Cosimo Capadieci ----> Kysa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Takiba

Újonc
2019. 02. 15.
10
0
V2 karakter
Cosimo Capadieci
Kód:
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Cosimo Capadieci

Panaszolt fél admin neve:
Kysa 1-es admin

Panasz pontos megfogalmazása:
Panaszom a következő, először kaptam egy 99999p jailt hogy keressem fel, abból leültem 800percet, majd kivetetett másik adminnal 3 napra rá.... Mai napon fellépek Pk-végett kaptam 240 percet, (Rendőrhergelés, és Rp elhanyagolás) Mivel Afkoltam, így nem hergelhettem őket.... Az Rp elhanyagolást elismerem, mivel afk nem mentesít ezalól!!!! De már nagyon unom hogy oktalan jailokat ad....

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Szeretném ha mielőbb bírálva lenne, csak az ember játék kedvét veszi el! S én nem mindig tudok játszani hiszen a kislányommal is kell foglalkoznom!!!!

Panaszhoz hozzászólhat:
Panaszolt Admin, És Főadminok.
 

Takiba

Újonc
2019. 02. 15.
10
0
V2 karakter
Cosimo Capadieci
Várom a bírálást, mert már nagyon unom ezt, elveszi a Játéktól az ember kedvét is.
Ha csináltam volna bármit, akkor aláírom! De az hogy először kapok oknélkül 99999-et, amiből lekell ülnöm 800percet a semiért, majd könyörögnöm kell hogy vegyen ki, majd most ez.... Azért kicsit durva.... És hiába keresem szerveren/Ts-en nem találom.....
 

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
418
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Hali, én inaktív voltam ezt neked leírtam privát üzenetben arról nem tehetek hogy, nem egyből kerestél és leültel több mint 10 órát. Én jeleztem fb csopiba is az inaktivitasom, megkertelek hogy vetesd ki magad mert nem tudok felmenni. A másik nem értem miért mondod hogy, jogtalan az egész mert a videóban te is látható vagy, lehet hogy nem Te vezettél, de szerintem szólhattatok volna Gibbsonnak hogy ne hergeljen. Úgy gondoltam ha Ő megkapja ami jár akkor a többi személy is.
Az UCP jailodat meg meglehet nézni, és azt is hogy Te nekem mikor írtál, szerintem van egy-két nap különbség.

Mindenesetre megvárjuk a bírálatát Ricsi-nek.
 

Takiba

Újonc
2019. 02. 15.
10
0
V2 karakter
Cosimo Capadieci
Ha mégnéznéd rendesen a Videót, látható hogy AFK voltam végig, illetve az első jailodról ami ezzel történt: Keress fel (Se a neved oda írva, se ooc chat, meg semmi csak ennyi) Nem értem mire jó ez neked.
A másik hogy a videón látható hogy AFK voltam, tehát nem is tudtam mi történik, elnézést kérek hogy a 1,5 hónapos Kislányommal is foglalkoznom kell..... Mint elmondtam, ha követek el hibát, elfogadom, de amiről nem tehetek azt nem... és csak rontod ezzel a játék kedvét az embernek.!
 

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
418
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Tudom, beraktalak mert 2 katona felkeresett mert panaszt tettek rád IG de te afkoltal ezért gondoltam be jailezlek, de ha aznap megkeresel és nem 3 nap után akkor vagy megbeszéljük vagy kiveszlek vagy valami. Most mondod te se tehetsz arról hogy foglalkoznod kell mással, nekem is dolgom volt azért nem voltam fent. Várom a bíralast
 

Takiba

Újonc
2019. 02. 15.
10
0
V2 karakter
Cosimo Capadieci
Általában csak esti órákban jövök fel! Illetve kerestelek, de nem találtalak, a másik ha téged két katona felkeres, bizonyíték minden nélkül! Akkor miért nem írsz rám????
 

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
418
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
TS-en beszéltünk, ott küldtek képeket, de TS logom nincs, mert azthittem felkeresel, ezt vétkeztem mert nem mentettem le.
Hát ooc írogattam neked, lőttünk a katonákkal és egyebeket, utána még fent voltam egy kicsit de le léptem, és nem szoktam mást keresni. Mást igazából nem tudok mondani.
 

Takiba

Újonc
2019. 02. 15.
10
0
V2 karakter
Cosimo Capadieci
kerestem a logomban, hogy írtál-e és nem láttam semmit, esetleg betudnád ezeket küldeni kérlek???? Mert ez bűzlik.
 

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
418
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Nincsenek logjaim mint mondtam, nem mentettem le azokat se. De még mindig azt tudom mondani, hogy ha felkeresel akkor megtudtuk volna beszélni.
 

Takiba

Újonc
2019. 02. 15.
10
0
V2 karakter
Cosimo Capadieci
Magyarán itt bizonyosodott be hogy hasadra ütöttél és be jailoztál... No látod, ez az amit nem kéne... Így veszed el a Játékosoktól a játék kedvét.... Köszönöm neked!
 

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
418
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Nem hasamra ütöttem, betettelek jailbe, de nem kerestél fel és ezért nem tudtam elmagyarázni, ezt elvétettem tudom.
 

Takiba

Újonc
2019. 02. 15.
10
0
V2 karakter
Cosimo Capadieci
Ne veszekedjünk! amúgy ezzel csak a jailjaimat növelted és vetted el a játékkedvemet! És mind azért mert nem bírsz engem, illetve a Katonák a barátaid.... Várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Ha jól értelmezem, neked sincs bizonyítékod, viszont ha a panasz tevők raktak rá panaszt akkor kérd el tőlük, nekik még biztos fent van.

Addig is várom privátban.
 

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
418
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Rendben, felkeresem őket.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
TeamSpeak 3-on megbeszélve!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.