Cristopher Edy jelentkezése a Fix And Drivehoz.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Márton. 14 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~Regisztráltam: 2019-12-31 16:15:46 Perceim: 19 nap, 18 óra és 21 perc 28461 perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/ZTKfJYf ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen-igen és használom is. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 4 óra minimum, de szerintem többet is. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Kathi Márton vagyok 14 éves. Hajdúböszörményben élek. Szeretek Sportolni és V2-ni. Kézilabdázni és focizni szeretek a legjobban de be szoktam állni kosárba is. Egy Odafigyelő, értelmes okos ember vagyok. Mióta See Mta-n játszok már azóta szeretnék szerelő lenni de sajnos ez még nem jött össze remélem most össze fog. Már 3 éve RP-ek V3-on kezdtem és nagyon sok RP tapasztalatom lett. Már nagyon rég szeretnék bekerülni a Fix And Drive-ba. Remélem sikerül és akkor egy jó frakcióban fogok részesülni. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Cristopher Edy ~


Születési helye, ideje:

~1980.05.01 Los Santos Korház. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~Személygépkocsi szerelő. ~

Általános iskola.

Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Már nagyon rég óta szeretnék egy szerelő tagja lenni. Régi álmom már hogy szerelhessek See City-ben. Szeretném a szerelő tudásomat bővíteni. Meguntam a mostani életet úgyhogy szeretnék beállni szerelőnek. Azt szeretném ha egy jó szervezet tagja lehessek. Szeretném még ezek mellett elűzni az unalmat mert általában ez szokott lenni. Mivel mindig csak a Nagyker-ből szoktam megélni.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ 1980.05.01-én születtem Olaszországban.Kisgyerekkorom-n,Gyerekkoromban is már nagyon szerettem az autókat.Apám autója egy 1996-s Audi A6-volt.2005-n elköltöztünk See Citybe hisz édesanyám és apám itt kapott munkát.Ekkor még csak 10 éves voltam de hamar megszoktam az új otthonunkat. Apám Kamionsofőr,anyám pedig egy japán cégnél gépes munkát kapott. Még mindig ugyanúgy szeretem őket anyámat és apámat.Nekik köszönhetem az életem.Mivel Általános iskola közben elköltöztünk ezért 3. osztályos koromban új tárasakkal ismerkedtem meg.De ide nagyon hamar beilleszkedtem. Mikor kijártam a 8 osztályt 15 évesen ezután a Széchenyi István Szak középiskolában tanultam tovább . 19 éves koromban végeztem az iskolákkal. Sajnos apám egy betegségben 2019.02.11-ben elhunyt . . . Mindig is ügyes kezű ember voltam.Szerettem dolgozni és rengeteg munkát vállaltam.. Ekkor már meg volt a jogosítványom mivel az iskola fizette ezt ki.Majd jelentkeztem a See City Transport-hoz ott fel is vettek. Szerettem ott dolgozni de fel kellett mondanom mivel a cég csődbe ment.. . Mindössze 3 évig dolgoztam itt . Ezután elmentem a See City Nagyker-hez és ott kaptam munkát. 3 éve hogy már hogy itt dolgozom . ~

Aláírás:
Cristopher Edy
 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.