Csirke Farm Útmutató-Playerek számára

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Amper

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 15.
257
174
15
Felvidék
V4 karakter
🇮🇱Symeon Segalowitch🇮🇱
LV karakter
🇮🇹Ampelio Fanucci🇮🇹
V2 karakter
Robert Afton

Sziasztok! Ebben a kis leírásban ami legfőképp a kezdő playerek számára csináltam meg, hogy megismerjék az állatfarm egyik legjobban hozó részét. Úgy gondolom, hogy ez a kis leírás segítségül fog szolgálni nagyon szintű játékosoknak is. Nem is húzom az időt kezdjünk is bele.


Szükséges dolgok:
Vonóhoroggal rendelkező autó amit itt megtaláltok.
Legalább 65.000$ készpénz.
A legfontosabb pedig egy Farm, amit vagy Blueberryben, vagy a Fatelepen béreljünk.
A többi hely nem igazán, jó mivel mindentől messze van. Ez a kettő van még a legközelebb a mezőgazdasági nagykerhez, amivel időt is spórolhatunk.


Folyamata:

Ez egy kicsit több időt fog igénybe venni, de megéri az idejét. Menjünk el az utánfutó bérlőhez a kocsinkkal, majd béreljünk egy pótot. Ezután menjünk a farmunkhoz.

Lépjünk be, majd elénk tárul egy könyv, a bejárattal szemben, ahol nekünk a sárgával jelölt Mezőgazdasági NagyKer. lesz a fontos. Itt 4 pont jelenik meg.

Szalma

Állatok

CsirkeTáp


Pellettáp

Ebből nekünk 3 darab fog csak kelleni.

Rendelés:

1. lépés: Először mindenképp szalmát rendeljünk a farmunkra (100$/db).
A rendelést a
image.png
ikonnal látott helyen vehetjük át, ami fatelep alatt található.



2. lépés: Ha a szalmát levittük a Farmba, és lehelyeztük azokat, Szalmalerakás akkor érdemes megrendelni a Csirketápot (4500$/db).


Ebből elején érdemes 3-4 zsákot rendelni, mivel az kibírja 1,5-2 hétig. Keressük meg a kannát a farmban, vegyük fel, (jobbklikk) majd a zsákokra (bejárati ajtótól balra) szintúgy (jobbklikk). 2X kell a kannát megtölteni, hogy a csirkeetető tele legyen. Etető

Menjünk ki a farmból, vödörrel a kézben, majd a csaphoz sétáljunk amire F-et nyomva a kannát a csap alá helyezi, majd vízzel megtöltsük.
Visszamegyünk, majd a csirkeetető mellett jobbra a kis zöld itatóba öntsük bele, de ezt 1x elég.

Itató

3. lépés: Csirkék behozatala. A farm 33db csirkét bír eltárolni. (1csirke=3db foglal a 100-ból). Egy csirke körülbelül 800-950$ kerül. Pót foglalás

Körülbelül 26.400-33.000$ fog kerülni. A csirkék 2.5-3 nap alatt növekednek meg abba a korukba, amikor tojni kezdenek.

4. lépés: Eladás. A tojások 1260-1580$ terjedő árban tudjuk eladni darabjáért. Ha szerencsénk van akkor heti 700.000$-1.000.000$ is lehet. Az első hét a növekedésüktől kezdve, még csak 200.000$-350.000$ lesz.

Taktikák:

2 darab taktika létezik.

1.
Meghagyni halálukig a csirkéket, és csak tojásból szerezzük a pénzt.

2. 70-90% korukig meghagyni a csirkéket majd akkor eladni őket. Ilyenkor álltalában visszakapjuk a csirkékért kapott pénzünket, de lehetséges, hogy 2000-2500$ is előfordulhat.

Végszó:

Remélem tetszett ez a kis bemutató a csirke farmról. Képekkel egyenlőre még nem tudok szolgálni, de igyekezem bepótolni.
Ez lett volna az én első bemutatóm.
 
