Conor Harry - Kispali

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

balintkalc

Újonc
2020. 10. 18.
34
19
V4 karakter
Conor Harry
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Conor Harry

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Kispali

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Jogtaln BAN. Ma behivtak a kapitányságra időpont alapján egy feljelentést megbeszélni bővebben. Amikor leértünk a tárgyalóterembe Greta Held egyből azzal kezdte, hogy
a Videó teljes mértékben meg van szerkesztve, ez miért történt? Mivel IC nem irhatok OLYAT hogy CHAT, f3panel, f10 gomb levolt nyomva ezért nincsen rendszám stbstb. ezért átvittem a dolgot ooc-ba, nem tuzdtam hogy erre mit válaszoljak neki IC. Alapból nem értem,hogy miért kellett engem OOC számonkérnie egy IC videó alapján, konkrétan kötelezett hogy válaszoljak. Azzal rágalmzott hogy hülyének nézem pedig én csak simán nem vágtam, hogy milyen ooc probléma van a videóval. Ha megvágtam majd IC úgyis vállalom a felelősséget érte úgy voltam vele. Amiket irtam hogy a pótkocsi a kamerát hátratolja stb teljes mértékben megállja a helyét, ezért is volt kikapcsolva a rendszám hogy többet lássak. Ezért is nem lehetett látni a Subaru rendszámát, mivel ez a videó nem OOC ügyre készült ezért hanem a feljelentésre, ezért arról tudtam csak beszélni. Leirta hogy a kocsi nekem ment, az is levan vágva direkt, nem értettem még itt sem hogy ezzel mi a probléma, hiszen IC ügy hogy direkt levgátam a bizonyitékoknál. Ekkor elegem lett, leirtam neki hogy irja le mi a problémája. Van mindenről bizonyitékom, amit el is tudok küldeni neki szükség esetén. Ekkor már őt NEM érdekelte az ooc rész, de engem nem hagyott nyugodni, hogy miért kellett belém szálnia OOC, és rágalmaznia, hogy átakarom verni. Irtam is, hogy csak feljelentést akartam tenni, IC ügy miatt jöttem ide végüli. A teljes felvétel is megvan de csak több részben. Erre leirta, hogy melyik részét nem rakom fel? ahol a lényeg van? [2024-07-06 15:39:03] [Output] : [15:39] Greta Held: (( és melyik részét nem fogod felrakni, amiben nincs benne a lényeg? ))
[2024-07-06 15:39:07] [Output] : [15:39] Greta Held: (( hogy ő jön vissza )).. Erre gondoltam, hogy ja a lényeg a subarus akit DIREKT levágtam de itt aztán azt irta, hogy ki jön vissza. Megint nem értettem mert a subarus az teljes mértékben elhajtott. A borás akire meg a feljelentést tettem alapból rajta volt a felvételen. (akkor most megint milyen visszajövetellel van a baj? vagy mivan). Erre megjött Kispali, leirta, hogy a videót direkt úgy vágtam meg, hogy ne látszódjon senki sem rajta: HÁT IGEN, DIREKT vágtam úgy, mert a videó IC ÜGYRE KÉSZÜLT és direkt vágtam ki. Megkérdeztem, hogy az a baj hogy nem látszik senki? Erre irtam hogy egyértelmű volt nekem, hogy a subarus jött nekem. Pont ezért vágtam le, mert nem őt akartam feljelenteni mert a kamera miatt nem volt rajta a videón a rendszám, f10 is kivolt nyomva, az egyetlen ember aki tudott volna segiteni bizonyitékban az a borás volt. Leirom hosszan, hogy direkt volt levágva a videó amit egyszer sem tagadtam. Nem értettem hogy mi okból vagyok felkérdezve OOC miközben IC ügyre jöttem, egy olyan videóval ami IC ügyre készült. Ekkor megelégeltem és fetöltöttem a teljes videót amin minden látszik. Mivel nem volt takargatni valóm csak nem készültem teljes videóval mivel a feljelentés miatt jöttem ami a vágott verzió volt. Erre Kispali azt mondta hogy ez egy 2 hónapos BAN-t érdemel, mert én OOC hazudtam nekik.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.com/PXb6d4a1 https://streamable.com/ecycwf https://streamable.com/gy0sx8

Megjegyzés:
Nincsen.
C
 
Utoljára szerkesztve:

Kispali

Írnok deák
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
620
2 144
24
Sopron
V4 karakter
Scott Shelton
LV karakter
Scott Shelton
V2 karakter
Scott Shelton
Szia, IG és a hosszas Discord beszélgetés során is átbeszéltük már az egészet (jó pár részét többször), de újra leírom a lényeget.

