Cole Sawyer ---> SCCS jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Techno

Újonc
Támogató
2019. 04. 12.
50
36
V4 karakter
Bryan H Silverstein
V2 karakter
Sophia R Goldman
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Cole Sawyer ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016-ban regisztráltam de azóta nem sokat játszottam.15000+ játszott percem van. ~

Hányas szintű vagy?
~ 18 ~

Hány éves vagy?
~ 14 novemberben leszek 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nemzeti Adó És Vámhivatal-->Nem emlékszem de kb 3 hét=Nem voltam aktív.
Sacra Corona Unita-->2 hét de én léptem ki.
Ezek után lehet hogy azt hiszitek hogy ilyen nagy fk jumpos "köcsög" vagyok de ebben a frakcióban jelen lennék mert már nagyon sok ideje jelentkezni szeretnék. ~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Elsősorban azért mert nagyon tetszik a frakció részletessége és nagyon régóta szeretnék jelentkezni. Nagyon szeretem az autókat és szeretek szerelni. És persze nagyon szeretek csapatban dolgozni mert szerintem a csapatmunka nagyon lényeges.

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Rendelkezem, és mikrofonom is van. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 10+ ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/KClXf8M Ehhez annyit fűznék hogy volt egy pps itemem (glock) kiraboltak és én nem engedtem hogy elvegyék de képem nem volt róla hogy ppztem mert nem tudtam hogy kell készíteni. És utána meg azt mondtam hogy akkor oda adom a fix kártyám csak azt ne vegyék el és ez a megvesztegetés.:( ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/izwlJoi Ha mondhatjuk csak 9 aj volt mert pl a nav kulcsok halálidő.Nagyon megbántam ezeket az admin jaileket. ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Győrben élek 14 éves vagyok általában a gép előtt szoktam ülni. Hobbim a rollerezés. Van 2 kutyám és 1 macskám. Kedvenc játékom a See Mta V2. Van egy nővérem akivel sokat vitázok. Kedvenc kajám a Túrós Tészta. (Bocsi nem tudtam sok dolgot írni ami lényeges.) ~
Aláírás: Cole Sawyer
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: louis vuitton don

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Petra Carmine - See City Car Service, Igazgató​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.