Családi autók.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole

v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Zeljko Vujic >

Ötleted:
< Egy nemrégi ötletben felkerült az, hogy a szerveren 90%-ban csak sportautók találhatóak meg és kevés a családi autó. Szerintem ez nem igaz mivel M5 Wagon, RS4, RS6 és több nagyobb autó is megtalálható, de szerintem ezt még lehetne bővíteni azért készül ez az ötlet. Elsősorban a skodákra gondoltam mint családi autók, egyedi is lenne és szerintem simán elmenne a szerveren olyan autók helyet amiket már nem igazán használnak a játékosok. >


Megjegyzés:
< Skoda Octavia A7 Combi >
-
< Skoda Octavia Estate >

-
< Skoda Octavia 2018 >

-
A kép minőségért bocsi. Én elsősorban ezekre az autókra gondoltam, simán elférnének a szerveren. Ha ezekre lenne igény a letöltési linket is csatolnám. >

 
Utoljára szerkesztve:

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
22
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Támogatom! Úgy gondolom van már elég sok sport autó a szerón, az ilyen fajta autók is simán elférnének a szerveren.
 
  • Tetszik
Reactions: mickeymouse

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Igazad van,kellenek a szerverre,ha bent lennének,biztosan bevásárolnék belőlük. Támogatni tudlak.
 
  • Tetszik
Reactions: mickeymouse

AndrewRyan

Zöldfülű
2019. 02. 20.
205
884
22
Monor
V4 karakter
✘ ✘ ✘
LV karakter
✘ ✘ ✘
V2 karakter
Andrew H. Ryan 🇰🇵
Tetszik az ötleted, viszont csekély esélyt látok rá hogy ez megvalósulna, két okból. Az egyik hogy gyakorlatilag nincs szabad kocsi modell hely, amiket ezekre lehetne cserélni. Joggal merül fel sok kocsicserés ötletnél a Trabant, Galant, Peugeot és stb. mint esetleges csere, viszont ezek alsó kategóriás autók, direkt a kezdő (és jó pár esetben inkább tároló autó) rétegnek van fenntartva. Ennek tekintetében az előbbi az ok.

A másik ok viszont inkább egy feltételezés, viszont pár esetben észleltem hogy mérvadó, ez pedig az esztétika. Mivel a vezetőség dönt az új autók behozataláról nyilvánvaló hogy oda fogják tenni az eddigiek mellé megnézni mennyire illik bele az összhangba. Ebből eredően pedig nem hinném hogy az ötletben említettek bekerülnének. Hozzáteszem, ahogy én érzem próbálunk egy modernebb, fejlettebb megjelenés fele tolódni, ami alapján fognak új autók bekerülni.

Megidézem ide a karosszéria lakatos urat hátha többet tud.
@Milcsu
 
  • Tetszik
Reactions: mickeymouse

NgyVktr

Zöldfülű
2020. 03. 26.
214
544
LV karakter
anthony.kyle
Szia! Az túlzás hogy az rs4, rs6 vagy a wagon családi autó lenne, mivel ezek nem hétköznapi autók. Ugyanakkor az ötlet jó lenne, de szerintem már nem megvalósítható.
 
  • Tetszik
Reactions: Kara

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Tetszik az ötleted, viszont csekély esélyt látok rá hogy ez megvalósulna, két okból. Az egyik hogy gyakorlatilag nincs szabad kocsi modell hely, amiket ezekre lehetne cserélni. Joggal merül fel sok kocsicserés ötletnél a Trabant, Galant, Peugeot és stb. mint esetleges csere, viszont ezek alsó kategóriás autók, direkt a kezdő (és jó pár esetben inkább tároló autó) rétegnek van fenntartva. Ennek tekintetében az előbbi az ok.

A másik ok viszont inkább egy feltételezés, viszont pár esetben észleltem hogy mérvadó, ez pedig az esztétika. Mivel a vezetőség dönt az új autók behozataláról nyilvánvaló hogy oda fogják tenni az eddigiek mellé megnézni mennyire illik bele az összhangba. Ebből eredően pedig nem hinném hogy az ötletben említettek bekerülnének. Hozzáteszem, ahogy én érzem próbálunk egy modernebb, fejlettebb megjelenés fele tolódni, ami alapján fognak új autók bekerülni.

Megidézem ide a karosszéria lakatos urat hátha többet tud.
@Milcsu
Örülök a hozzászólásodnak, mert én is így látom ahogy te. Én bízok abban, hogyha nem feltétlen ezek a kocsik, de ilyen fajták egyszer bekerülnek mert szerintem mindenki örülne neki és szívesen használná a skodákat is, de ne értsen félre senki én nagyon bírom a M5 Wagon, F10, RS4, RS6 És az ilyen fajta autókat mert illenek a szerverre, viszont arra célozgatok, hogy elég sok a sportautó amiből lehetne csiszolni és a fentebb említett Skodák is mehetnének a helyükre simán. Ha nem pont az ezek, akkor remélem legalább ilyesmi fajtákat egyszer fogunk látni a szerveren.
 
  • Tetszik
Reactions: AndrewRyan
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.