Connor White[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Connor

Újonc
2020. 11. 27.
1
0
V2 karakter
Connor White

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Connor ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ összesen 5 éve régebben is játszottam most tértem vissza ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~https://imgur.com/a/O5jhh7E (hozzá teszem elősször is hogy új karakter lett létrehozva nemrég)


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~igen


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 3-4 óra bőven


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Connor vagyok IRL István de nem szeretem ha családtagokon kívül valaki István nak szólít. 7 éve RP-zek 17 éves vagyok tisztában vagyok a szerelő RP-vel és szeretnék a csapatotokban dolgozni.



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Connor White


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 1991.01.07


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Főiskola


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretnék a csapat tagja lenni és az embereknek bármiben segíteni ami a munka körébe van


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Név: Connor White Legmagasabb iskola: Főiskola Korábban voltam szerelő Születési hely,idő: Los Santos 1991.01.07 Életkor: 29

Aláírás:
Connor White
 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.