Conrado Escajeda Jaquez -------> Jelentkezése az ORFK-hoz!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 12. 05.
31
8
V4 karakter
---Dimitry Af Barossa---
LV karakter
---Saywla Maqe Joslam---
V2 karakter
---Conrado Escajeda Jaquez---
n8OxVzV.png

» JELENTKEZÉSI LAP «

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére.
(Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen:
[NÉV] Jelentkezése.


》IC《

Vezeték név:
<Conrado>

Középső név:
<Escajeda>

Kereszt név:
<Jaquez>

Születési hely,dátum:
<1998.02.13.-án a Los Santosi kórházban.>

Legmagasabb végzettsége:
<Gimnázum.>

Eddigi munkahelyei:
<Postás, illetve bányász.>

Bejelentett lakcíme:
<Los Santos Edigra 2/A.>

Elérhetősége:
(Telefonszám)

<Email cím:conradoesca@see-mail.com, Telefonszám:137126.>

Mesélj magadról:
(Legalább 100 szóból kell álljon.)

<EEgy Los Santosban születendő férfi, akit mindig érdekelték a rendészeti dolgok. Elég jó tanuló volt, majd a Gimnáziumból is oklevéllel távozott. Sok nyelvet tanult, mint például: Orosz, Spanyol, Német. Az anyja, illetve az apja balesetet szenvedett, majd ebbe bele is haltak. Eddig postás, illetve bányászként szolgált. Néha belenyúl egyéb illegális dolgokba, amit meg is bánt. Szeret segíteni másokon. Jogosítvánnyal is rendelkezik. 2 gyereke, illetve 1 felesége van. >



》OOC《


Teljes név:
<Czakó Szebasztián.>

Születési hely,dátum:
<2004.07.18-án születtem Debrecenben.>

Legmagasabb végzettséged:
<Jelenleg SzakGimnáziumra járok.>

Hány játszott perccel rendelkezel?
<3543 perccel rendelkezem jelenleg.>

Sportolsz valamit?
<Igen, jelenleg a Wing Tsun harcművészetet űzöm.>

Csatolj egy képet a névváltásaidról:
<[URL='https://kepkuldes.com/image/uYWQ9L']Kattints rám![/URL]>

Csatolj egy képet az adminjailekről:

<[URL='https://kepkuldes.com/image/uYWQ9L']Kattints rám![/URL]>

Csatolj egy képet az kitiltásaidról:
<[URL='https://kepkuldes.com/image/uYWQ9L']Kattints rám![/URL]>

Milyen karaktert RP-znél nálunk?
(Legalább 50 szóból kell álljon.)
<Egy izmos, illetve odafigyelő karakter RP-znék nálatok. Csapatmunkában dolgozna, illetve sokat segítene másokon. Mindig időben odaérő karaktert RP-znék. Elég jó analitikus képességgel rendelkező, illetve jó beszédkészségű fiatalember lenne. Egy jó sofőr, illetve jó informátor lenne. Csökkentené a városban a bűnözők számát. Soha nem nézné a saját érdekeit, inkább a kollégái érdekei számítana a karakter számára.>

Miért válasszunk téged?
(Érvelj, legyél kreatív!)
<Eléggé szorgalmas lennék ebben a pozícióban, illetve nem rövidtávra tervezném ezt az egészet. Nagyon odafigyelő, illetve szabályzat betartó ember vagyok. Mindig is szerettem volna egy ilyen legális frakcióhoz tartozni, nem okoznék csalódást számotokra. Sok időt tudnék erre a frakcióra szánni napi szinten.>

Voltál már az én vezetésem alatt a rendőrségben?
(Ha igen, akkor a kilépés/kirúgás indokát is írd oda.)
<Nem.>

Mutatkozz be kérlek:
(Legalább 150 szóból kell álljon.)
<Szebasztiánnak hívnak, 17 éves vagyok. Debrecenben születtem, illetve ott is élek mái napig. Jelenleg rendészeti suliba járok, amit nagyon szeretek. Sokat foglalkozom gitározással, illetve verseny szinten játszom is azzal. Szeretem megbecsülni mások munkáját. Eléggé szerencsejáték függő vagyok. Elég sok időt töltök a gép előtt napi szinten, ez az egyik hobbim közé is tartozik. E-mellett edzek is szóval elég bonyolult napjaim vannak. Néha szoktam apámnak segíteni az építészi vállalkozásában. Februárban kezdem a jogosítványt ami az egyik dolog amit nagyon várok. Eléggé igényes egy ember vagyok, ez az ami fel tud állítani a gép elől.>

@ORFK2021
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Conrado Escajeda Jaquez!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2021.11.22 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2021.11.22 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.