Csipesz --> Zoliii (Helyette)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

fuzesijaszol

Újonc
2019. 06. 23.
30
288
V4 karakter
hudeis tizene
V2 karakter
erdos levente laszlo
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Csipesz


Panaszra tett moderátor neve:
Zolii


Panasz oka:
Jogtalan kitiltás.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
image.png



Egyéb megjegyzés:
Hallottam róla, hogy egy darab "haha"-ra sincs szankció osztva. Nem értem, miért kell egy dühítő reakcióra úgy szankciót osztani, hogy nem inzultáltam vele senkit. Mellesleg miért ne lenne hozzá közöm? Ugyanúgy jászok én is a szerveren, igenis van közöm hozzá. Egyáltalán nem értem, hogy mi olyan zavaró egy reakción.
 

Zoliii

Captain
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 07. 28.
2 852
4 412
V4 karakter
Flavio F Luchese
Helló-helló, nem lepett meg ez a pk, a kitiltást azért kaptad mert semmilyen építő kritikát nem tettél, hozzá se a PF fejlesztési kérelméhez, se a honvédség kérelméhez, A semmi közére reflektálva csak annyit, hogy semmit nem szóltál hozzájuk csak szimplán rájuk nyomtad a dühítő reakciót, aminek teljesen semmi értelme nincsen ebben a formában, ahogyan te azt használtad, mi volt neked annyira dühítő abban a két kérelemben, hogy muszáj voltál rárakni ezt a reakciót? Az meg, hogy mi olyan zavaró egy reakción, az , hogy mi dolgozunk az fk fejlesztésen több hetet, hogy hiba mentes legyen, te meg letudod egy dühítő reakcióval indok nélkül.
 
Utoljára szerkesztve:

fuzesijaszol

Újonc
2019. 06. 23.
30
288
V4 karakter
hudeis tizene
V2 karakter
erdos levente laszlo
Éppenséggel a véleményemet formáltam a női skinről, mivel teljesen nem értem, hogy miért vékonyabbak a jobb kezek, illetve a véleményem meg azért nem lett kifejtve, mivel közben kaptam a kitiltást. (Helyette)
 

Zoliii

Captain
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 07. 28.
2 852
4 412
V4 karakter
Flavio F Luchese
Valószínűleg pont akkor fejtetted a véleményed a PF fejlesztéséhez is, vagy abban az volt a dühítő, hogy kérnek még 1 leadó helyet? EDIT: A másik meg az, hogy a reakciód és a ban között majdnem 1 óra telt el(ez honvédségnél). A PF-es reakciód között meg majdnem 3 óra.
 
Utoljára szerkesztve:

fuzesijaszol

Újonc
2019. 06. 23.
30
288
V4 karakter
hudeis tizene
V2 karakter
erdos levente laszlo
A parkfelügyeletes témára reflektálva: nem csak én használtam a dühítő reakciót és csak engem tiltottál ki. Mellesleg csak azután, mikor a TE kérelmedre nyomtam. Érdekes, ők nem sértődtek be rajta, nem csináltak belőle ügyet. A dühítő reakció meg nem egyenlő a "haha"-val. Ennyi erővel mindenkit ki kéne rakni a fórumról, aki nem megfelelően használja a "haha" reakciót, szándékosan olyanra nyomja, ami nem vicces és csak a feszültséget akarja vele generálni. A honvédséges barátod meg izomból nyomta a "haha" reakciót a panaszkönyvre, rengeteg más olyan panaszkönyvet is kinevet, amit barátaira/frakciótársaira van nyitva, független attól, hogy mennyire korrekt és összeszedett a panasz. (helyette)
 

Zoliii

Captain
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 07. 28.
2 852
4 412
V4 karakter
Flavio F Luchese
Nekem rólad jött a panasz így amiatt jártam el, nem amiatt mert hogy a honvédséges fejlesztést dühítőzted, aki nem megfelelően használja a haha reakciót és jelentve van meg is szokta kapni a büntetésért érte, továbbiakban nem kívánok mást hozzáfűzni várom a bírálatot.
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 076
12 166
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
Hello.

Átolvasván a panaszt, és ezzel egyúttal döntés is született a Globális moderátorok körében, a fórum teljes felületén.
Az ilyen, és ehhez hasonló jellegű kitiltásokat teljesen beszűntetjük, sőt egyenesen nullára redukáljuk.

Kerüljön le a ban Csipeszről, illetőlegesen, ha van ilyen felhasználó a közelmúltból, ő róla is kerüljön le. (Ez kollektíven, mindenkinek szól!)
A reakció azért van a fórumon, hogy használjátok. Akinek pedig éppen nem tetszik valami, azt a jelenleg használható 6 reakció közül megteheti bármelyikkel, egészen nyugodtan.

Internet veszélyeiről nem kívánok tájékoztatást tartani, csak annyit jegyeznék meg, hogy az interneten, abszolút bárhol, kaphatsz meleget, de egyaránt hideget is.

Lezárom a panaszt következmények nélkül, és erre a jövőben mindenki kollektíven lesz szíves figyelni, és tartani magát a megbeszéltekhez.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.