Conrado Escajeda Jaquez -----> Jelentkezése S.G.H-nak.

Amennyiben bármilyen hibát, vagy esetleg bármit kevésnek találtok akkor légyszíves jelezzétek felém.

  • Jó.

    Szavazat: 0 0.0%
  • Elmegy.

    Szavazat: 0 0.0%
  • Hanyag.

    Szavazat: 0 0.0%

  • Összes szavazat
    0
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 12. 05.
31
8
V4 karakter
---Dimitry Af Barossa---
LV karakter
---Saywla Maqe Joslam---
V2 karakter
---Conrado Escajeda Jaquez---
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Szebasztiánnak hívnak, 17 éves vagyok. Debrecenben születtem, illetve ott is élek mái napig. Jelenleg rendészeti suliba járok, amit nagyon szeretek. Sokat foglalkozom gitározással, illetve verseny szinten játszom is azzal. Szeretem megbecsülni mások munkáját. Eléggé szerencsejáték függő vagyok. Elég sok időt töltök a gép előtt napi szinten, ez az egyik hobbim közé is tartozik. E-mellett edzek is szóval elég bonyolult napjaim vannak.]

Mióta játszol a szerveren?

[Jelenleg 3502 perccel rendelkezem, de már 1 éve biztosan.]

Eddigi elért dolgok:

[Sok új barát, és egy remek közösség.
Egy kisebb vagyon.
Illegál frakció tapasztalat.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Eléggé rég óta terveztem See Game Helpdesk tagja lenni, egyszer írtam is egy lapot ami nem járt sikerrel. Most, hogy sokkal több tapasztalattal rendelkezem így rá vettem magamat, hogy újra írjak meg egy See Game Helpdesk lapot. Igazából egy régi Admin ajánlotta nekem, hogy ebben a pozícióban megvan a csapatmunka és szerintem ez az egyik legfontosabb dolog az See Game Helpdesk, illetve az AdminTeam-ben.]

Miért téged válasszunk?

[Eléggé szorgalmas, illetve odafigyelő típus vagyok. Türelmes és még az analitikus képességem is jó. Nem rövid távra tervezném ezt az egészet, hanem tényleg nagyon sokáig és problémamentesen.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Naponta 3 - 4 óra hosszát tudnék aktív lenni.]

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

[Szólnék egy Adminnak, hogy egy betanításra lenne szükség amit persze nekem kötelességem elvégezni. Majd az adminnal elgeteltetném egy olyan helyre őt és engem, ahol senki sem zavar minket, és egy nyugodt betanításon venne részt.]

Mutass be egy általad választott munkát a szerveren és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

[Buszsofőr!
Azért is mutatnám be ezt a munkát, mivel ez egy kezdőnek nagyon nagy segítség lenne. Eléggé jól kereső, és egy könnyű munka.

Elsőnek felvesszük a Városházán a munkát, amit a térképen egy zöld "ház" jelöli. Majd ha felvettük a munkát, a térképen amit az"F11" gomb segítségével tudjuk megnyitni. Majd keresünk a térképen egy "Teherautó" ikont, hisz ott tudjuk elkezdeni a munkát. Belesétálunk a CP-be, majd az "M" betű segítségével előhívjuk a kurzort, és rákattintunk a "Ezt szeretném!" írással jelzett gombra. Majd a radaron mutatni fogja az útvonalat! Ha megérkeztél az úti célhoz, csak egyszerűen beállsz a buszmegálló mellett piros színnel látható "CP"-be, 10km/h sebesség alatt, és kapsz egy bizonyos összeget. Ez az összeg az utasok számától függ! Maximum utasok száma amit egy buszmegállóban találsz az 5 darab!]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1. Városháza amit a térképen egy zöld "ház" ikon jelzi. Itt tud munkát vállalni, illetve kiváltani az iratait, vagy esetleg meghosszabbítani a meglévő iratait! Ezt egy külön "NPC"-nél, illetve külön épületben tudod megtenni. Első sorban a jobb oldali épületben tudsz iratokat kiváltani "Okmányirodai feldolgozó" nevű NPC-nél. Ha ez meg van, akkor irány a másik épület, ami bal oldalt található, majd ott tudsz munkát vállalni. A Munka vállalásnál is egy külön "NPC" áll a rendelkezésünkre, akit úgy hívnak, hogy "Marco Shirt". Rá kell kattintani az "M" betű segítségével! Majd előjön egy felület, ahol szabadon választhatsz egy magadnak tetszőleges munkát! Majd felül írja, ha sikerült felvenni a munkát. Viszont, ha van már jelenlegi munkád, akkor a "/felmond" parancs segítségével tudsz felmondani! Ezeket mind csak meglévő iratokkal tudod véghez vinni!

2. Autósiskola, amit a térképen egy "kékkel bekeretezett fehér T betű" ikon jelzi. Itt tudja meghosszabbítani vagy akár letenni a jogosítványt, hogy a Las Venturasi Sheriffek ne büntessék meg! Ezt mind úgy teheti meg, hogy az "M" betű segítségével, azaz a kurzorral rákattint az "NPC"-re majd egy elméleti vizsgát kell teljesítenie! Majd ha ez sikeres lett, akkor az autósiskola háza mellett egy CP fog várni, amivel hozzákezdhetünk a gyakorlati vizsgához is. Ez alatt egy NPC fog nekünk beszélni. Ha ezekkel is megvagyunk, akkor megtalálható lesz az inventorynkban a jogosítvány!

3. Roncstelep amit a térképen egy "JUNK YARD" feliratú ikon jelzi. Itt tudja bezúzatni a nem kellő járművét. Egyszerűen csak a járművel belemegy a CP-be, majd bezúzatja! Ebből egy kisebb összeget vissza is fog kapni, ez az összeg a jármű kategóriájától, illetve a felszereltségétől függ!

Azért szeretném ezt a három helyszínt bemutatni, mert szerintem ezek a helyszínek az egyik legfontosabbak egy kezdő játékos számára.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Megmondom neki, hogy "Szia! Én nem tudok javítani, mivel adminsegéd vagyok. Keress fel egy Admint nyomós idokkal! Ha viszont nincs bizonyítékod, akkor a "/call" segítségével "222-222", vagy "444-444" számon tudod őket értesíteni.(Persze, ezek pénzbe fognak kerülni)."]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Szólnék a hirdetést feltevő személynek, hogy "NONRP-sen hirdetett", ha mégsem hagyná ezt abba, akkor egy adminhoz fordulnék akár TS-en, vagy akár a szerveren.]

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

[Bizonyítékot készítek róla, majd jelzem azt az SGH vezető felé.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen, CK végett. + https://imgur.com/rECNg18]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem. + https://imgur.com/rECNg18]
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia!
Az egyik hatalmas gond, hogy 3500 játszott perced van. A másik meg az, nincs már aktív jelentkezés. 7-én lezárásra került.
Sajnos kifutottál az időből. Sok sikert legközelebbre!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.