Cornelius Bolden - Curtis Shakur, Santiago Salazar, Rize Shagakusha [Flex]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hush

Újonc
2019. 07. 29.
32
274
18
V4 karakter
Julian Fraga
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Cornelius Bolden >

Panaszra tett játékos neve:
<
Curtis Shakur, Santiago Salazar, Rize Shagakusha >

Panasz oka:
<
nonrp(?), szándékos feszültség generálás >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
lent kifejtem bőven,
log a hajnal folyamán történtekről: https://pastebin.com/C0QgpbdF
>

Megjegyzés:
<
nem tartom reálisnak, hogy egy semmis indokkal odajönnek hozzám, hogy rakjam fel a kezem, benyomnak egy "szakad a röhögéstől"t, és továbbmennek
(logban látni, hogy a handsup után becsatolták az övet)


ezek után olyan bő öt perc elteltével visszajöttek,
Santiago_Salazar végig célzott rám egy glockkal
Curtis_Shakur pedig nyomta a "pakolj fel" szövegét
Rize_Shagakusha meg az ooc üzeneteimre xd-zett ic chaten, ráadásul egy fegyveres rablás (vagy akármi is volt ez) kellős közepén, szóval még in character sem állt helyet ez

https://streamable.com/r9cwql

ha rendesen kivitelezték volna a dolgot, és nem nulla indokkal tették volna, akkor megpróbáltam volna a nem reális cselekedetek ellenére is normálisan állni az egészhez, de részetekről nem így történt, lehet látni is a logokban, hogy próbáltam iczni, és csak utána szóltam nekik ooc, hogy én ezt nem szeretném folytatni hiszen nem reális az egész


a fenti log végén lehet látni, hogy Curtis egy pár napos "konfliktusra" hivatkozott, hogy emiatt tették ezt, de ezt erősen kétlem, mivel az én karakterem egy rossz szót nem szólt hozzá akkor, és azt is kétlem hogy erről bármit rpzett volna, hogy őt bántja, mivel a múltkori rp végén "Engedjük el a dolgot, jó legyél csumi."-val köszönt el tőlem, ami ismételten arra hajaz, hogy csak simán feszültséget szerettek volna generálni most hajnalba

>
 
Utoljára szerkesztve:

Shawn Adams

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
66
60
21
Tatabánya
V4 karakter
Shawn Adams
LV karakter
Shawn Adams
Sziasztok. Curtis Shakur helyett írom az alábbi sorokat mivel kivan rakva fórumról.

Szia! Elég tiszteletlen stilusban beszéltél velem ic par napja, arra mentünk, autókáztunk, megláttunk, és odamentünk ezt számon kérni ic, amire te rpt tagadtál, nem akartunk ezen veszekedni, igy elmentünk onnan és annyiba hagytuk a dolgot. Nem akartunk kirabolni se semmi, elö rp sem volt, illetve fraki hqn tartózkodtunk.
 
  • Fájdalmas
Reactions: lagatnas

Hush

Újonc
2019. 07. 29.
32
274
18
V4 karakter
Julian Fraga
Elég tiszteletlen stilusban beszéltél velem ic par napja
pont, hogy én voltam az egyedüli aki nem volt tiszteletlen, a panasz alján lévő logban ez elolvasható


amire te rpt tagadtál
mivel nem volt fent adminisztrátor, és veletek nem lehetett rendesen megtárgyalni ooc chaten, hogy nonszensz amit csináltok, nem mentem bele, igen


fraki hqn tartózkodtunk
nem számít, hogy hol voltunk, tegyük fel, ha meg is történt volna a tiszteletlen stílus, és jogosan csináltátok volna ezt az egészet, akkor sem lett volna rps a kivitelezés ezen formája, de alapjáraton nem volt szemtelen attitűdöm Curtis_Shakurral szemben, ami miatt ti ezt a dolgot megtehettétek


nem akartunk ezen veszekedni, igy elmentünk onnan és annyiba hagytuk a dolgot
ennek ellenére még belém üttél vagy négyet mielőtt elmentetek, csak le voltam tabolva és erről nincs videóm
 

Shawn Adams

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
66
60
21
Tatabánya
V4 karakter
Shawn Adams
LV karakter
Shawn Adams
Sajnos az egész rpt végig afkoltad, illetve rpt tagadtál, de nem akartam ezen vitázni éjszaka, igy elengedtük a dolgot és elhajtottunk. Nem értem hozzád egyáltalán.

