Costa al Quavo és Venceslao al Quavo panasza R3HABSRA #Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ASZISZ

Újonc
2022. 09. 22.
29
33
Cegléd
V4 karakter
Costa al Quavo
V2 karakter
Costa al Quavo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Costa al Quavo és Venceslao al Quavo

Panaszolt fél admin neve:
R3HABS

Panasz pontos megfogalmazása:
helytelen admin bírálat és nni-s múltal rendelkező admin léttére saját volt frakciójával való kivételezés

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
a PK-ba-n egy hibát említettünk és kettő lett végül felhozva amit csak szóbeli figyelmeztetéssel lett elenegdve hol ott úgy gondolom, hogy nem reális mivel énis kaptam és Venceslao is kapott már felszólítás hiánya miatt jailt valamint R3HABS felhozta, hogy pg ami miatt szintén kaptam már így nem tartom helyesnek, hogy azért lőtte ki a kerekünk, hogy ő intézkedés alá vonhasson
 

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Szia!

Kicsit furcsállom ezt a panaszt, de hát egyefene, valahol megkell vitatni a dolgokat, hogyha nem tartod jogosnak!
Elsőkörben, mi az hogy kivételezés?
Voltam NNI-ben igen, igazad van durván 1 éve már. Sőt, voltam Fix-ben, OKF-ben és még sorolhatnám hány frakcióban. Jelenleg, hogyha kíváncsi vagy egyetlen egy frakció tagja sem vagyok a szerveren!

Térjünk a panasz érdemi részére! Mindkettő félt meghallgattam a panasszal kapcsolatosan és begyűjtöttem a bizonyítékokat (tőletek a videót, NNI részéről a logot). Nem válaszolt már a panaszhoz, de ettől függetlenül kifejtette nekem a véleményét és elküldte a logot, hogy volt felszólítás.

Tény, én sem tartom teljesen korrektnek, hogyha nyomunk egy "bindet", amivel levédjük magunkat de másik fél nem látja, hogy történt ilyen, de ettől függetlenül megtörtént igy hiánya miatt szankciót nem oszthatok!

A bírálatom végén pedig kifejtettem, miért figyelmeztettek szóban és miért nem osztok "jail-t". Véleményem szerint egyedül ebbe nem kezdtem volna bele, hiszen ti ketten voltatok ő pedig egyedül. Ettől függetlenül, hogy ő bele kezdett jelentős negatív hátrány nem történt egyik fél részéről sem és nem szerettem volna tovább az ügyet húzni, hiszen a panaszolt részben olyan dolgot nem véltem fel, amire adminjailt kellene osztanom!

Részemről nincs több mondanivalóm, várom a bírálatot!
 
  • Tetszik
Reactions: Dex

ASZISZ

Újonc
2022. 09. 22.
29
33
Cegléd
V4 karakter
Costa al Quavo
V2 karakter
Costa al Quavo
Szia!

Kicsit furcsállom ezt a panaszt, de hát egyefene, valahol megkell vitatni a dolgokat, hogyha nem tartod jogosnak!
Elsőkörben, mi az hogy kivételezés?
Voltam NNI-ben igen, igazad van durván 1 éve már. Sőt, voltam Fix-ben, OKF-ben és még sorolhatnám hány frakcióban. Jelenleg, hogyha kíváncsi vagy egyetlen egy frakció tagja sem vagyok a szerveren!

Térjünk a panasz érdemi részére! Mindkettő félt meghallgattam a panasszal kapcsolatosan és begyűjtöttem a bizonyítékokat (tőletek a videót, NNI részéről a logot). Nem válaszolt már a panaszhoz, de ettől függetlenül kifejtette nekem a véleményét és elküldte a logot, hogy volt felszólítás.

Tény, én sem tartom teljesen korrektnek, hogyha nyomunk egy "bindet", amivel levédjük magunkat de másik fél nem látja, hogy történt ilyen, de ettől függetlenül megtörtént igy hiánya miatt szankciót nem oszthatok!

A bírálatom végén pedig kifejtettem, miért figyelmeztettek szóban és miért nem osztok "jail-t". Véleményem szerint egyedül ebbe nem kezdtem volna bele, hiszen ti ketten voltatok ő pedig egyedül. Ettől függetlenül, hogy ő bele kezdett jelentős negatív hátrány nem történt egyik fél részéről sem és nem szerettem volna tovább az ügyet húzni, hiszen a panaszolt részben olyan dolgot nem véltem fel, amire adminjailt kellene osztanom!

Részemről nincs több mondanivalóm, várom a bírálatot!
Tehát nyomott bindet de nem láttuk ezáltal akkor megse történt mert a karakterem nem látta így nincs oka arra sem, hogy kilője a kerem ezáltal inkább non rp-nek tekinteném a kivételezés meg azért mert a saját volt szervedet bíráltad ezáltal tudtad, hogy kit és hogyan is valamint nem tartom helyén valón hogy az érintett privátba keres fel és úgybeszélitek meg ezáltal bármi történhet
Össze gyűjtve továbbá még kiegészíteném, hogy honnan tudta, hogy fegyverünk van? Illettve ha nincs akkor fegyvertelen kerekét lőtte ki hisz úgy tudom amíg nincs a kezembe vagy elő véve addig fegyvertelnnek minősülök valamint azis érdekes ,hogy csak kimagyarázható dolgokat hoztál fel
 
Utoljára szerkesztve:

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Válaszolva pár kérdésre:

Amikor én NNI-s voltam szerintem azóta már senki vagy nagyon kevés ember van abban a frakcióban sőt semmi kapcsolatom nem volt a bírált személlyel.
Amiket felteszel kérdések ezeket mind elmondta amikor rákérdeztem a másik félre, álnév véget nem akartam megjelölni a panaszt alatt így Ts-en rá irtam mivel láttam éppen fent van, ahogyan ő írni akart a panaszhoz, de mivel felkerestem hogy tudjon róla van egy panasza így elküldte az ő oldalát. De mint irtam, begyűjtöttem mindenkitől a kellő bizonyítékot és ez alapján döntöttem. Bármikor hogyha felkeresel szívesen megis osztom veled (ahogy panasz alatt is tettem) miert döntöttem így!

