Conrado Escajeda Jaquez -----> Jelentkezése az SGH pozícióba!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SzebasztianCz

Újonc
2023. 01. 25.
16
7
V4 karakter
Saywla_S_Barossa
LV karakter
Saywla_S_Barossa
V2 karakter
Conrado_Jaquez.


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Szebasztiánnak hívnak, 18 éves vagyok. Debrecenben születtem, illetve ott is élek mái napig. Jelenleg rendészeti suliba járok, amit nagyon szeretek. Sokat foglalkozom gitározással, illetve verseny szinten játszom is azzal. Szeretem megbecsülni mások munkáját. Eléggé szerencsejáték függő vagyok. Elég sok időt töltök a gép előtt napi szinten, ez az egyik hobbim közé is tartozik. E-mellett edzek is szóval elég bonyolult napjaim vannak. Néha szoktam apámnak segíteni az építési vállalkozásában. Eléggé igényes egy ember vagyok, ez az ami fel tud állítani a gép elől.

Mióta játszol a szerveren?

2020-10-03 09:53:21

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Sok barát, tapasztalat, jó RP-k.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Igen, voltam.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Még nem.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Mindig is szerettem volna bekerülni ebbe a pozícióba, hisz a hallottaim szerint itt megvan a csapatmunka.
Ahogy fent is említettem, jó a tárgyalóképességem, illetve az analitikus képességem is! Szeretek másokon segíteni.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

A hallottaim szerint itt meg van a csapatmunka, illetve jó a társaság. Régóta szeretnék az SGH közösséghez tartozni, mivel ez egy cél lenne számomra. Megbízható ember vagyok, és szavatartó. Szeretem értékelni mások munkáját, illetve szeretek másoknak segíteni abban a hitben, hogy én ezt majd egyszer vissza is fogom kapni. Jó a tárgyalóképességem, illetve az analitikus képességem. Nagyon jól be tudom látni a helyzeteket bármi legyen is az.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Napi minimum 3 óra.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Eset súlyosságától, illetve a játékos regisztrációs idejétől is függ. Ha kezdő játékos, és nincs tisztában a szabályzattal, akkor figyelmeztetés után elmagyarázom neki. Ha viszont egy régi játékosról van szó, aki felszólítás ellenére is folytatja a NONRP-t, akkor nagyobb adminhoz fordulok.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Bizonyítékot készítek, majd egy nagyobb adminhoz fordulok.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Válaszolnék neki, hogy írjon egy minimum 1-es adminnak, vagy ha nincs szolgálatban admin, akkor szólnék AS Chat-en.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Szólnék a hirdetést feltevő személynek, hogy "NONRP-sen hirdetett", ha mégsem hagyná ezt abba, akkor egy adminhoz fordulnék akár TS-en, vagy akár a szerveren.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Ez hanyag RP-nek minősűl. Lefotóznám, majd egy nagyobb rangú adminnak jelezném.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Ha indokolatlanul, illetve nem OOC kerből történt a dolog. Viszont ennek a másik fél részéről vagyonátruházás is történhet. Sok fajtája van az indokolatlanuli vagyon átadásnak. Például: Karácsonyi ajándék.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Mivel állítólag itt megvan a csapatmunka, így utána kérdeznék AS Chat-en.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Válaszolnék neki, hogy "Szia! Ha pénzre lenne szükséged, akkor menj a városházára, hisz ott tudsz felvenni munkát, ahol egész jól kereshetsz!"

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Megbeszélem velük, hogy nekem most mennem kell egy srácot betanítani, akár meg is állíthatjuk az RP-t esetleges folytatással. Persze, ha nem globál RP-ről van szó.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

1. Városháza amit a térképen egy zöld "ház" ikon jelzi. Itt tud munkát vállalni, illetve kiváltani az iratait, vagy esetleg meghosszabbítani a meglévő iratait! Ezt egy külön "NPC"-nél, illetve külön épületben tudod megtenni. Első sorban a jobb oldali épületben tudsz iratokat kiváltani "Okmányirodai feldolgozó" nevű NPC-nél. Ha ez meg van, akkor irány a másik épület, ami bal oldalt található, majd ott tudsz munkát vállalni. A Munka vállalásnál is egy külön "NPC" áll a rendelkezésünkre, akit úgy hívnak, hogy "Marco Shirt". Rá kell kattintani az "M" betű segítségével! Majd előjön egy felület, ahol szabadon választhatsz egy magadnak tetszőleges munkát! Majd felül írja, ha sikerült felvenni a munkát. Viszont, ha van már jelenlegi munkád, akkor a "/felmond" parancs segítségével tudsz felmondani! Ezeket mind csak meglévő iratokkal tudod véghez vinni!

