Clyde R Davis jelentkezése az SCCS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bened3k

Újonc
2019. 01. 22.
22
2
V4 karakter
Fabio Bianchi
LV karakter
Dylan Powell
V2 karakter
Matteo Bellucci
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Clyde R Davis
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 48642
IC SZINT: 31

KOROD: 19 éves vagyok
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Persze
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Természetesen

EDDIGI FRAKCIÓID: TEK, SCCS
TÁVOZÁSAID OKA: A TEK-be egyik barátom miatt csatlakoztam de rájöttem hogy annyira nem nekem való, SCCS-ben többször is voltam, Cég Menedzser rangon is, távozásaim okai a vizsgák és családi problémák, költözés volt.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Voltam, 2019-ben, 2020 elején huzamosabb ideig és 2021-ben is.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Dylan Powell és Rayan O`Bryce
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Ahogy fent is említettem vizsgák, söfőriskola miatt időhiány, költözés, nem akartam elhanyagolni a frakciót.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Napi 2-3 akár 4 óra is.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégente is hasonló időtartamot tudnék aktív lenni.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Áronnak hívnak, 19 éves vagyok és Erdélyben lakok. Befejeztem a sulit, jelenleg dolgozok és próbálok megvalósítani egy passzív jövedelemforrást magamnak. Ezek mellett imádom az autókat és a motorokat is úgyszintén, ezért is szereztem meg mindkettőre a jogosítványt. Rendszeresen járok edzeni, ez egy ilyen kikapcsolódás számomra, viszont hasznot is tudok húzni belőle, Elég jól boldogulok a csapatmunkákban/feladatokban, kitartóan dolgozok az mellett, amit meg szeretnék valósítani és szeretek olyan munkát kiadni a kezemből, ami közel tökéletes. Imádom kirándulni, világot látni, a vezetést és az úszást is, sportok szintjén a hoki és a floorball tartozik a kedvenceim közé.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Újra ki szeretném próbálni az SCCS-t a sok update után és mivel volt már tapasztalatom benne, szerettem, ezért szeretnék újra ebben a frakcióba, csapatba jelentkezni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: válaszod​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
sccs2.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontok egyikén: 2022.06.29. 17:00 , 2022.06.29. 20:00 , 2022.06.30. 18:00 , 2022.07.01. 18:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Aleandro Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.