Ezt az egy dolgot nagyon nem szeretem, hogy nagyon sok ember arra utazik, hogy ha valami történik rontsuk el más/mások játék élményét és tegyük be több száz perc jailbe! Szerintem annak több értelme van, hogyha valami olyan dolgot vélek felvélni, amit én nem úgy csinálnék abban inkább szólok, hogyha indokolt persze admin jail szintén jár mellé, de én továbbra is ebben a szituációban úgy vélem, az hogy szóban elmondtam, mi lett volna jobb, több értelme van, mint hogyha egy másik játékos UCP-jét és játék élményét elrontom, miközben akkora mértékű hátrány nem keletkezett!

Részemről nincs több hozzáfűzni való.
 
  • Tetszik
Reactions: JasonV2 és SPEDY

ASZISZ

Újonc
2022. 09. 22.
29
33
Cegléd
V4 karakter
Costa al Quavo
V2 karakter
Costa al Quavo
Válaszolva pár kérdésre:

Amikor én NNI-s voltam szerintem azóta már senki vagy nagyon kevés ember van abban a frakcióban sőt semmi kapcsolatom nem volt a bírált személlyel.
Amiket felteszel kérdések ezeket mind elmondta amikor rákérdeztem a másik félre, álnév véget nem akartam megjelölni a panaszt alatt így Ts-en rá irtam mivel láttam éppen fent van, ahogyan ő írni akart a panaszhoz, de mivel felkerestem hogy tudjon róla van egy panasza így elküldte az ő oldalát. De mint irtam, begyűjtöttem mindenkitől a kellő bizonyítékot és ez alapján döntöttem. Bármikor hogyha felkeresel szívesen megis osztom veled (ahogy panasz alatt is tettem) miert döntöttem így!

Ezt az egy dolgot nagyon nem szeretem, hogy nagyon sok ember arra utazik, hogy ha valami történik rontsuk el más/mások játék élményét és tegyük be több száz perc jailbe! Szerintem annak több értelme van, hogyha valami olyan dolgot vélek felvélni, amit én nem úgy csinálnék abban inkább szólok, hogyha indokolt persze admin jail szintén jár mellé, de én továbbra is ebben a szituációban úgy vélem, az hogy szóban elmondtam, mi lett volna jobb, több értelme van, mint hogyha egy másik játékos UCP-jét és játék élményét elrontom, miközben akkora mértékű hátrány nem keletkezett!

Részemről nincs több hozzáfűzni való.
Mert ő nem utazott arra, hogy elrontsa a játékunk? Le nyom egy nem létező bindet és akkor neked az oké és védett így azt tehet amit akar de ha akkor kiszállok kapom a dm-re a 300percet mert villogo nélkül szaladgál és szólitgat fel hol ott aztse tudjuk kicsoda micsoda ráadásul nem is láttuk. Semmi realisztikát nem látok ebbe az egészbe csak kivitelezést és olyan dolgokat amik érthetetlenek de persze adjunk igazat a pd-nek mert tökre realisztikus, hogy kilövöm a kerekét amig boltba vannak és halvány lila gőzőm sincs, hogy fegyvertelenek-e vagy sem de elnyomok egy bindet, hogy ha történne valami akkor én védve vagyok ők meg kapjanak egy 300perces dm jailt független attól, hogy non-ozok pg-zek és felszólítás hiány miatt kilövöm a kerekét
Ha ez szerinted oké és nem szankcionálandó akkor már tényleg nem tudom mi. A ts beszélgetést meg nem tudom hova tenni mert azt meg nem tartom korrektnek, hogy te valakit felkeresel ts-en úgy, hogy a sajàt pk-nk alatt erről semmi infónk nem volt. Utoljáa szeretnék még egy régi pk-val élni, hogy tényleg fegyvertelen voltunk független mindentől::: https://forum.see-game.com/threads/paul-p-pawlowski-azur-al-quavo-roland.321150/
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Dex

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok! A PK-t én fogom bírálni, várok minden egyéb bizonyítékot privátban.
 

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok! TS megbeszélés keretében fogom bírálni az ügyet. Mai napon 20:00-kor várok mindenkit TS-en a várómban aki éríntett a játékosra tett panaszban és az adminra tett panaszban.
@ASZISZ , @R3HABS , @Huncho , @Dex
Ha valakinek nem felel meg az időpont privátban jelezze nekem.
 

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok! TS megbeszélésen nem tud mindenki megjelenni ezért az eddigi bizonyítékok és hozzászólások alapján bírálom a PK-t.

A panasz jogtalan!

Nem fedeztem fel az ügyintézés során kivételezést és helyesen járt el az admin. Felszólítás megvolt, kerék kilövésre az indok megvolt és ahogy láttam 22:30-körül történt az ügy ilyenkor nem biztos hogy van fent másik rendvédelmis tag aki tudna segíteni az intézkedésben de nem is várhatjuk el hogy rendvédelmisként csak végignézze az illegális cselekvéseket.

Viszont R3HABS-nak nem privátban kellett volna megbeszélnie Denko-val az ügyet hanem a panasz alatt. Ezért szóbeli figyelmeztetésben részesítem R3HABS-ot.

Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.