Válaszolnék Rize helyett is mivel neki sincs fórumja.. Nem az ooc chateden nevetett szegény hanem ic beszélgettünk a kocsiban felhúzott ablaknál és amit írtam arra nyomta be az xd-t.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Fájdalmas
Reactions: lagatnas

Flex.

gangland
2020. 03. 25.
152
572
m.twitch.tv
LV karakter
Raden Matthews
Szevasztok. A panaszt én fogom intézni. Mai nap folyamán átolvasom, addig ha még valakinek van bármi hozzáfűznivalója az írja le.
Edit: Mind a három érintett félnek várom a napi logját a panaszkönyv alatt.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Hush és Snoopi

Flex.

gangland
2020. 03. 25.
152
572
m.twitch.tv
LV karakter
Raden Matthews
Még mindig várom a két fél logjait, holnap estig.
Ha mégsem érkezik, meglevő bizonyítékok alapján fogjuk lezárni a panaszkönyvet. Pacsi.
 

rajna

Panda 🐼
2019. 02. 03.
736
1 034
19
Budapest
V4 karakter
Marcus Tremblay
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Jeleztem Rize felé, de nincs fórumja, szegény nagyon kezdő, Shawn Adams már fentebb válaszolt helyette, illetve Santi felé is jeleztem, hogy várod a válaszát.

Én még annyit mondanék, hogy eszembe se volt nonozni, funolni, sem ártani senkinek, úgy vettem, hogy Cornelius rpt tagad, jelezte, hogy tegyek rá panaszt, eszembe sem volt, inkább elmentünk onnan, nem akartam veszekedni hajnalban, nem azért játszom a szerveren, hogy ooc veszekedjek mással, inkább elmentünk onnan békébe szó nélkül.
IC felismertem, hogy pár nappal a pk előtt elég csúnyán beszélt velem ic, arra jártunk, többen voltunk, így gondoltam oda megyek kicsit kekeckedni ic, nem akartam kirabolni, elrabolni, megverni, se semmi, csak kicsit rpzgetni akartam/akartunk vele, de sajnos nem sikerült...

Első videóba látszik, hogy annyit mondtam, hogy szoszi nigger.
Második videón odasétálok hozzád egyedül, nem vettem elő fegyvert, pedig 2 is volt nálam, nem mondtam, hogy pakold ki a zsebeid, se semmi. Beálltam /idle animba, és azt mondtam, szoszi nigger, és megkérdeztem emlékszel-e rá hogy pár napja arcoskodtál, és hogy emlékszem rád. Az hogy ic hogy beszéltem veled, azaz én dolgom, szerepjáték.
OOC nem írtam neked semmi rosszat, se nem lettél kirabolva, se semmi.
Nehogy már hajnal 4kor ne lehessen kicsit rpzni valakivel, mert pkra tesz egyből...
Nagyon nem szeretnék jailt ülni emiatt, mert nem tartanám jogosnak, illetve az ucpmre is figyelni próbálok.

Ha van lehetőség TS megbeszélésre hálás lennék, sajnos fórumom bannolva van, így DC-n elértek megbeszélni, hogy mikor.

DC: ZoliBakos

Nagyon szépen köszönöm!
 
  • Tetszik
Reactions: Flex.

