Crash konkrét eseteknél állandó jelleggel

LBenedikto

Újonc
2019. 03. 18.
8
11
V4 karakter
Ben Watson
LV karakter
Ben Watson
V2 karakter
Ben Watson
a7ad47c33c8c8be856508d69e05822b6.png

InGame neved:
Ben Watson

Az észrevétel időpontja:
Állandó jellegű

Kép, videó:
Imgur: (Sorry a telós képért, de már nem volt türelmem a gép előtt maradni tovább)

Részletes leírás:
1. eset: Horgászás közben, amikor megfogok egy halat és bezárom a hal információs ablakot, akkor egyből kifagyok. (az imguros kép konkrétan ehhez az esethez tartozik) Megpróbáltam azt is, hogy vártam 5 percet, hogy magától bezáródjon a hal információs ablak, de akkor is crash lett a vége. 2. eset: Dashboardban megnézem a járműveimet és amikor onnan kilépek, akkor is állandó jelleggel azonnal kifagy. Próbáltam több féleképpen is bezárni, az eredmény úgyanúgy crash volt. 3. eset: Kinyitottam egy treasure chest-et és utána is kifagyott a játék.

Időpont:
Nincs konkrét időpont

Egyéb megjegyzés:
Az Nvidia-s 3D-s beállítással kapcsolatos lehetőséget is megnéztem már korábbi report alapján, de az sem volt megoldás, hiszen alapból minden úgy volt beállítva. Egyértelműen a gép restart sem segít. FPS-el nincs probléma 60-80 FPS-el játszok általában.

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: regoci

SimiD15

Zöldfülű
2023. 07. 18.
155
87
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Hali! Valamelyik nap írtam egy hasonló topichoz. Akkori utánajárásom után arra tudok gondolni ,hogy a modokkal lehet probléma vagy a játék fájlokkal. Bár a fent làtható crash code sajátos SeeMTA crashnek tűnik még említést sem tesznek róla a neten. Sajnos konkrét megoldást még nem sikerült találni nézve a többi segítségkérést. Továbbra is a legjobb opcióknak az alábbiak tűnnek:

- Teljes SeeMTA újratelepítés.
- Teljes GTA:SA újratelepítés másik verzióval majd erre rátelepíteni megint a SeeMTA-T (@DriftV2 biztos tud segíteni másik GTA:SA-val ,több topichoz is írt már korábban.)
- Esetleg teljes számítógép újratelepítés ,majd a fentebb felsorolt eshetőségek bejátszása.


Ha ezektől esetleg nem javulna meg akkor marad a türelem, amíg ránem jönnek a fejlesztők a probléma forrására vagy egy esetleges Windows patch megnem oldja a problémàt.


Edit: https://postimg.cc/gallery/XVk3KxJ

Ezt a hibakódot találtam ami a legközelebb áll a fent említett hibakódhoz.
A képen az olvasható ,hogy

" Crash a GTA fájljai miatt (Az MTA nem tudja elindítani őket ,ami azt jelentheti ,hogy hibásak/modoltak, nem kompatibilisek vagy hiányoznak). Próbálj meg mod nélküli GTA-t használni."

Ez alapján maga az MTA is a fent említett dolgokat tanácsolja.

Sok sikert, remélem bejön valamelyik!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: DreeN

Andypapa

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2023. 09. 04.
334
503
28
Miskolc
V4 karakter
Jayceon Rafferty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
1. Javaslom nCore-ról letölteni a játékot. LINK Nekem ez tökéletesen bevált.
2. Ha nVidia kártyád van érdemes mindent alaphelyzetbe állítani a videókártya beállításain belül. Produkált már nekem is érdekességeket amikor kicsit babráltam a beállítások között.
 
  • Tetszik
Reactions: SimiD15

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
612
330
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
- Teljes SeeMTA újratelepítés.
- Teljes GTA:SA újratelepítés másik verzióval majd erre rátelepíteni megint a SeeMTA-T (@DriftV2 biztos tud segíteni másik GTA:SA-val ,több topichoz is írt már korábban.)

Sziasztok!

Először is köszönöm a megemlítést, én csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy amikor nekem Windows 11-em volt folyamatosan ki crashelt a launcher. A laptopot Windows 10-re tettem és ment minden. Hangsúlyozom, hogy ez saját tapasztalat, lehet másnak ment. Ha Windows 11-ed van én a váltását javaslom. Ez is okozhat crash-t.

Igazából a többiek mindent leírtak, és nem szeretném őket ismételni, ha kell segítség GTA Sa letöltésében keress fel Dc-én prívátba vagy itt fórumon @LBenedikto!:)

DC nevem: mbencelevente
 

LBenedikto

Újonc
2019. 03. 18.
8
11
V4 karakter
Ben Watson
LV karakter
Ben Watson
V2 karakter
Ben Watson
Köszönöm a segítségeket. MTA-n belül csináltam egy gyári beállítások visszaállítását és azóta minden tökéletesn működik.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: SimiD15 és DriftV2

SimiD15

Zöldfülű
2023. 07. 18.
155
87
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Köszönöm a segítségeket. MTA-n belül csináltam egy gyári beállítások visszaállítását és azóta minden tökéletesn működik.
Ezt a választ vártam már egy ideje.🥳🥳

Erre a topicra lehet akkor a későbbiekben hivatkozni.

Jó játékot!