Cosimo Capadieci --> Jason

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patrikkk07

Újonc
2019. 01. 10.
58
55
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Patrick_Seagal
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Cosimo Capadieci

Panaszolt fél admin neve:
Jason

Panasz pontos megfogalmazása:

Nos, a két navos mondta meg mi legyen...
Illetve nem annyit adott nekik amennyit mondott, magyarul hazudott,
és ő javukra invitált mindent! Loggal bizonyítva! És nem értem ezt a pk-val való fenyegetést....
Csak kérdeztem hogy szankcionálja-e őket, vagy rakjak rájuk pk-t....



Bizonyítékok:
https://pastebin.com/cwiDKqPr

Megjegyzés:
Szeretném ha mielőbb egy Főadmin bírálná! A panaszt én írtam meg Cosimo helyett, mivel nemtud fórumozni jelenleg.

Panaszhoz hozzászólhat:
Patrick Seagal, és Nagyobb adminok!

Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Szia. Akkor kezdem a legejelén. Odahívott a navos ,hogy te ok nélkül lőtted őket. Majd ahogy odamentem te jóformán bevallotad ,hogy DM eltél. Majd random az ügy közbe elővetted az akt és tk ra daráltad a navos autot olyan indokkal ,hogy ha már ők is te is. Majd az ügy közbe rámirsz egy olyan pm et ,hogy hogy őt is rakod vagy rakod a pkt te. Hamár pm be irod úgy ,hogy a többiek ne lássák akkor már ez eléggé ellenem irányul nem gondolod? Majd a végén leirtam ,hogy valakinek van esetleg valami ellenvetése a jaillel. (Amit be se raktál) Mivel ő mondta ,hogy van de m1 így elkezdtem a jailezéseket. Mivel admin dönti el ,hogy mekkora jailt oszt ki így akkor át irtam neki a jailt. (Adminchaten rá kérdeztem illetve Angelora is ts en rá irtam ez miatt Angelo kb.120 at mondott így azt irtam én is le az elején. De mivel ő normálisan ált hozzá és nem röktön a pkt hozta fel így neki 60 at adtam. Te végig afkoltad a végét és válaszolni se válaszoltál amikor megkérdeztem ,hogy van e valami baj a jailel. A másik ,hogy nem azt csináltam amit a navosok mondtak. Főleg mivel az egyikőjüket is szankcionáltam. De ha már a pkt megirtad akkor a teljes beszélgetést másold be és ne csak pár darabot.
Illetve nem értem ,hogy Patrik Seagalt miért raktad bele ugyanis ő nem volt ott az adminügy közben.

Ha kell a holnapi nap folyamán visszakeresem a logokat is!
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Ne más helyett nyisd a panaszt, írja meg ő ha tud fórumozni.
 
  • Tetszik
Reactions: Takiba
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.