Clyde Richards Jelentkezése A Fix& Drive Service-hez![Elutasitva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 02. 09.
27
1
V2 karakter
Richardson Bond

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~Ricsi ~


Életkorod:
~ 14~


A játékon belüli szinted:
~ 27 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~igen van 21 Jail tudom ,hogy sok de itt kezdtem az Szervert ! bannom nincs! https://imgur.com/a/EnXUZJw ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen van amikor kell akkor megyek fel! Meg amikor a barátaim hívnak! ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Bihari Richárdnak hívnak Komárom-Esztergom megyében élek.Jelenleg Focizom Komáromban ami az életemmé vált.kedvenc hobbijaim: horgászás, úszás (néha-néha).2 lány testvér egyik 17 éves, a másik 23, én pedig 14 éves vagyok.Nagyon sokat tudok gépezni is napi 12 órát is tudok játszani.Leginkább SeeMta v2-vel játszom de minden ami Battle Royale azzal eljátszok. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Clyde Richards~


Anyja, apja neve:
~Clyde Williams Cserepes Virág ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ ricsibihari14@gmail.com~


Büntetlen előítéletű?
~ igen ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ VÁLASZ ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Igen Tomie Silverman ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ szerintem az a legfontosabb! Azért jó mert ha valaki nem tud valaki valamit akkor tudjak neki segíteni ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~igen ~


Csatolja be önéletrajzát:
~

~Üdvözletem.Clyde Richards vagyok SeeCity-ben születttem 1973.11.29-én.SeeCity-be végeztem az általános iskolát majd autószerelői szakra mentem.Egy autószerelő műhelybe de sajnos el kellet utaznom és felmondtam. Most tértem vissza a városba és magukhoz szeretnék jönni szerencsét próbálni!Nagyon odafigyelő vagyok és szorgalmas is. Nem csak pár napos munkára jönnék hanem hosszú távúra kb 10-15 évre gondoltam.Nagyon szeretek másokon segíteni.Tudok csapatban dolgozni,vagy egyedül is csak arra törekszem hogy ha egyedül vagyok akkor a saját munkám legyen és ha már csinálom akkor tökéletes legyen.Ha egy csapatban dolgozom akkor arra is törekszem,hogy a munkatársaimnak jó legyen a munkája de ha valamit elrontanak ,én kijavítom!
Köszönöm,hogy elolvasták a jelentkezésem!Izgatottan várom a visszajelzést !
~


Aláírás:

Clyde Richards


ZABA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!
(( Legközelebb kérlek Személyiről képet csatolj.))
Zárható/Helyezhető!

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.