Utoljára szerkesztve:

GameKapocs

Zöldfülű
Támogató
2022. 10. 25.
192
954
V4 karakter
Lucio "Zombie" Sullivan
Elég jó volt a bemutató videó is amit Thommas csinált. Itt is inkább azok szerepelnek mint ott, ha van lehetőséged egészítsd ki inkább olyannal ami nem volt a videóban.
Például: milyen időközönként kell gondozni, szalma csere, tippek a dolog felgyorsítására, a heti 700k-ért mennyit kell foglalkozni vele, hol az optimális farm helyszín ennek stb
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Targinjo

Amper

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 15.
257
174
15
Felvidék
V4 karakter
🇮🇱Symeon Segalowitch🇮🇱
LV karakter
🇮🇹Ampelio Fanucci🇮🇹
V2 karakter
Robert Afton
Elég jó volt a bemutató videó is amit Thommas csinált. Itt is inkább azok szerepelnek mint ott, ha van lehetőséged egészítsd ki inkább olyannal ami nem volt a videóban.
Például: milyen időközönként kell gondozni, szalma csere, tippek a dolog felgyorsítására, a heti 700k-ért mennyit kell foglalkozni vele, hol az optimális farm helyszín ennek stb
Rendben, köszi a tippeket. Mindenkép alkalmazni fogom őket.
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
230
388
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Fasza lett, amúgy a "kicsit többet kapunk a csirkékért" dolog kicsit kevés :D
Kb 900$-ért veszed, 60% Minőségűt(!) 3 ezerért tudom eladni, sokkal tőbb is lehetne.
 

Amper

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 15.
257
174
15
Felvidék
V4 karakter
🇮🇱Symeon Segalowitch🇮🇱
LV karakter
🇮🇹Ampelio Fanucci🇮🇹
V2 karakter
Robert Afton
Fasza lett, amúgy a "kicsit többet kapunk a csirkékért" dolog kicsit kevés :D
Kb 900$-ért veszed, 60% Minőségűt(!) 3 ezerért tudom eladni, sokkal tőbb is lehetne.
Szia! Köszi a visszajelzést, ahogy fent is említettem ez az első ilyen leírásom. Ha lesz időm, akkor normálisan képekkel, átírással is fogom bővíteni!
 

Amper

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 15.
257
174
15
Felvidék
V4 karakter
🇮🇱Symeon Segalowitch🇮🇱
LV karakter
🇮🇹Ampelio Fanucci🇮🇹
V2 karakter
Robert Afton
Tilos a dupla/tripla hozzászólás! Büntetés: 40 pont - Dijego
Kiegészítettem még képekkel amiket szöveg rákattintással hozhattok elő. Bocsi, hogy későn csináltam meg, de nem igazán volt időm rá.
 

hanzo

Újonc
2022. 11. 23.
14
3
25
V4 karakter
Vito Castillo
Mennyi időközönként kell csak a Tyúkok után takarítani ?
 

JatekosElet

Újonc
2019. 01. 10.
7
3
V4 karakter
Mikolaj Swietoslaw
LV karakter
Garence Petterson
V2 karakter
Dmitri Ivanov
Öt csomag szalma mennyi időre elég?
 

JatekosElet

Újonc
2019. 01. 10.
7
3
V4 karakter
Mikolaj Swietoslaw
LV karakter
Garence Petterson
V2 karakter
Dmitri Ivanov
Tehát akkor mondhatni 3 nap körülbelül.
 
  • Tetszik
Reactions: Macseek
2019. 05. 30.
57
232
Szlovakia
V4 karakter
KorpasBendeguz
Amig foglalkoztam a farmolassal 30 db csirket tartottam mindig,1x etettem,itattam,ganeztam naponta,tobbnyire este akkor is csak a felet ganeztam ki, igy a 6 bala szalma kibirja 5-6 napig ,ha csak tojas miatt tartja oket az ember akkor mindegy ha csokken az allapotuk 1-2 %-al (y)
 
  • Tetszik
Reactions: Petyuss és Marko98
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.