztak, karaktert vezettek, azonban valóban jobb lenne, ha inkább átlagos kinézettel rendelkező skinek kerülnének ezek helyére.
 

Slim

Írnok deák
2019. 01. 11.
654
978
Fort Carson
V4 karakter
Stan Webb
LV karakter
Rustin Wallace
''Most mi a baj azzal, ha nyolc csirke nyolc fegyverrel (rp nélkül) Kaszinó előtt lelő mindenkit?!''

- Mert ha különböző skinben tennék, nem lenne gond.
 
  • Tetszik
Reactions: 1saac

sn0wLV

csak igy van
2020. 02. 13.
268
546
Budapest
V4 karakter
-
LV karakter
Cesar Alcaraz
V2 karakter
-
''Most mi a baj azzal, ha nyolc csirke nyolc fegyverrel (rp nélkül) Kaszinó előtt lelő mindenkit?!''

- Mert ha különböző skinben tennék, nem lenne gond.
Jó. Szóval nem érted a célzásomat. Sebaj.
Most mi a baj azzal, ha nyolc csirke nyolc fegyverrel (rp nélkül) Kaszinó előtt lelő mindenkit?!
A hsz poénból lett írva. (Legalább is fogalmazva)
A hangsúly az "rp nélküli fegyver elővételen", és a "dm"-en van.
És tekintve hogy ez egy FUN skin, érdemes lenne kivenni. (Vagy korlátozni a megvételét, árát, bánom is én!)
Ha nem érted a célzást, nem muszáj reagálni a hsz-re. Nem tudok más mondani sajnos.
- Mert ha különböző skinben tennék, nem lenne gond.
Nem lenne gond?!
Ezt mégis hogyan érted? - Fejtsd már ki.
"rp nélküli fegyver elővétel és dm"
Nyílván én nem vagyok tisztában azzal, hogy te mennyire ismered / nem ismered a szabályzatot, viszont gondolom tudod, hogy a fegyverre KELL rp, és a DM is szabálysértés.
Azaz, ez teljesen skintől független. (Nem is értem ezt.)
 

Morozno

Írnok deák
2020. 01. 03.
674
2 846
Zalaegerszeg
LV karakter
Jarell Moore
Annyira jó az ilyeneket látni a város közepén. :D
8yajsk8frz9pcey2yftw.png
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
figyelj @boti nem tudom ha ezzel neked valami rosszat csináltam akkor nagyon sajnálom,de nem azért vagyok admin hogy én minden játékosnak figyeljem ki milyen ruhát visel, az meg egy másik dolog én nem fogom megszabni hogy milyen skint lehet használni is melyik nem,ha én ezt szeretném hordani akkor az a én dolgom szerintem senkinek semmi köze ahhoz hogy én milyen skinbe vagyok, az hogy sokan szeretnek ezzel a skinnel nonozni arról én nem tehetek,szerintem ne keverjük szezont a fazonnal,ha bármi problémád van akkor nyugodtan keress fel teamspeak3 szerveren elérhető vagyok mindig bármikor el beszélgetek veled szívesen;).
 
Utoljára szerkesztve:

boti

。・:*:・゚’
2019. 01. 10.
1 214
8 069
V4 karakter
Frido Mare
LV karakter
Tomas Lama
Senki nem említette, hogy figyeld őket, hanem csak annyi, hogy példát kellene mutatnod. Te dolgod, hogy hordod-e, viszont ha nem akarod, hogy bárkinek köze legyen ehhez, akkor ne írd ki a fórumra úgy, hogy 'adminként hordom'. Elbeszélgetni meg nem kell velem, köszi, megvagyok.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.