Cornelio Moretti Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pjanek14

Újonc
2019. 12. 06.
6
1
V4 karakter
Cornelio Moretti

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 23 ~

Mi az Account ID-d?
~ 217116 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Körülbelül 8 éve rp-zem, elöszőr még samp-on kezdtem a fayrpg-n aztán tértem át v2-re és azóta jatszom. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2021-ben regisztráltam viszont már elötte is játszottam csak nemtudtam hogy kell serialt váltani ezért új karaktert csináltam.6430 játszott percem van ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ akár napi 7-8 órát is ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen természetesen tudnám ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Még nem voltam frakcio tagja ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Szeretem az autokat illetve új embereket megismerni és egy jó társasági embernek tartom magam aki mindenkivel elbeszélget.Megbízható vagyok illetve gyorsan tanulok. Szeretnék egy jó közösség tagja lenni. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mindennel ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Cornelio Moretti ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 1998.07.04 ~


Édesanyja leánykori neve:
~Sergio Adeline ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Palomino Street 175. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen rendelkezem b kategoriával ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Mindig is érdekelt az autó szerelés és kiszeretném probálni magam ebben a szakmában.Eddig csak otthon szerelgettem viszont ezen szeretnék változtatni és ezáltal új embereket megismerni. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Valamilyen szinten van hiszen otthon szerelgettem ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Szerintem egy kedves és segitőkész srác vagyok, gyorsan beilleszkedem illetve gyorsan tanulok. Szeretek emberekkel beszélgetni ezáltal mindenkivel megtalálom a közös pontot. Szeretem a kocsikat és ezért is gondoltam hogy egy jó közösségben kitudnék bontakozni és megtalálnám önmagam.~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Egy kezdő de annál lelkesebb szerelő srác aki eddig még csak otthon szerelgetett és ezen szeretne változtatni. Mindig is érdekeltek a kocsik kis koromtól kezdve ezért ugy döntöttem bele vágok és az otthoni garázst rendeztem át és ott kezdtem el szerelgetni.Úgy éreztem megtaláltam önmagam elég gyorsan fejlődtem és még szeretnék is fejlődni.És igy elhatároztam magam hogy jelentkezem a fix&drive mechanic shophoz.Fontos számomra a preciz munka illetve hogy olyan munkát adjak ki a kezemből amivel mindenki megvan elégedve ~
 

SPTR96

Újonc
2024. 03. 20.
19
1
V4 karakter
Daniel Draper
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELUTASÍTVA
Sajnáljuk, de lapja nem nyerte el a vezetőség tetszését, több szerencsét kívánunk legközelebb!


Daniel Draper
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Daniel Draper
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.