Criss La Taylor Jelentkezési Formanyomtatvány

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Wartex152

Újonc
2024. 07. 15.
5
0
V4 karakter
Criss La Taylor
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Krisztián<
~ Hány éves vagy? ~
>23<
~ Account ID-d? ~
>243686<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>8 863<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Ez változó általában délután 4 vagy 5 óra után.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 órát biztosan.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Még nem voltam frakcióban.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Krisztián nak hívak. Egyéni válalkozású kömüves mellet dolgozom.Számító gépeket szerelek hobbiból. Hobbim a horgászat és a szerelés. Egy egészen nyugodt srác vagyok szeretek csapatban dolgozni, nevetgélni, alkalmaszkodni, beszélgetni, játszani.Viszonylag sokat játszok a szerveren mikor úgy van időm van hogy kb 12 órát vagyok fent a szerveren hétvégén. <




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Criss La Taylor<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Los Santos, 2001.03.13.<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>nem dolgoztam még sehol<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Szeretnék egy ilyen jó csapathoz csatlakozni hogy fejlődni tudjak és hogy megtudjam mutatni hogy igen is kemény munkával igen is boldog lehet az ember <

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>igen<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Criss La Taylor egy kis faházban élek fent jefferson motel fölött a hegyen. Elhatároztam hogy mindenképpen keresek valami munkát mivel a semmitevésel nem lehet pénzt keresni. Úgy döntöttem hát hogy jelentezem egy szerelő telepre. A saját autómat is én bütykölgetem néha igy hát az autó szerelésre jött a választás. Jefferson motel föllöt a hegyen ahol élek minden nap látom a szebbnél szebb autókat járkálni. Az autók az én lelki társaim hiszen jobb mint bármelyik pszichológus. A szüleim sajnos meghaltak egy autó balesetben még 12 éves koromban egy törött fékcső miatt. A szüleim halála után meg igértem hogy mindent meg teszek hogy kitűnő autó szerelő legyek de itt az ideje hogy be is tartsam. Ezért is szeretnék önökhöz jelentkezni. Gyorsan tanulok és szeretek mindent ami az autókkal kapcsolatos. Szeretnék el költözni abból a kicsi kis faházból ezért nagyon szeretném ha össze jönne ez a munka. <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>18:56 tól- 20:03ig<



 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
349
135
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség kiértékelte, ezek alapján a jelentkezését ELUTASÍTJUK!
Kérjük ne csüggedjen, próbálkozzon meg később újra beadni a formanyomtatványt!

((Több mint egy órát vett igénybe a lap kitöltése, mégis szűkszavúra sikerült a lap. Ezek mellett 8 ezer perc alatt már volt egy elég komoly bannod is. Kicsit pihentessük még a dolgot, amennyiben továbbra is szeretnél csatlakozni a frakcióhoz, írj meg egy új jelentkezési lapot pár hét múlva. ))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.