2. Autósiskola, amit a térképen egy "kékkel bekeretezett fehér T betű" ikon jelzi. Itt tudja meghosszabbítani vagy akár letenni a jogosítványt, hogy a Las Venturasi Sheriffek ne büntessék meg! Ezt mind úgy teheti meg, hogy az "M" betű segítségével, azaz a kurzorral rákattint az "NPC"-re majd egy elméleti vizsgát kell teljesítenie! Majd ha ez sikeres lett, akkor az autósiskola háza mellett egy CP fog várni, amivel hozzákezdhetünk a gyakorlati vizsgához is. Ez alatt egy NPC fog nekünk beszélni. Ha ezekkel is megvagyunk, akkor megtalálható lesz az inventorynkban a jogosítvány!

3. Roncstelep amit a térképen egy "JUNK YARD" feliratú ikon jelzi. Itt tudja bezúzatni a nem kellő járművét. Egyszerűen csak a járművel belemegy a CP-be, majd bezúzatja! Ebből egy kisebb összeget vissza is fog kapni, ez az összeg a jármű kategóriájától, illetve a felszereltségétől függ!

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászat: Szüksége lesz egy horgászbotra, csalira, damilra, orsóra, úszóra, illetve egy horgászengedélyre. Ez jogosít fel arra, hogy kényelmesen büntetés nélkül tudj halászni! A megvett tárgyakból tud craftolni egy horgászbotot, amivel kényelmesen tud pénzt keresni. Szüksége lesz egy tengerre, amiben tudsz halászni. Ajánlanám a Déli határ melletti kis tengert. Elég jól lehet ezzel keresni civilként, és kezdőként is!

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Buszsofőr!
Azért is mutatnám be ezt a munkát, mivel ez egy kezdőnek nagyon nagy segítség lenne. Eléggé jól kereső, és egy könnyű munka.

Elsőnek felvesszük a Városházán a munkát, amit a térképen egy zöld "ház" jelöli. Majd ha felvettük a munkát, a térképen amit az"F11" gomb segítségével tudjuk megnyitni. Majd keresünk a térképen egy "Teherautó" ikont, hisz ott tudjuk elkezdeni a munkát. Belesétálunk a CP-be, majd az "M" betű segítségével előhívjuk a kurzort, és rákattintunk a "Ezt szeretném!" írással jelzett gombra. Majd a radaron mutatni fogja az útvonalat! Ha megérkeztél az úti célhoz, csak egyszerűen beállsz a buszmegálló mellett piros színnel látható "CP"-be, 10km/h sebesség alatt, és kapsz egy bizonyos összeget. Ez az összeg az utasok számától függ! Maximum utasok száma amit egy buszmegállóban találsz az 5 darab!

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Az első bérlés 4.500.000FT, ebbe beletartozik a kaució, ami 3 millió forint. Ezek után hetenként 1.500.000FT-ot kell fizetni a hosszabbításért. El kell menni a piacra, majd be kell szerezni valamilyen zöldség magot, én a paprikát ajánlom! Majd a farmon belül bal oldalt található lesz egy kapa, amivel ki kell kapálni a farmban lévő földet. Ezek után elültetjük a magokat, majd meglocsoljuk őket. Napi 2x kell őket locsolni, hogy ne hervadjanak el. Ez 3 napig fog tartani amíg kifejlődik! A kifejlett zöldségeket a piacon lehet árusítani egy NPC-nél. Megjelenik egy minigame amit, ha minél jobban teljesítesz, annál többet kapsz!


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

[Igen. ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem. ]

 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: Bhrgur

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Szia. A lap alapjába véve nem lett rossz, viszont szerintem nincs még elég tapasztalatod a szerveren, ahhoz hogy egy ilyen feladatot betölts. E mellett pedig itt van még, hogy van egy friss jailed, aminek hiánya a jelentkezés alapvető feltétele. Ezek tudatában nem támogatom a jelentkezésed.
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd és Bhrgur

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szia!

Ha nem tévedek ez nem az első alkalom, hogy adminisztrátori vagy adminsegédi pozícióra adsz be jelentkezést, azonban egy dolog változatlan. Ezek közötti holt időszakban abszolút nem látni téged a szerveren. Ez kimondottan problémás, hiszen elengedhetetlen, hogy akihez a játékosok forduljanak naprakész tapasztalattal rendelkezzen a szerverrel kapcsolatban.

Sok sikert, mindenesetre!
 

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Tegnap még kaptál egy jailt, így nem felelsz meg az alapkövetelményeknek. A lap nem lett rossz, de szerintem hiányzik még a tapasztalat.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
ELUTASÍTVA
Az elvárt alapkövetelményeket nem tudtad teljesíteni.
Jailek miatt nem tudjuk elfogadni a jelentkezésed.

 
  • Tetszik
Reactions: P3tii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.