Clinton Hounee jelentkezési lapja a Fix&Drive Service-hez.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tihike

Újonc
2021. 01. 07.
25
41
24
V4 karakter
❌
LV karakter
❌
V2 karakter
Rodrigez Vico Barbara

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Kőllő Tiahmér a teljes nevem de általába Tiha néven szólit mindenki , 19 éves vagyok május elején töltöm a 20. életévemet. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Másfél-egy hete , 10158 percel rendelkezek. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Volt sajnos '' https://cdn.discordapp.com/attachments/709763686666862593/798297115864465408/Screenshot_2.png '' ''https://cdn.discordapp.com/attachments/709763686666862593/798297108432158760/Screenshot_3.png'' ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Rendelkezek TeamSpeak3-mal és normális mikrofonnal is. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Frakcióra szánt időm 6-7 akár 10 óra is lehet, Igen tudnám teljesíteni az elvárt szabályzatot. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Ugyebár Köllő Tihamér a nevem 19 éves vagyok, erdélyben élek, egyedül lakom már végeztem az iskolával. Szakiskolát végeztem azon belül mezőgazdaság szakot tanultam és autószerelőként gyakorlatoztam 3 évig, majd iskola után még egy évet autószereléssel foglalkoztam bontással és szereléssel. Most épitkezésben dolgozom de perpillanat egy jo darabig szabadság van a kedves Covid-19 miatt szóval elérhető vagyok körülbelül mindig. Szeretném hasznossá tenni magam kicsit a szerveren is valami legál munkával mert az illegál nem nekem való nem nagyon volt sikerem benne és mivel szeretem ezt a szakmát ezért ide szeretnék jelentkezni. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Clinton Hounee ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santosi korház, 1995.05.03 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ 12 osztály és autószerelő szakiskola ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Kiskorom óta érdeklődök az autók iránt és igy felnőtt ként szeretném ebből megkeresni a kenyerem mert szeretem ezt a szakmát. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ https://cdn.discordapp.com/attachments/278154910581784576/798304770862481438/unknown.png ~

Aláírás:

??????? ??????

 
  • Tetszik
Reactions: Tata és benedeking

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.