Criss La Taylor Jelentkezesi lapja.

Wartex152

Újonc
2024. 07. 15.
3
0
V4 karakter
Criss La Taylor

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
23

Mi az Account ID-d?

243686

Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
kb 7-8 éve.


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
v2 óta. jelenleg 3 079 percem van v4 en de az időm ellenére van tapasztalatom.


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?

Hétköznap 3-4 órát biztosan amennyiben nem dolgozom többet is.

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
igen


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
nem voltam még v4 en frakcióban


Van-e ismeretséged a frakción belül?
Nincs.


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
Viszonylag elég aktív tudok lenni. Mindig megprobálok a legjobban teljesíteni és a leggyorsabban. Gyorsan betudok illeszkedni és könnyedén barátkozok. Gyorsan tanulok és a munkám miatt elég sok szabadidőm van.


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?


igen de jobban a discordot használom

IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:

Criss La Taylor


Születési helye, ideje:
2001.03.13.


Édesanyja leánykori neve:
Rebeca La Taylor


Bejelentett állandó lakcím:
Los Santos felett, a hegyek között megbúvó kis erdőben élek egy szerény faházban.


Legmagasabb iskolai végzettség:
Éretségi


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
igen


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
Mindig ott szereltetek. Nagyon kedves és rendes mindenki és segítőkészek ugyan úgy egymással is. Ezért szeretnék hozzájuk csatlakozni hogy még egy segítő kész ember lehessen a telepen és hogy láásák az emberek a hogy a fix drive mechanic shop milyen ősszetartó csapat.


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
igen


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
Elég sok a szabad időm és elég rég óta szeretnék autókal dolgozni. 3 évet dolgoztam az iskolán kivül szerelőként. És mivel csak 23 éves vagyok meg szeretném mutatni a világnak hogy igen is én bele adok apait anyait a munkába. Mind ezek mellet szeretek csapatban dolgozni jó emberekkel.


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

Amikor a szakmunkás iskolába jártam gyakorlaton egy blink mechanic autó szerelő mühelyben tanultam meg az alapokat.
Majd miután elvégeztem a tanfolyamot felvettek a scrap mechanic szerelő telepre és ott dolgoztam 3 évet majd csödbe ment a szerelő telep és ez miatt keresek új munkát.​