[ Crystal Law Firm - Vezetői Pályázat ] Bradley Carter jelentkezési lapja

Janivagy0k

Újonc
2024. 09. 06.
3
3
V4 karakter
Bradley Carter
=== IC ===
Teljes név:
≺ Bradley Carter ]

Születési helye,ideje:
≺ 1987.02.15., Liberty City ≻
Anyja leánykori neve:
≺ Elizabeth Taylor ≻
Jelentkező telefonszáma:
≺ +38-76-899-0312 ≻

Jelentkező személyigazolvány másolata:

Jelentkező jogosítványának másolata:

Melyik Vállalatunkat szeretné megpályázni, mint vezetői személyiség?
≺ Crystal Law Firm≻
Van-e bármilyen tapasztalata a vállalatvezetéssel kapcsolatban? Ha igen, kérem fejtse ki.
≺ A vállalat vezetéssel kapcsolatban tapasztalom sajnálatos módón nincsen, viszont annál több ambícióm és elképzelésem van ≻
Dolgozott már hasonló vállalatoknál? Ha igen, hol:
≺ Igen, Liberty City-ben dolgoztam a Goldberg, Ligner & Shyster Law Firm-nél, a szakmai gyakorlatom alatt, ezt követően junior azután senior tagként, majd később partnerként ≻
Tud-e csapatmunkában dolgozni?
≺ A rövid válaszom erre a kérdésre egyértelműen az igen lenne. De ezt kicsit kifejtve, saját tapasztalataim alapján is tudom, hogy mennyire ösztönző tud lenni egy munkahelyen, ha az ember nem csak egy számára üres és tőle emberileg távol álló épületbe jár be nap mint nap, hanem egy közösség részeként, sokkal élettel telibb környezetben töltheti el ugyan ezt az időt. Számomra a csapatmunka olyan szempontból is kiemelkedő jelentőséggel bír, hogy hiszem, hogy csak akkor tudunk eredményes munkát végezni, hogyha egyenként, de mégis közösen egy olyan közösségben munkálkodunk, amit a magunkénak tudunk érezni. ≻

Kérem fejtse ki, Ön szerint milyen egy jó vállalat vezető?
≺ Véleményem szerint egy jó vállalati vezető rendelkezik olyan kvalitásokkal, amelyek lehetővé teszik számára az adott vállalat minél objektívebb, személyes elfogultság nélküli vezetését. Továbbá fontosnak tartom, hogy egy vezető legyen kiegyensúlyozott, higgadt, viszont egyben igazságos és tegyen meg mindent annak érdekében, hogy az adott vállalat a legjobban teljesítsen. ≻
Kérem meséljen referencia munkáiról? Amennyiben van.
≺ Sajnos referencia munkákkal még nem rendelkezem, viszont készen állok arra, hogy elkötelezetten képviseljem a vállalatot, és hozzájáruljak a fejlődéséhez ≻
Milyen tevékenységeket hajtana végre vállalatvezetőként az adott vállalatnál?
≺A vállalat vezetői tevékenységemet a konzervatív innováció szellemiségében képzelem el. Pályázatom sikeressége esetén az első időszak főként a vállalat jelenlegi állapotának felmérésével telne, hogy mi az, ami beváltan működik és mi szorulna változásra. Az alapgondolatot kibontva olyan szempontból konzervatív az elképzelés, hogy ami a felmértek alapján működőképesnek mutatkozik annak főként az ösztönzésére és a mégjobbá tételére koncentrálnék. Olyan szempontból lenne innovatív a vezetési struktúra, hogy a jelenleg nem létező dolgok helyett újak bevezetését, a nem működők vagy nem jól működők felülvizsgálatát és az aktualitásokhoz mérten való kijavítását és jobbá tételét szorgalmaznám.≻
Kérem jellemezze magát 20 mondatban:
≺1987-ben láttam meg a napvilágot Liberty City-ben. Jogász családba születtem ettől kezdve ez már predesztinált, arra, hogy én is ezt az utat folytassam. Két testvérem van viszont ők biztosak voltak benne, hogy nem a családi hivatást szeretnék folytatni. Nővérem marketing területen dolgozik szülővárosunkban, az Öcsém pedig Vice City-ben orvostanhallgató. 2005-ben felvételt nyertem a Columbia egyetem jogi karára, ahol 2010-ben diplomáztam. Az egyetemi éveim alatt, viszonylag későn szereztem jogosítványt személygépjárműre, viszont azóta elengedhetetlen részét képezi életemnek a vezetés. Szüleim tanácsa ellenére nem a saját ügyvédi irodánkban kezdtem el a szakmai tevékenységem, mert máshol akartam szerencsét próbálni. Ennek köszönhetően kezdem el dolgozni a Goldberg, Ligner & Shyster Law Firm-né, ahol a hároméves szakmai gyakorlatomat töltöttem és itt folytattam ügyvédi pályafutásom egészen 2023-ig. Az ügyvédi pályafutásom ez alatt az idő alatt egészen sikeresnek mondható, nem csak a tárgyalóteremben tanúsított szerepléseim alapján, hanem olyan szempontból is, hogy egészen gyorsan sikerült végig járni a ranglétrát. Ebben az évben az életem gyökeresen megváltozott. Úgy éreztem, hogy változásra van szükségem. Elköltöztem Los Santos-ba és a konfortzónámon kívüli munkák vállalásából tartottam el magam. Ezekkel a munkákkal töltött idő nagyban hozzájárult ahhoz, hogy rájöjjek, hogy milyen rövid idő alatt tudok az egyes kihívásokhoz alkalmazkodni és azokat legjobb tudásom szerint leküzdeni. Egész életemben szorgalmas és munkaszerető embernek vallottam magam. Kitűnő probléma megoldó képességgel rendelkezem, a kihívások általában inkább ösztönzően hatnak rám, mint nyomasztólag. A sok munka mellett eddigi életem során összeegyeztethetetlen volt, bármilyen féle társaskapcsolat kialakításával. A munka mellett kikapcsolódásként a szabadidőm a sport szeretetének szentelem, teniszezem és horgászom. A sport mellett a másik hobbim az utazás, szeretek megismerkedni más kultúrákkal és szép tájakon barangolni. Hiperszociálisnak vallom magam, nagyon könnyen teremtek kapcsolatot emberekkel és alakítok ki barátságokat. Az új városba költözés nem okozott nagy problémákat ezzel kapcsolatban, egyből sikerült új kapcsolatokat és barátságokat kialakítani.≻

=== OOC ===
Hány éves vagy?
≺19≻

UCP Előéletről a kép:

Mennyi játszott perced van a SeeMTA V4 szerverén?

Használsz-e Discord alkalmazást?
≺Igen, használok≻

Írj magadról 3 - 3 jó és rossz tulajdonságot:
≺Jó tulajdonságok: pontos vagyok, ha valamibe belekezdek akkor azt szívvel-lélekkel csinálom, jól tudok adaptálódni Rossz tulajdonságok: sokszor maximalista tudok lenni, néha nehezen találom meg a magánéletem és a munka közti egyensúlyt, bizonyos helyzetekben kritikus tudok lenni ≻


Aláírás:

Bradley Carter
 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: Petar és dani930