Hush

Újonc
2019. 07. 29.
32
274
18
V4 karakter
Julian Fraga
elég csúnyán beszélt velem ic
ez még azóta sem jó érv, mivel egy rossz szót nem szóltam hozzád, erről bizonyíték is van csatolva

nem akartam kirabolni, elrabolni, megverni, se semmi, csak kicsit rpzgetni akartam/akartunk vele
az, hogy egy glockkal szálltok ki rám, és "Santiago Salazar mondja: Dobodfel, Santiago Salazar mondja: Dobbancsd" illetve "Curtis Shakur mondja: Gyere és pakolj fel akkor egy az egybe." szerintem másról árulkodik

Nehogy már hajnal 4kor ne lehessen kicsit rpzni valakivel
nem mérvadó, hogy hány óra volt, időtől függetlenül rpztem volna veletek rendesen, ha normális módon közeledtek (itt nem az ic ellenségeskedésre gondolok, mivel azt rpzel amit akarsz, de felém nulla indokod volt, hogy így cselekedj), de nem sikerült, amit csináltatok az meg közel nem volt reális a véleményem szerint, de majd flex eldönti ezt

TS megbeszélésre hálás lennék
én nem megyek tsre, nekem letöltve sincs, és el is mondtam itt a panaszkönyv alatt mindent amit szerettem volna

mivel ugyanazokat az érveket válaszolom meg másodjára, a továbbiakban nem tervezek feleslegesen hozzászólni, csak ha valami miatt ténylegesen szükséges,
várom a bírálatot
 
  • Tetszik
Reactions: vyn

rajna

Panda 🐼
2019. 02. 03.
736
1 034
19
Budapest
V4 karakter
Marcus Tremblay
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Glockal nem én szálltam rád ki, így erre nem tudok reagálni, majd a másik 2 fél reagál ha szeretne. Rpztél volna velünk, igen, sajnos csak feltételes mód, jó lett volna rpzni, ha már rp szerveren játszunk, sajnos neked nem sikerült, nem akartam ebből panaszt csinálni, te megtetted helyettem sajnos, ha tsre nem szeretnél jönni, akkor sajnos szóban nem tudjuk megbeszélni, bár kb 5 perc letölti és fellépni, de elfogadom. Viszont akkor részemről is lezárnám, többet nem tudok mondani sajnos, és már így is 3 napja idegeskedek miatta, hogy aj-t fogok emiatt lehet kapni, pedig csak oda akartam menni rpzni veled.
 
  • Tetszik
Reactions: Flex.

Flex.

gangland
2020. 03. 25.
152
572
m.twitch.tv
LV karakter
Raden Matthews
Akkor kezdjünk mindent az elejéről.

Cornelius: A banda hergelés nem itt kezdődik, mivel volt előtt egy beszélgetésetek, ezért van alapja az egésznek. Volt egy IC-tek, tény hogy te nem szóltál be de attól független számonkérhet, megvádolhat annak ellenére, hogy te nem is szóltál egy rossz szót. Karaktertől függ, IC az egész.
Viszont az, hogy te nem vagy hajlandó folytatni az adott RP szálat, ilyet nem fogadok el. Olyan esetben sem, hogyha ehez módon irreális az egész. Akármilyen folytatnod kell, amennyiben úgy itéled meg ez nem volt oké, nyitasz panaszkönyvet.

Curtis: Amit csináltál teljesen irreális, nonszensz. Ezt a Lakatos Brendon RP-t engedjük már el (szoszi, dobd fel stb.) Pláne egy amerikát ábrázoló szerveren. Nem is helyénvaló és nem is reális.
Az, hogy te elkezdessz ilyen IC mellett még fegyverrel hadonászni egy viszonylagos banda területen, valahogy nem értem.

Santiago: Téged sem értelek. Fegyvert veszel elő, pedig neked közöd sem volt az egészhez, ráadás banda területen. Lemerem fogadni, Curtis alígha világosított fel bárkit is hogy most mi fog történni.

Rize: Ott állt, nem igazán csinált semmit.

Mivel hajnali órákban volt, és szerintem senki se úgy kezelte a helyzetet ahogyan azt kellett volna, így mindenki mehet a dolgára.

Leírtam mindenkinek a részét, olvassa át, gondolkodjon el rajta, és legközelebb ne így járjon el, mert nem mindenki lesz megértő.
Zárható/helyezhető.
 
  • Tetszik
Reactions: rajna
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.