Csigusz Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csigusz2

Újonc
2020. 06. 04.
13
18
17
Jászjákóhalma
V4 karakter
Doszpot Jessica
LV karakter
Devin Glass
V2 karakter
Martin Rodriguez

x3zePcK.png


IG neved:
- Devin Glass -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3-4 éve kb -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem Voltam -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 8-11 órát -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 8-11 órát -

Miért pont téged válasszunk?:
- Úgy gondolom , hogy bőséges moderátori tapasztalattal jelentkezek, mert természetesen nem csak SGS szervereken voltam moderátor, hanem több más akkori nagyobb szervereken is. Illetve eléggé érett vagyok, amit nem kérkedésként gondolok, hanem mondták nekem, hogy tényleg az vagyok, ezért állítom. Ezenkívűl a feladatomat mindig elvégzem, és törekszek arra, hogy precíz és pontos legyen, például azért, nehogy később valamiféle probléma legyen. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretek másokon segíteni, el lehet velem beszélgetni szó szerint, bármiről. Megbízhatónak tartom magam. És kiszeretném probálni itt magamat, és szeretnék csapatban dolgozni és segiteni az emberekenek -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Megkérdezném, hogy miben tudom esetleg őket eligazítani, akár adminhoz akar menni, akár frakció tagfelvétel stb. De mindezek előtt, amennyiben nem regisztrált lenne kikérdezném természetesen, hogy nem seemta játékost kér-e, vagy civilt, majd a szabályokat, és ezek után csak következne az, amit az első sorban leírtam. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Szerintem egyrészt a tapasztalatommal amit már tudom, hogy sokszor kiemeltem, de tényleg úgy gondolom, hogy ez kellő mennyiség, illetve az aktivitással természetesen, és a segítőkészségemmel akár moderátor társaknak is, ha nem értenek valamit. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Igen van -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ez attól függ, hogy mennyid élvezném, hisz természetesen szeretek moderátorkodni, de ennek is van egy felső határa, de őszintén elérendő maximális hely ahova elszeretnék jutni az operátor, mert az smoderátor feladatkör, már lehet sok lenne heti 38 óraszámú iskola mellett, ami később akár 40 is lehet. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segtítőkész vagyok -
-
Kedves vagyok -
-
Jószívű vagyok -

Negatív:
- Sokat gépezek néha -
-
Beszédhíbás vagyok -
-
Feledékeny vagyok -

Mennyi idős vagy?:

- 14 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Hát hol is kezdjem... Martinnak hívnak 14 éves vagyok, a családommal Jász Nagykun Szolnok megyébe Lakunk. Beszédhíbás vagyok, és a legtöbb ember ezért is csúfol.Legtöbbször Focizni,Biciglizni,és beszélgetni szoktam a haverokkal.Legtöbbször Sokat Gépezek. -
 

boti

。・:*:・゚’
2019. 01. 10.
1 214
8 069
V4 karakter
Frido Mare
LV karakter
Tomas Lama
Kétszer lett elutasítva a lapod eddig az elmúlt 1 hétben. Poénból csinálod ezt?
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Ha ezt tovább erőlteted, még feketelistára is rakunk.
 
  • Vicces
Reactions: Felipe
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.