Clyde Ruggiero és Jason Jilliam panasza Dexterre.

stexarcu

Újonc
2020. 05. 07.
55
127
LV karakter
Clyde Ruggiero
V2 karakter
-
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Clyde Ruggiero , Jason Jilliam >

Panaszra tett Admin neve:
<
@Dexter >

Panasz oka:
<
Nem megfelelő bírálat >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://armin.kim/seepaste/38as >

Megjegyzés:
<
Sziasztok! A panaszunk Ray Terlean játékosra is kiterjed. A tényállás a következő nagy vonalakban. Rabolni indultunk kedves társaimmal. Hosszas keresgélés után rátaláltunk áldozatunkra. Miután a fegyvert elővettük, és rátartottuk, majd felszólítottuk megállásra, minden további nélkül sétált tovább, ezután ellőttem a lábát, majd rendőrt hívott. Szerettem volna elkerülni az adminügyet, de a srác admint hívott, miszerint mi "nonba lőttük". Dexter reagált a reportra, majd ezután ahogyan látszik is feltöltöttem neki a kért logokat. A PG-t nem tudta megállapítani videó hiányában, holott látszik a fegyver elővétel, majd a felszólítás is. Felszólította a tagot az RP folytatására, de a srác továbbra sem reagált semmit sem. Egy report keretein belül dextert visszahívtam, hogy nem történt semmi változás, az adminügy alatt trágárul fogalmazta meg mondandóját a tag. Mindeközben megérkeztek a rendőrök is, mert egy civil ránk hívta őket. Mint a logban is látható, Dexter ezt a rengeteg csodálatos megszólalást és cselekedetet annyival jutalmazta, hogy: "[2024-10-02 20:26:42] [Output] : Admin 5 Dexter: (( értem, de tekintettel arra, hogy már nincs mit folytatni nem fogok feleslegesen kibaszni vele ))". Számomra mind Ray, mindpedig Dexter eljárása sem volt igazán helyénvaló. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: aaandor és Batyu

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
632
688
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Sziasztok!
A PGre reagálva csak annyit tudok mondani mint amit az ügy során mondtam, log alapján nem tudom meg állapítani merre, hogyan mozgott a srác.
[2024-10-02 20:09:16] [Output] : [20:09] Admin 5 Dexter: (( Előrp lehetne részletesebb de a lényeg benne van a PGvel nem tudok mit kezdeni ahhoz nekem videó ))
[2024-10-02 20:09:17] [Output] : [20:09] Admin 5 Dexter: (( kell. ))


Az első report utáni RP folytatás közben jött kettő srác akikre figyelmeztető lövést adtatok jelezve feléjük, hogy távozzanak. Ez meg is történt ennek függvényében pedig bejelentést tettek. Ekkor hívtatok ki újra és jött meg a rendvédelem, ez által az első RP folytatás utáni körülmények meg változtak és egy olyan tényező került a képbe aminél már nem láttam értelmét a folytatásnak de ezt az ügy során érthetően el mondtam.
[2024-10-02 20:23:39] [Output] : [20:23] Admin 5 Dexter: (( Az a gond innentől a folytatásnak sem látom sok értelmét mert a rendvédelem arréb megy ))
[2024-10-02 20:23:40] [Output] : [20:23] Admin 5 Dexter: (( aztán után annak tudátába hogy jönni fog a rendvédelem egyből erréb is álltok. ))


"[2024-10-02 20:26:42] [Output] : Admin 5 Dexter: (( értem, de tekintettel arra, hogy már nincs mit folytatni nem fogok feleslegesen kibaszni vele ))".
Ha már valamit idéző jelek közé teszünk illik a teljes mondatot bele tenni nem pedig csak azt a részét ami ebben a formában rám negatív fényt vethet..
[2024-10-02 20:26:44] [Output] : [20:26] Admin 5 Dexter: (( értem, de tekintettel arra, hogy már nincs mit folytatni nem fogok feleslegesen kibaszni vele ))
[2024-10-02 20:26:49] [Output] : [20:26] Admin 5 Dexter: (( már elnézést a szóhasználat miatt. ))
 
  • Fire
  • Tetszik
Reactions: Banks és Vickyy