Connor Miller jelentkezése a Fix&Drive Service-hez.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lincoln Eli

Újonc
2020. 10. 29.
65
5
V2 karakter
Connor_Miller

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Patrik vagyok, 16 éves ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2020-10-29-regisztráltam, 16996 játszott percel rendelkezem, egyébként 3 éve rp-zek ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/c7g1k5h ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen, igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Minimum 5-6 órát fixen tudnék lenni ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Barna Patrik vagyok, 16 éves. Csongrádmegyében lakok, azon belül Szegeden. Szentesen tanulok szak-középiskolában, jelenleg 10.-es vagyok, hegesztő szakon. Versenyszerűen jártam kroszmotor versenyekre, ahol elég jó erendményeket értem el, de sajnos ebből adódóan lett is egy komoly sérülésem a vállamnál, és a csigolyámnál. Emiatt már nem tudtam a motoron fél óránál többet ülni. Azóta a "gaming"élet vett be és azóta kezdtem el játszani a szerveren, meg több másik játékkal is.



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Connor Miller ~


Születési helye, ideje:

~ New York 1999.08.21 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Főiskola, Autó mechanika ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Kiskorom óta nagyon szeretem az autókat, motorokat és mindig is autószerelő szerettem volna lenni. És igen, ez az álmom, hogy autókat szereljek, és örömet szerezzek másnak azzal, hogy megtudom menteni az autókat, motorokat. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Neve: Connor Miller. Elérhetősege:654855. G-mail cim:connormiller1921@seemail.hu. Születési hely/idő:1999.08.21-én született New York-ban. Tanulmányok: Általánosban nagyon jó/4-5-ös magatartásom, szorgalmam volt. 13 évesen See-City-be kellett költöznünk, mert eladósodtunk nagyon, és megfenyegették a családom, hogy azonnal hagyjuk el a lakásunkat, és költözzünk el. Ebben az időszakban nagyon rossz körülményekben laktunk, és napról-napra kellett élnünk. Édesapának Isten segítségével sikerült állást találnia, ami akkora bevételt hozott, hogy eltudta indítani a saját vállalkozását. Fél évbe telt, mire megépült a taxis vállalkozás, de nem adtuk fel, mert egy év múlva szintén ez is akkora bevételt hozott, hogy, beíratott egyetemre, ahol az autószerelés zeg-zugait sajátítottam el. Tanult nyelvek: Angol, Német, Spanyol. Jelenleg kamionozok, horgászok, de az autószerelést szeretném életem végéig csinálni. ~

Aláírás:

Connor Miller​

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: LegendaryInsider

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.03.18) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.