Craig Martin Jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Martiiin

Újonc
2019. 12. 08.
17
9
22
V4 karakter
Szilágyi Martin
LV karakter
Smith Martin
V2 karakter
Craig Martin
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Martinnak és 19 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Már régebb óta játszom volt egy kihagyásom, de 3953 percem van a szerveren. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Kitiltva voltam amire kaptban UB. https://imgur.com/QDwI3Di ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Naponta 3-4 órát minimum. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Martinnak hívnak 19 éves vagyok. Jelenleg dolgozom így a délutáni szabadidőmben szoktam a szerveren játszani. Már több mint 4 éve textrp és voicerp szervereken játszom máshol is voltam már szerelő így gondoltam megprobálnám itt is természetesen ha sikerül bekerülnöm de szerintem nem lesz akadálya. És a szakmám is autószerelő. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Craig Martin ~


Születési helye, ideje:
~ See City 2001.09.21 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Középiskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Azért szeretnék a Fix&Drive csapatához csatlakozni, mivel rendelkezek autó szerelői szakképesitéssel, és a munka feltételeik megfelelnek nekem. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Középiskolás tanulmányaimat 2017-ben kezdtem el, szintén See City-ben. Tavaly, az az 2020-ban sikeresen letettem a szakmai vizsgámat, és elvégeztem a szakmát. A három év alatt megtanultam több márkájú autó kisebb, illetve nagyobb szerelését, netán restaurálását. Mint ahogy emlitettem több féle autót tudok szerelni. Legfőképpen BMW,Peugeot,Dodge,Nissan autók amiknél otthon vagyok. De ha esetleg begurul egy Toyota, akkor annál se esek kétségbe, mivel szereltem azokat is már. Nagyon szeretem a munkámat végezni, és a legjobb dolog amikor olyan munkát tudok kiadni a kezeim közül, amivel én is és az ügyfél is megvan elégedve. Nem vagyok kókány matyi, ezért mindent úgy csinálok ahogyan tanultam, és ahogy az ügyféllel eggyeztettem. Gyors munkatempóban dolgozok, ezért rengeteg kocsit megtudok szerelni egy nap. Legfőképpen egyedül szeretek dolgozni, de elfogadom a segitséget is. ~

Aláírás:
????? ??????
 

b4lint

Újonc
2021. 05. 28.
21
1
V4 karakter
David R Morgan

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.