Cole Specter jelentkezése[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SpecterLV

Újonc
2021. 01. 23.
1
0
V4 karakter
Cole Specter
LV karakter
Cole Specter
V2 karakter
Cole Specter

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Kristóf, 18 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Körülbelül 1 hete, jelenleg 560~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Nem - https://imgur.com/LH7ZT3l~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Igen, tudnám. 4-5 óra. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Kristófnak hívnak, jelenleg 18. életévemet töltöm. Informatikát tanulok, ebben az évben fogok érettségizni. Úgy gondolom, egy segítőkész és vicces ember vagyok, aki egyébként komolyan veszi azt, amit csinál. Általában próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, aktívan részt veszek abban, amit csinálok. Fontos a pontosság és precizitás nekem, ezért kicsit idegesít az is, ha nem ír valaki helyesen például. Elég sok tapasztalat áll mögöttem RP terén, körülbelül 5-6 éve játszok már ilyen típusú szervereken, erre a szerverre most jutott időm. Voltam már magas adminisztráció pozíciókban, mind MTA-n, SAMP-on és GTA V-ön is. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Cole Specter ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos - 1995.12.18 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Érettségi ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szerelőnek lenni a választott életpályám, ezt a képet láttam magam előtt már gyermekkorom óta. Úgy gondolom, itt megtalálnám a célomat, miszerint mindennap ezzel foglalkozhatnék. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ A nevem Cole Specter, Los Santosi kórházban születtem 1995.12.18-án, nevemet édesapám után kaptam. Édesapám a seregben volt, kötelező katonaság ideje alatt, itt tankok, harckocsik szerelésével foglalkozott. Hazatérése után próbált elhelyezkedni kisebb cégeknél, amit bírt azt csinálta. Mindig is érdekeltek az autók, volt több hobbi autóm is, amiket egész kis koromban kezdtem javítgatni. Több tényező hatása vitt rá arra, hogy jelentkezzek a Los Santosban található középiskolába, autószerelő szakra. Itt közepes eredményekkel végeztem, de nem a tudásom, hanem külső behatások okán. Végzős éveimben távozott tőlünk, élők világából ekkor romlottak átlagaim. Sikeresen elvégeztem az iskolát, jelenleg pályakezdőként szeretnék munkába állni cégüknél. ~

Aláírás:

Cole Specter


Ego válasza:
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Keress fel egy Globális Moderátort TS-en.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Kevés játszott perc, később megpróbálhatod újra! ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és SPEDY
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.