Nem a rendőr kérdezett fel téged OOC, hanem te kezdted az OOC beszélgetést. A logban látható, hogy többszöri alkalommal is teljesen mást állítottál, hogy a chat miatt, utánfutó miatt, leakelés miatt van levágva azonban az igazság amiért valóban le lett sose hangzott el. A rendőr egy ponton hagyta volna a dolgot, de te tovább folytattad az egészet. Ott is elhangzott a melyik részét nem fogod felrakni amiben látszik-e a lényeg és amikor azt írtad rá, hogy "mi a lényeg" akkor írtam én, ezt követően kezdted tisztázni a dolgokat illetve felkerült a második videó is (ami nincs megvágva) addig míg én kifagytam 5-10 percre router gondok miatt.

Úgy vélem minden ki lett számodra fejtve a chaten és későbbiekben Discordon is a kifagyást követően, nem tudok többet hozzátenni az ügyhöz.
 

balintkalc

Újonc
2020. 10. 18.
34
19
V4 karakter
Conor Harry
Szia, IG és a hosszas Discord beszélgetés során is átbeszéltük már az egészet (jó pár részét többször), de újra leírom a lényeget.

Nem a rendőr kérdezett fel téged OOC, hanem te kezdted az OOC beszélgetést. A logban látható, hogy többszöri alkalommal is teljesen mást állítottál, hogy a chat miatt, utánfutó miatt, leakelés miatt van levágva azonban az igazság amiért valóban le lett sose hangzott el. A rendőr egy ponton hagyta volna a dolgot, de te tovább folytattad az egészet. Ott is elhangzott a melyik részét nem fogod felrakni amiben látszik-e a lényeg és amikor azt írtad rá, hogy "mi a lényeg" akkor írtam én, ezt követően kezdted tisztázni a dolgokat illetve felkerült a második videó is (ami nincs megvágva) addig míg én kifagytam 5-10 percre router gondok miatt.

Úgy vélem minden ki lett számodra fejtve a chaten és későbbiekben Discordon is a kifagyást követően, nem tudok többet hozzátenni az ügyhöz.
Az OOC beszélgetést csak azért kezdtem el, mert nem tudtam abban a pillanatban IC megfogalmazni a videó megvágásának az okát. Az, hogy utána még ez tovább folytatódott a rendőr felkérdezéseivel azzal nem tudok mit kezdeni. Én alapból csak annyit akartam ooc leirni amit IC nem tudtam volna elmondani lásd f10 gomb, reportot irtam éppen, f3 panel megvolt nyitva.
 

FreaK.

zangara crime family
FőAdmin
v4
2020. 12. 21.
2 775
13 561
20
Nagykanizsa
V4 karakter
Nathan Frease
Miért akartad a borás srácot feljelenteni? Nagyon butának érzem magam, de fogalmam sincs, hogy mit akartál te azzal kezdeni amikor teljesen nyilvánvalóan a subaru ment neked.
 

balintkalc

Újonc
2020. 10. 18.
34
19
V4 karakter
Conor Harry
A balesetem után annyit láttam a visszajatszason, hogy valaki lelökött. Mivel a subarust akartam feljelenteni de nem volt rendszámom ezért az esélytelen volt. Azt meg még most sem hiszem hogy csak úgy nekem jott volna egy belátható szakaszon, azt feltételezem hogy a bora lökte meg vagy "versenyeztek" De ha nem is, maximum a bora tudott volna segíteni abban, hogy ki volt a subarus, de nem segített ilyesmiben, hát jó nem kötelező de miután flegmán otthagyott a szerelőtelepen is törött lábbal úgy, hogy nem tudtam gázt sem adni a vontatónak ott már megelégeltem az egészet. Pont ez miatt a stílus miatt amit IC csinált akartam rá kenni a balesetet, ezért is lett megvágva a videó amiért IC vállaltam volna a felelősséget. Meg küldtem volna a teljes videót IC is ha szóba jött volna, csak odáig nem jutottunk el normálisan. (nem tudom, hogy a feljelentésnek mi köze van a bannhoz de ezt tudom hozzáfűzni a feljelentéshez)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: Padawan180

FreaK.

zangara crime family
FőAdmin
v4
2020. 12. 21.
2 775
13 561
20
Nagykanizsa
V4 karakter
Nathan Frease
Bocs a csúszásért. Nagyon megkeverted ezt a dolgot. Ahogy Kispali írta, több verzió is született, hogy miért is lett levágva az a videó. Ezek után ne csodálkozz, hogy azt mondják hazudtál. Legközelebb egyenesen válaszolj egy ilyen egyszerű kérdésre, küldd el a vágatlan videót és nem lesz probléma. Továbbra sem értem miért a másik srácot akartad feljelenteni, de ezt inkább elengedem, sosem fogom megérteni. A kitiltás maradni fog, a panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.