Cole Sawyer jelentkezése[Elutasitva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Techno

Újonc
Támogató
2019. 04. 12.
50
36
V4 karakter
Bryan H Silverstein
V2 karakter
Sophia R Goldman

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Barni ~


Életkorod:
~ 14 novemberben töltöm be a 15-öt. ~


A játékon belüli szinted:
~ 18 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Sajnos rendelkezem. Jail ha mondhatjuk csak 8 van. A ban az pedig az volt hogy volt egy glockom amit ppztem de nem volt róla képem és nem adtam oda mikor elvették. A megvesztegetés az meg az hogy inkább oda akartam adni a fix kártyámat hogy a glockot ne vegyék el.( Még akkor "nokedli" voltam RP ügyileg ....) https://imgur.com/a/ERwQqkL ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Természetesen. Általában ha fent vagyok a szerveren akkor fent vagyok TS-en is. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Természetesen. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Győrben élek 14 éves vagyok. Jelenleg általános iskolába járok. Van 2 kutyám. Hobbim: Rollerezés, gépezés, motorozás.

Pozitív:
- Türelmes vagyok.
- Igényes munkát végzek.
- Szeretek csapatban dolgozni.

Negatív:
- Könnyen fel lehet idegesíteni.
- Néha lusta vagyok.( De nem a számítógépezésbe )
- Néha sokat beszélek.



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Cole Sawyer ~


Anyja, apja neve:
~ Rolf Sawyer

Luca Brown ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ Email: colesawyer@seemail.com

Telefonszám: 551472 ~

Büntetlen előítéletű?
~ Igen. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/3nbVtCz ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Sajnos még nincs. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Egy jó társaságban szerintem nagyon fontos az összeműködés és a csapatmunka. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Csak ott szereltetek. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~Adatok:

Életkora: 25 éves
Elérhetőségek: Email: colesawyer@seemail.com
Telefonszám: 551472

Cole Sawyer vagyok 25 éves. 1994-ben születtem. 10 éves koromig New Yorkban éltem családommal csak Édesanyámmal nem voltam túl jó kapcsolatban ezért Édesapámmal elköltöztünk San Fierroba. Apukámmal sokat szerelgettem az alapokat neki köszönhetem. Volt egy robogója aminek mindig volt valami gondja és mindig odahívott hogy segítsek neki. 6 éves koromban kezdtem az általános iskolát még New Yorkban. Jó tanuló voltam egy évben 1-2 rossz jegy csúszott be de mindig odafigyeltem órákon. A magatartásom is teljesen megfelelt. Sokat gondolkodtam 8.-ba hogy vajon hova tovább. Végül a San Fierroi szakközépiskolában kötöttem ki. Az első évet nagyon elrontottam mert nem érdekelt a tanulás inkább a haverokkal lógtam így 3-mas tanuló lettem. Ez nagyon megviselt engem így az elkövetkezendő 3 évet végig tanultam. Azt hittem könnyebb lesz de így is csak a 4-es szintet értem el. Autószerelő és autó fényező végzettséget szereztem. https://imgur.com/a/fdRqcS6 ~


Aláírás:

Cole Sawyer
 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!
(( Neharagudj,de nekem az a ban nem igazán szimpatikus.))
Zárható/Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.