Colomannus Thomas jelentkezése[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lincoln Eli

Újonc
2020. 10. 29.
65
5
V2 karakter
Connor_Miller

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Kevinnek, 16 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 8966 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/5CDpFPV ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Minimum 5-6 órát tudnék lenni, és amik levannak írva tudnám teljesíteni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Kardos Kevin vagyok 16 éves. Hódmezővásárhelyen lakok Szegedtől kb 20 percre. Napi szinten sportolok, de a "függőségem" A gépezés. Hobbim a sportoláson kívül a motorozás. Jelenleg hegesztő szakon vagyok 10.-es. Játszottam már másik szervereken mint pl: Seemta v3-on ott 31 es szintű voltam. Amit szeretek/szeretnek bennem az az, hogy rámlehet bízni mindent és, hogy jókedvű szoktam lenni. Főként irányító személyiség vagyok, de persze meghallgatok mindenkit. "Hátrányaim": Mivel irányító típus vagyok, ezért sokszor azthiszem, hogy az a tuti amit én mondok. Próbálok rajta változtatni csak nehéz.~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Colomannus Thomas ~


Születési helye, ideje:

~ New York 1995.03.12 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Érettségi azon belül autószerelő és Üvegeztető. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Nagyon szeretem az autókat és szeretem őket bütykölni. Főként, ha az üvegezésről van szó. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Colomannus Thomas vagyok. Született:1995.03.12-én New York-ban. Tanult nyelvek: Angol, Német, Olasz. 18 évesen elmentem New York-ból világot látni. Elsodort az ár Chicago-ba, ahol az autószerelésben helyezkedtem el. 1 évet dolgoztam ott, mivel becsődőlt a cég. Pont volt annyi pénzem, hogy tudjak kivenni egy hotel szobát, és munkát kerestem és az Isten megáldott engem akkora szerencsével, hogy az újságban autószerelő munkát hírdettek. Ott 3 évet dolgoztam azért, mert anyukám mozgássérült lett, és édesapám már nem tudta ápolni, ezért hazakellett utaznom New York-ba. Itt nem igazán találtam a helyem, de egy ismerős ajánlotta magukat, hogy autószerelő munkát hírdetnek, ezért szeretnék jelentkezni önökhöz. ~

Aláírás:

Colomannus Thomas






 
Utoljára szerkesztve:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Nem túl kecsegtetőek a jailek és elég sűrűn vannak.- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.