Csekkfüzet rendszer bevezetése! (Rendvédelemnek)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ENERGY

Barangoló
2019. 01. 10.
100
69
V4 karakter
Jason D Weiser
LV karakter
Isaac D Dorsh
V2 karakter
Daniel C Dante
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Daniel C Dante >

Ötleted:
< Szóval, szerintem a rendvédelemnek egy elég jó fejlesztés lenne, illetve megeshet az is hogy akit meg akar büntetni a rendvédelem akkor nem "szivatja" meg a játékosokat rögtön a rendvédelmis. Én ezt úgy értem, ha esetleg büntetni akar a rendvédelmis valakit akkor szerintem a játékosok 70-75 %-a felidegesíti magát azon hogy kapott megint egy iszonyatosan nagy csekket és azt rögtön levonja tőle a rendszer. Ez ugye azért nem egy kellemes dolog mert tegyük fel egy kezdő játékos menne tankolni vagy menne a határra vagy kaját akar venni de nincs pénze mivel megbüntették és nem tudja ezeket a dolgokat megtenni és ebből szoktak következni azok hogy átszökik az illető valakivel a határon mivel nincs semmire se pénze, Ezzel a dologgal hogy átszökik a határon még talán nincs is semmi gond de ha ezt észreveszi egy rendőr akkor egyértelmű hogy utána ered és megállítja és ezt csak a saját tapasztalatom és a saját véleményem szerint mondom hogy megáll és jóesetben az lesz hogy engedelmeskedik rossz esetben az lesz hogy elkezd menekülni de nem tud elmenekülni mert elkapják és innentől kezdődik az hogy Nonozni fog mivel még kezdő és nem ismeri még a szabályokat és megpróbálja azt megtenni hogy valamilyen úton módon megúszhassa ezt a büntetést. De most tegyük fel bent van ez a csekkfüzet rendszer, nyilván akkor is tud vele szívni az ember de mégse az van hogy rögtön levonja a rendszer a pénzt tőled hanem mégis csak van ideje a játékosnak arra hogy megtankolja abból a kis pénzéből a kocsiját vagy átmenjen a határon vagy vegyen magának kaját és ezek után még arra is van ideje hogy elmenjen dolgozni és kigyűjtse azt a pénzt amit majd be kell fizetnie. Ez a rendszer még akár azoknak a játékosoknak is tud segíteni akik nagy szintűek és sok pénzük van, mert nekik meg van arra idejük hogy kikamatozzák azt a pénzt és akkor nem a saját pénzükből kell kifizetni a nagy csekkeket hanem akkor már abból a pénzből amit arra szánt az illető. Elnézést, hogy ennyire hosszan írtam ezt le de nem tudtam most másképp megoldani, viszont ha azt nézzük akkor a rendvédelmiseknek is nagy "előnyt" lehet nyújtani ezzel. Sokkal RP-sebb lesz ez a dolog és sokkal menőbb. Szerintem ezért lenne jó bevezetni ezt a csekkfüzet rendszert. >

Megjegyzés:
< Nekem nagyon tettszene ha ez megvalósulna és szerintem egy csomó játékosnak is tettszene ez a dolog, de ettől függetlenűl kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy hasznos lenne vagy sem. Kommentbe várom a megjegyzéseket.
UI: Tudom, hogy sok a szóismétlés ezért elnézést kérek, illetve ahogy az ötletemnél említettem a kezdő játékosokat nem szeretném őket megsérteni mert nem mindegyik kezd el ilyenkor nonozni csak most azokra a játékosokra értettem akik még teljesen kezdők és még nem hallottak arról hogy RP. Tehát nem akarok ezzel egyetlen embert sem megsérteni. >

CJ válasza:
Bekerült a szerverre! Zárom/Helyezem
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Jack0

Újonc
2019. 06. 14.
14
12
LV karakter
Randall Schneider
V2 karakter
Brian D William
Támogatom! Szerintem ez igenis hasznos, hogy nem azonnal vonná le a pénzt!
 
  • Tetszik
Reactions: ENERGY

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem hasznos lenne ez a "kis" apróság, sokat dobna a szerveren. Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: ENERGY

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 737
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Egyetértek, ráfér a vérfrissítés. Akinek az a véleménye, hogy ez v2 és nem v3 az meg tényleg gondolkozzon el. Ne legyen semmilyen változás ami a közösség támogatását elnyerte, pláne, hogy nem kötelező a v3ast kivitelezni, lehet sajátot alkotni.
 

Alopex Ander

Újonc
2019. 04. 03.
32
9
22
Százhalombatta
V2 karakter
Rhodes Nikolett
Nagyon jó ötlet. apróság, de még is jó cucc. De azt is lehetne, hogy ha megbüntetne, akkor megkérdezi, hogy itt helyben kifizeti (ez a tehetősebknek jó lenne, mert akkor nem kell szaladgálni érte, hogy ki legyen fizetve) vagy pedig ez a csekkes módszer. :D Támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: ENERGY

ENERGY

Barangoló
2019. 01. 10.
100
69
V4 karakter
Jason D Weiser
LV karakter
Isaac D Dorsh
V2 karakter
Daniel C Dante
"Helyben kifizeti-e"? Elég nagy butaságot mondtál ezzel
Szerintem ezt amúgy nehéz megvalósítani és nem hinném hogy ez valós dolog hogy helyben befizetni
 

Wing

szárnyas barát
2019. 01. 29.
234
639
18
Szigethalom
V4 karakter
Loretta Hristov
LV karakter
Petrick Denzel
V2 karakter
Alexa R Mauricio
Na igen... ez eléggé jó lenne,nem nagy dolog és megvalósítható! Egy próbát megér!
 
  • Tetszik
Reactions: ENERGY

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
767
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
még ha érdekelné a rendőrt , hogy a másik mit csinál ezerszer engednek el vagy nem is érdeklik , ezzel kéne valamit csinálni de egyébként támogatom az ötletet.
 
  • Tetszik
Reactions: ENERGY

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
308
289
21
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
A jelenlegi ticket rendszer tényleg nem a mai, ráférne egy ilyen frissítés. Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: ENERGY és Zacsii

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Csak jót látok benne, sokkal de sokkal jobban néz ki. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: ENERGY

Montella

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
41
V4 karakter
Montella Vincenzo
LV karakter
Montella Vincenzo
V2 karakter
Montella Mawyd
Szerintem az egyik legjobb otlet , elleg sokat dobna az egeszen a csekes rendszer es nem okozna gondot azoknak a jatekosoknak akik nem rendelkeznek elleg keszpenzel , eselyt adva hogy ki tudjak fizetni a buntetest nyugodtan dolgozva hataron atszokes nelkul vagy anelkul hogy ehen haljon mert -ba van.
 
  • Tetszik
Reactions: ENERGY
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.