Cristopher Jhonson jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Kristóf Szabolcs

Hány éves vagy?

Jelenleg 17 éves vagyok.

Hány játszott perced van?

7940 játszott percem van jelenleg.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Igen voltam, 6 adminjailom van. Az utolsó szabálysértésből eredő jailomat több mint egy éve kaptam. https://kepkuldes.com/image/WVJ5At (Képpel)

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Igen voltam frakció kulcsok miatt, sajnos mikor frakcióban voltam családi gondok miatt abbakelett hagynom a szervert. https://kepkuldes.com/image/WVJ5At (Képpel)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Igen volt. https://kepkuldes.com/image/WVJzxA

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Igen voltam az L.V.M.S -ben.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Inaktív lettem, nem tudtam a szerveren játszani ezért kiléptem.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Van egy szép motorom amit a saját pénzemből vettem meg. Nagyon más nincs amire büszke lennék.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Naponta 3-4 órát tudok a frakcióra szánni.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Természetesen rendelkezem.

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Mivel szeretek csapatban dolgozni és elég sok helyen be tudok illeszkedni.Nem szoktam a munkámat félbe hagyni, ha valamit elkezdek akkor azt be is fejezem.Tisztelet tudó vagyok társaimmal szemben.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)



Kristóf Szabolcs vagyok 17 éves. Bács Kiskun Megyében élek a családommal. Nagyon szeretem az extrém sportokat , gondolok itt ejtőernyőzésre illetve motocrossra. Rajongok a veterán motorokért, nekem is van 1-2 darab . Rendszeresen dobolok, odavagyok a külömböző zenei műfajokért. Szabadidőmben az Mta-val foglalom el magam. Az én pályafutásom kb 2-3 éve kezdődött, azóta rendgeteget tanúltam, hogy tehetem szinesebbé az rp tudásomat.A haverok nagyon beszédesnek tartanak engem, akár a semmiről is eltudok beszélgetni órákon át. Nagyrészt mikor játszom ts en is fentvagyok, én szeretek beszélgetni a játék melett, sokkal jobb játékélményt élek át úgy ha még melette hülyülünk ts en vagy csak jól érezzük magunkat bizonyos kereteken belűl.

Pozitív tulajdonságok: Barátságos,elfogadó,őszinte,jófejnek tartanak engem a barátok.

Netatív: Feltudom idegesíteni magam apró dolgokon amit nem látok jónak,néha rámjön az 5 perc.







[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

Cristopher Jhonson.

Jelentkező születési helye, ideje:

1985:05:02. Las Venturas Medical Center.

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Stefany Ross

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen érvényesek.

Miért szeretne ide jelentkezni?

Érzem magamban a kellő elszántságot,illetve nagyon sok tapasztalatot szereztem vezetés illetve az emberekkel való komunikálás terén.

Miért pont önt vegyük fel?

Minden végzetségem megvan a poszt betöltésére, rendelkezem kellő tapasztalattal, megbízható,kultúrált személy vagyok.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

A csapatmunka a legfontosabb dolog minden szervezetben. Ha nincs csapatmunka a szervezet szétesik,nem tud megfelelően működni. Nagyon fontos dolog hogy minden ember maximálisan együtt tudjon dolgozni a másikkal, segítsék egymást.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen elfogadom és be is fogom tartani.

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Elfogadom,.

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Tisztelt SeeCity Kölekedési Központ.Láttam weboldalukon hogy tartanak tagfelvételt, és én szertnék ezzel a lehetősséggel élni, ezért jelentkezek.Azért pont önöket választottam mivel nagyon szeretek autót vezetni és vinni embereket A-ból B-be.Hallottam meg tapasztaltam is hogy nagyon kedves emberek dolgoznak önöknél, és hogy nagyon jó szolgáltatást nyújtanak.Nagyon nagy szüksége van a városnak önökre.Szeretném tovább fejleszteni a vezetési tudásom ezért esett önökre a választásom,mivel csak önök tudnak nekem ilyet bitosítani.Számomra nagyon fontos hogy az utas biztonságban, és egyben gyorsan eljusson a kívánt helyekre.Önökhöz elengedthetetelen a jó csapatműködési képesség, tisztelettudás mivel csak így lehet egy jó csapatot összekovácsolni, és megfelelő vezetési képesség ami bennem teljes mértékben megtalálható .

Kérjük csatolja az önéletrajzát:



Tanulmányaim: 8 általános amit Los Santosban végeztem el valamint innen is felvételiztem szakközépiskolába. Középszintű tanulmányaimat a Las Venturas-i Szakközépiskolában végeztem ahol először leérettségiztem,majd elvégeztem a 2 éves technikusi oktatást,ahol 4-es osztályzattal végeztem. Az iskolát követően sok tanfolyamra jártam ,hogy minél precízebben tudjam végezni a munkám.

Eddigi munkahelyeim és munkatapasztalataim: A szakközépiskola után,miközben a tanfolyamokat csináltam családunk nehéz anyagi helyzetbe került,emaitt elég sok munkát végeztem,volt hogy targoncáztam,volt hogy alkatrészeket árultam a helyi üzletben.Miután elvégeztem ezeket a tanfolyamokat állandó munkahelyet nem találtam ebben a munkakörben,így elmentem egy évig polgárőrnek. Azonban 1 év után rákellett döbbenjek,hogy nekem nem való ez a munka,hiszen szeretem az olaj illatát,szeretem a gépjárműveket bütykölni.Így felmondtam a polgárőrségnél és elmentem keresni olyan szerelő műhelyt,ahol alkalmazottakat keresnek,ami sikerült és,1 hét múlva találtam is és munkába is álltam,azonban ez a kis szerelő műhely eléggé kevés forgalommal rendelkezett,így elég hamar csődhelyzet környékére került a műhely,így elkellett küldeniük néhány embert,köztük engem is.Az elbocsátásom utáni napon már gépre is ültem,hogy hazautazzak,hogy munkát keressek Los Santos vagy San Fierroban és amint megláttam a hirdetésüket,hogy alkalmazottakat keressek,nem hezitáltam sokat és azonnal elkezdtem összegyűjteni az irataimat.



Aláírás: Cristopher Jhonson

Kelt.: 2019.08.29
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Cápa

Mogyikah

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
318
505
V4 karakter
Franklin_Lawrence
LV karakter
Qudamah_Aziza
A lapod nem rossz, viszont a linkek azok nálam rosszak, kérlek töltsd fel máshova őket, így nem tudlak támogatni amíg a linkeket ki nem javítod.
 

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
Köszönöm hogy szóltál, javítottam, ha minden igaz meg tudod teis nézni.
 

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
757
25
Makó
V4 karakter
Awni Shaiq
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Lamarcus Winsley vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés:Szép lap, hosszan kifejeztetted a részleteket, várunk meghallgatáson!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.