Clark Nelson --> Sagu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Takesz

Újonc
2020. 11. 23.
22
15
V2 karakter
Adam Swanson
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Clark Nelson >

Panaszolt fél admin neve:
< Sagu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen ügybírálat. >

Bizonyítékok:
<
(Utó RP csomagtartózásnál)
[2021-05-09 23:30:38] [Output] : *** Bryan Clinton belenézett a csomagtartóba.
[2021-05-09 23:30:48] [Output] : *** Bryan Clinton belenézett a csomagtartóba.
[2021-05-09 23:317] [Output] : *** Bryan Clinton átnézi a csomagteret
[2021-05-09 23:31:10] [Output] : *Tiszta ((Bryan Clinton))
https://imgur.com/a/pujULXj -- Képi bizonyíték

Ezután Sagu:
Admin[4] Sagu: (( Azért mert véletlen kinyitja nem fogok neki jailt adni, semmit nem befolyásolt ))
Admin[4] Sagu: (( Máskor OOC jelet fog írni ha véletlen kinyitja, ezért nem fogom jailbe rakni ))
>

Megjegyzés:
< Kép és log is volt a NonRP-s csomagtartózásról, megvolt az összes bizonyíték de Sagu valamiért nem akarta semmi képpen se jailbe rakni. Többször is elmondtuk neki hogy ilyet nem lehet de ő csak annyit mondott hogy "ezért nem fogom jailbe rakni" és hogy "máskor OOC jelet fog írni", meg hogy véletlen volt. Ehez már csak annyit fűznék hozzá hogy, valaki véletlen megnyomja az "M" betűt majd véletlen kétszer belenéz a csomagtartóba? Ezek után még azt is írta nekünk hogy legalább RP-zet. Igen RP-zet, miután végig ment a csomagtartón. És a végén mikor még beszélni akartam vele csak ennyi fogadott: [2021-05-09 23:55:27] [Output] : Admin[4] Sagu: (( Attól nem lesz biztosabb, nem adok neki jailt emiatt. Csáó )). Elköszönt és elment. >
 

Sagu

?‍♂️
2020. 07. 15.
37
79
V2 karakter
Tobias Siorghlas
Szia.

Nem vett ki semmit a kocsiból, nem befolyásolt semmit az, hogy később RP-zte le. Beszéltem vele és megértette, hogy máskor OOC jelet rakjon ne utólag RP-zze le. Nem te döntöd el, hogy kit szankcionáljak és kit ne, tehát nem számít, hogy kéred rá a szankciót. Nem lesz semmivel jobb nektek, ha egy másik játékos jailbe kerül. Az a lényeg, hogy megértse mi volt a probléma és máskor elkerülje, ez pedig nem volt akkora hiba a részéről, hogy jailbe rakjam, anélkül is megértette.
Ha szerettél volna még valamit, nyugodtan írhattál volna pm-et, de nem írtál.
 

Takesz

Újonc
2020. 11. 23.
22
15
V2 karakter
Adam Swanson
Szia.

Nem vett ki semmit a kocsiból, nem befolyásolt semmit az, hogy később RP-zte le. Beszéltem vele és megértette, hogy máskor OOC jelet rakjon ne utólag RP-zze le. Nem te döntöd el, hogy kit szankcionáljak és kit ne, tehát nem számít, hogy kéred rá a szankciót. Nem lesz semmivel jobb nektek, ha egy másik játékos jailbe kerül. Az a lényeg, hogy megértse mi volt a probléma és máskor elkerülje, ez pedig nem volt akkora hiba a részéről, hogy jailbe rakjam, anélkül is megértette.
Ha szerettél volna még valamit, nyugodtan írhattál volna pm-et, de nem írtál.
Hiába nem vett ki semmit, a szabálysértés akkor is megtörtént. Tudtommal nincs utóRP. Ha valaki egy szabálysértést követ el, annak következménye van. Abban egyett értek hogy az a lényeg hogy megértse, viszont ha te ennyivel letudod az ügyet, hogy megbeszéled vele és sose osztasz szankciót akkor ennyi erővel el lehet mindent engedni. Nem véletlen van a szankcionálási lehetőség, főleg meg egy ilyen esetnél, mikor esetleges több érték is lehet a csomagtartóba. Leadandó miatt ne felejtsünk már el RP-zni egy RP szerveren. "Ha szerettél volna még valamit, nyugodtan írhattál volna pm-et, de nem írtál." - Ha annyi türelmed nem volt hogy leírjam még azt a pár gondolatomat és gondomat amit még leakartam, akkor teljesen felesleges PM-et írnom.
 
Utoljára szerkesztve:

Sagu

?‍♂️
2020. 07. 15.
37
79
V2 karakter
Tobias Siorghlas
Nem rontotta el senkinek a játékélményét, és nem jutott semmiféle előnyhöz, azzal, hogy később RP-zte le. Nem hibázott akkorát, hogy jailbe rakjam.
Kétszer hívtatok ki ugyanarra az ügyre, és mindkét esetben ugyanaz volt a válaszom, nem türelmem nem volt, hanem nem lett volna sok értelme harmadszor is leírnom ugyanazt és más játékosnak is segítségre volt szüksége.
 
  • Tetszik
Reactions: König és exito

Takesz

Újonc
2020. 11. 23.
22
15
V2 karakter
Adam Swanson
Itt nem a játékélményről beszélünk hanem a szabályzat megszegéséről. Főleg hogy ha egy frakció tagja, ahova már egy komolyabb "RP" tudás kell, illetve a szabályzat teljes körű ismerete.

Kihívtunk kétszer is, mert nem tartottuk jogosnak a döntésedet, szerettük volna átbeszélni jobban a dolgot, de te elmentél. Ha pedig másik játékosnak segítségre volt szüksége, rajtad kívül még volt 1 vagy 2 admin ha jól emlékszem és tud nekik is írni. És azért mert egy játékosnak segítségre van szüksége egy folyamatban lévő ügyet nem kéne félbehagyni/elhanyagolni, mert már egyszer ott voltál.

Nincs több hozzá fűzni valóm.
 

Sagu

?‍♂️
2020. 07. 15.
37
79
V2 karakter
Tobias Siorghlas
Kétszer is írtam nektek, hogy nem adok neki jailt emiatt és a másodiknál elköszöntem, majd elmentem. Nem tudom mivel lett félbehagyva az ügy.
 
  • Tetszik
Reactions: König és DaveeV2

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!
A PK-t én fogom bírálni.
 
  • Tetszik
Reactions: Pami

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!
PK jogtalan.

Nem te vagy az adminisztrátor ,hanem @Sagu ezért ő dönt arról,hogy szankciót ad ezért vagy csak egy figyelmeztetést. Ez nem volt olyan nagy szabályszegés amiért szankciót kellett volna osztani elég volt egy figyelmeztetés is,de ezt te is tudhatnád @Takesz volt adminisztrátorként.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.