Costa al Quavo és Venceslao al Quavo és Yoko Kanata [R3HABS]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ASZISZ

Újonc
2022. 09. 22.
29
33
Cegléd
V4 karakter
Costa al Quavo
V2 karakter
Costa al Quavo
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
Costa al Quavo és Venceslao al Quavo

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
Yoko Kanata

Panasz pontos megfogalmazása:
Felszólítás nélküli lövés

Bizonyítékok:
https://streamable.com/q1nvc7

Megjegyzés:
Amint azt a videóban is jól lehet látni a boltból kilépve arra lettünk figyelmesek, hogy szeretett gépjárművem balhátsó kerekét kilőtte egy NNI-s úgy, hogy felszólítás sem történt meg és oka sem lett volna rá ugyanis nem cselekedtünk olyat ami miatt ő ezt megtehette volna
 
  • Vicces
Reactions: P3tii

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Sziasztok!

A panaszt én fogom bírálni! Szükségem lenne néhány fontos információra az üggyel kapcsolatban, hiszen a videó igazából azon kívül, hogy kivan lőve a kereked mást nem tartalmaz (információk terén). Kíváncsi lennék, honnan tudod azt, hogy Yoko Kanata volt aki kilőtte a kerekedet, illetve hogy milyen indokból. Videóból ezek nem derülnek ki.

Várom továbbá Yoko Katana (amennyiben álnév, abban az esetben azt az NNI-s tagot aki ezt az álnevet használta) válaszát az esettel kapcsolatosan!
 

ASZISZ

Újonc
2022. 09. 22.
29
33
Cegléd
V4 karakter
Costa al Quavo
V2 karakter
Costa al Quavo
Sziasztok!

A panaszt én fogom bírálni! Szükségem lenne néhány fontos információra az üggyel kapcsolatban, hiszen a videó igazából azon kívül, hogy kivan lőve a kereked mást nem tartalmaz (információk terén). Kíváncsi lennék, honnan tudod azt, hogy Yoko Kanata volt aki kilőtte a kerekedet, illetve hogy milyen indokból. Videóból ezek nem derülnek ki.

Várom továbbá Yoko Katana (amennyiben álnév, abban az esetben azt az NNI-s tagot aki ezt az álnevet használta) válaszát az esettel kapcsolatosan!
Szia nos akkor kezdeném is, onnan tudtuk meg a nevét, hogy mikor belénk jött ahogy mentünk vissza volna sf-be kereket javítattni akkor a neve is kivehető volt. A második, hogy nem nagyon tudnék rá indokot írni mert ha követett is volna akkor egy nyomozónak nem az elsődleges feladata hogy kereket lőjön ki hanem, hogy megfigyeljen és feljegyezze az információkat amit gyüjtött. Harmad sorba ha nyomozott is volna miattünk akkor csak annyi lenne az indoka hogy előtte egy félórával kiraboltunk egy boltot és utánna le mentünk Bayside-ba, hogy lecsillapodjanak a kedélyek de ezt se tartom elég indoknak, hogy egyedül egy nyomozó kilője egy kocsi kerekét következmény nélkül ráadásul ezzel veszélyesztetvén a kis magánakcióját.
Szeretném még annyival ki egészíteni, hogy itt is látható a neve az úriembernek https://streamable.com/64ptnp
 
Utoljára szerkesztve:

Huncho

Újonc
Támogató
2019. 02. 23.
35
53
V4 karakter
Lee D Henderson
LV karakter
Jamal Kwamie Lloyd
V2 karakter
Venceslao al Quavo
Sziasztok!

A panaszt én fogom bírálni! Szükségem lenne néhány fontos információra az üggyel kapcsolatban, hiszen a videó igazából azon kívül, hogy kivan lőve a kereked mást nem tartalmaz (információk terén). Kíváncsi lennék, honnan tudod azt, hogy Yoko Kanata volt aki kilőtte a kerekedet, illetve hogy milyen indokból. Videóból ezek nem derülnek ki.

Várom továbbá Yoko Katana (amennyiben álnév, abban az esetben azt az NNI-s tagot aki ezt az álnevet használta) válaszát az esettel kapcsolatosan!
Halihó!

Itt lenne a videó: https://streamable.com/64ptnp
Látszik benne a felszólítás hiánya is vagyis azután lettünk felszólítva miután már kilőtte a Raptor kerekét.
 
  • Imádom
Reactions: ASZISZ

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Nos, videót megnézve illetve információkat begyűjtve a következőre jutottam!

Az autó kereke azért lett kilőve, mivel az NNI részéről aki megfigyelt titeket látta mikor kijöttetek intiből, hogy fegyver van rajtatok igy megpróbált intézkedés alávonni titeket.

Tény, hogy kicsikét sem érzem reálisnak egyedül 2 fegyveressel szemben éles fegyvert/intézkedést kezdeményezni, hiszen semmi erőfölény nem volt abban a helyzetben! Tekintve, hogy indokoltan tette, bár nem éppen megfelelő módszerrel (hiszen mint írtam egyedül nem kellene szerintem ilyenbe igy bele menni), igy szóbeli figyelmeztetésben részesítem, jövőben figyelj majd, hogy erőfölény legyen meg bármilyen intézkedésbe/szituációba kerülsz!

Panaszt szóbeli figyelmeztetéssel zárom!

Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.