Clyde Fulton jelentkezése SGH Adminsegédnek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vice

Siti para bellum
See Game Helpdesk
LV
2019. 02. 16.
298
163
21
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Márknak hívnak. 17 éves vagyok. Győrben élek. Középiskolába járok, ahol Szállítmányozást tanulok már 2 éve. Szeretek szabadidőmben számítógépes játékokkal játszani. Számítógépezés mellett azért szeretek edzeni és focizni is. Kedvenc focicsapatom a Real Madrid. Jelenleg nincsen háziállatom, de nemsokára szeretnék egyet, ugyanis nagy állatbarát vagyok. Naponta 3-4 órát szoktam a gép előtt ülni és játszani a kedvenc játékaimmal. Kedvenc játékaim közé tartozik a GTA sorozat is. Persze amikor tudok akkor levegőre is szoktam menni és játszani a barátokkal egyet. MTA pályafutásom visszanyúl 2015-ig, amikor elsőnek felcsatlakoztam egy szerverre. A második szerver amin jártam az egy RolePlay szerver volt és attól fogva csak RolePlay szervereken játszottam, ugyanis nagyon megfogott a RolePlay világa.

Mióta játszol a szerveren?

Szerveren 2020. 01. 18. óta játszok aktívan.

Eddigi elért dolgok:

- Saját autó a szerveren.
- Rengeteg RP szituáció
- Fix & Drive tagság: szerelő
- ORFK tagság: őrmester rangfokozat

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Azért szeretnék jelentkezni a See Game Helpdesk közösségéhez, mert szeretném segíteni a szerver közösségét és a játékmenetet. Rengeteg tapasztalatom van kisebb szerverekről, ahol elsőnek 3 éve voltam először Admin/Adminsegéd. Szeretek a kezdő játékosoknak segíteni bármi problémájuk is legyen. Ezek mellett rengeteg Adminisztrátor paranccsal tisztában vagyok így az évek múltával.

Miért téged válasszunk?

Azért engem válasszatok adminsegédnek, mert több éves tapasztalattal rendelkezem adminisztrátori feladatokban, így szerintem alkalmas lennék erre a pozícióra. Szeretek a játékostársaimnak segítséget nyújtani, így segíteni a játékukat. Rengeteget tudok elérhető lenni mindennap. Barátságos, figyelmes, pontos és precíz vagyok. Ezek mellett mindenkinek próbálok a tudásomhoz mérten a legjobb választ adni a játékosoknak. Szeretek csapatban dolgozni, ugyanis az én véleményem szerint csak csapatostul lehet sikereket elérni. Ez mellett könnyen eltudok vegyülni új csapatokban, ezáltal könnyen be tudok illeszkedni.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Hétköznaponta: 3-4 órát.
Hétvégén pedig 4-5 vagy akár 6 órát is.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétfő: 15:00-17:00 20:30-22:30
Kedd: 18:00-22:00
Szerda: 15:00-17:00 20:30-22:30
Csütörtök: 18:00-22:00
Péntek: 15:00-17:00 20:30-22:30
Szombat: 10:00-14:00 16:00-21:00
Vasárnap: 10:00-14:00 16:00-17:00 20:30-22:00

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elsősorban elmondom neki párszor, majd ha nem képes tényleg megérteni, hogy nem fogom megjavítani a járművét, majd kapna egy kirúgást (kick) a szerverről felesleges PM indokkal, ha utána is folytatná a floodot, abban az esetben pedig AdminJail-t osztanék.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Először is ismertetném vele, hogy hogyan is működik pontosan a rendszer:
1. Csak olyan területen lehet járművet szerelni, amit a script meghatároz. (See City Car Service, Fix and Drive)
2. Odavinnék neki egy autót, majd megmutatnám neki tüzetesen maga a szerelés folyamatát.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza
Itt tudják minden fontos papírjukat kiváltani/megcsináltatni (Pl: Személyigazolvány, Műszaki adatlap kiváltása, Horgászengedély, Jogosítvány) . Itt tudja elkezdeni a kis életét, ugyanis itt lehet a munkákat is felvenni.

Kórház
Itt tudja magát gyógyítani, ha sebesülés érte. Ellenkező esetben pedig, ha egy barátját érte sebesülés, akkor tudnia kell elvinni a kórházba. Ha pedig hívja a mentőket egy esethez tudnia kell, hogy milyen messziről érkezik a mentő, mert ha nem lesz ideje odaérni a mentőnek, akkor akár az illető életébe is kerülhet.

Autókereskedés
Miután dolgozott nagy a valószínűsége, hogy a kis összedolgozott pénzén autót fog vásárolni. Hozzátenném azt neki, hogy másik játékostól is megszerezheti ugyanazt az autót olcsóbban, lehetséges, hogy akár tuningolt változatban.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Az RP szituáció közben próbálok a kérdés megválaszolására is időt szakítani és tartalmasan és értelmesen megválaszolnám neki a kérdését privát üzenetben.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Kimásolom a hírdetést, majd beillesztem az adminsegéd chatre, hogy felhívjam rá az adminok figyelmét.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Eddig 2-szer voltam jailbe. https://i.postimg.cc/0Qw8JSq7/d0901b3e87135fa2632f82a82bcd0eb9-1.png

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Még nem voltam banolva a szerverről. https://i.postimg.cc/0Qw8JSq7/d0901b3e87135fa2632f82a82bcd0eb9-1.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Szecsöl

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Sok sikert Mark. :)
A globális moderátor csapatban teszed a dolgot, amióta itt vagy, panasz nem érkezett rád, illetve az aktivitásoddal sincs nagyobb probléma.
 
  • Imádom
Reactions: vice

naze

Újonc
2020. 02. 08.
45
101
V4 karakter
dwayxn uyle
V2 karakter
reeyz shadd
gmod vagy, ezáltal akkor valszeg lefog rólad kerülni. hamarabb kellett volna eldönteni melyik szerepet akarod betölteni.
 

vice

Siti para bellum
See Game Helpdesk
LV
2019. 02. 16.
298
163
21
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
Tudom, hogy le fog rólam kerülni a gmod, amennyiben felvesznek SGH adminsegédnek.
 

Szecsöl

Pötyögtető
See Game Helpdesk
LV
2019. 01. 12.
525
208
22
LV karakter
Carlos Saitchel
Hali, Remek lapot írtál valamint régóta ismerlek és szerintem SGH-ként is remek munkát végeznél ;)
TÁMOGATOM!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Nincs meg az a perc ami szükséges, amennyiben a 10-es szint megvan, keress fel engem vagy Bencét a lapra hivatkozva, és vissza térünk rá.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: vice
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.