Clark Bennett jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Murphy

Újonc
2020. 07. 06.
36
41
Győr
V4 karakter
Clark Bennett
kisvonal.png

Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Jelentkezési nyomtatvány
kisvonal.png

OOC információk:

| Hogy hívnak? |
-Tamás-
| Hány éves vagy? |
-21-
| Mióta játszol a SeeMTA v4 szerverén? |
-2017. 04. 26. óta játszom.-
| Hány játszott perced van a szerveren? |
-42.070-
| Az előző neveidről egy kép [UCP]: |
- -
| Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
- (Ennek okát szívesen elmesélem amennyiben részt vehetek egy meghallgatáson, ugyanis elég macerás ügy.)
-
| Voltál már kitiltva a szerverről? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
- -
| Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Miért léptél ki, ha voltál? |
-Parkolás felügyeletben voltam egy jó darabig, de sajnos akkor iskola mellett keveset jártam fel és így kiléptem. OMSZ-ben is voltam mint fentebb látható, viszont erről szóban beszélnék.-
| Nálunk követelmény hetente minimum 800 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető? |
-Teljesíthető teljes mértékben.-
| Milyen OOC indokból szeretnél a frakció tagja lenni? |
-Szeretnék kipróbálni egy rendvédelmi frakciót a szerveren, ugyanis sok jót hallottam róla és nagyon érdekel milyen lehet. Néztem több videóstól is erről tartalmat és megtetszett, így ki szeretném magam próbálni ehhez tartozó RP szituációkban.-
| Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel, Discorddal és működő mikrofonnal? |
-Természetesen igen.-
kisvonal.png

Jelentkezési lap IC része:

| Születési neve: |
-Clark Bennett-
| Születési helye, időpontja: |
-Los Santos, 2001. 07. 11-
| Telefonszáma: |
-+38-76-385-5064-
| Ön büntetett előéletű? |
-Nem-
| Mit gondol, mi a feladata egy pénzügyi nyomozónak? |
-A pénzügyi nyomozók fő feladata a pénzügyi bűncselekmények felderítése és az elkövetők felelősségre vonása, például adócsalás, pénzmosás vagy csalás esetén. Ezek a szakemberek elemzik a pénzügyi tranzakciókat, követik a pénzmozgásokat, és együttműködnek más hatóságokkal a bűnügyek felderítése során.-
| Amennyiben valaki meglopja az államot, milyen bűnt követ el? Definiálja mit jelent! |
-Aki az államot lopja meg az adót csal. Az adócsalás fő oka, hogy valaki elrejti vagyonát valamilyen módon, így kevesebb adót kell fizetnie, ezáltal nagyobb tulajdonra tehet szert. A pénzügyi nyomozók és az adóhatóságok feladata az ilyen bűncselekmények felderítése és az elkövetők felelősségre vonása. -

kisvonal.png

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: DreeN

Ethan

Írnok deák
2019. 01. 09.
551
481
V4 karakter
Ethan Walker
LV karakter
Kai Marsden
Szia,

Ha nem olyan nagy kérés, esetleg ide le tudnád írni az FK jump okát?
Ezen felül amúgy nagyjából rendben.
 
  • Tetszik
Reactions: Murphy és DreeN

Murphy

Újonc
2020. 07. 06.
36
41
Győr
V4 karakter
Clark Bennett
Szia,

Ha nem olyan nagy kérés, esetleg ide le tudnád írni az FK jump okát?
Ezen felül amúgy nagyjából rendben.
Szia,

Annyi történt, hogy azt hiszem másfél éve egy kisebb baráti társaságommal felvételt nyertünk a frakcióba, minden szép és jó volt, nagyon jó fej volt mindenki, segítettek, támogattak sokat. Nyár volt, pont úgy adta ki, hogy elég sokan egyszerre mentek inaktívra nyaralás miatt, kevesen maradtunk. Ez a kis baráti társaság akkor nagyon sokat duty-zott, köztük én is. Mikor ez az egész lecsengett, nagyjából normalizálódott a létszám, mindig volt fent valaki úgy éreztem kell egy kis szünet és vizsgáim is voltak, így ésszerű döntést kellett hoznom. Kértem 1 hét inaktivitást. Jeleztem a vezetőségnek, megírtam az inaktív lapot, szabályszerűen jártam el. Miután letelt, léptem fel, de már nem voltam a frakció tagja, mert sok volt az inaktivitás, pedig mindent úgy csináltam, ahogyan az elő volt írva. Eléggé megharagudtam akkor, volt is egy bő hónap kihagyásom. Elkezdtünk újra játszani, majd 2023.11 hó-ban elkezdtünk újra frakciót keresni pár ismerőssel, csak az OMSZ-hez volt ekkor TGF. Rábeszéltek, nagyjából kedvet is kaptam hozzá. Ekkor így mint szűk baráti kör 3-an voltunk. Egyikőnk kért inaktivitást, mert elutazott és ott nem volt lehetősége játszani. Mikor haza ért és jött volna fel szólt, hogy kirakták a frakcióból és AJ-t ül. Ekkor körvonalazódott, hogy szinte ugyan az történt, csak most nem velem, másik haverunk is távozott a frakcióból idő közben. Sajnos nálam elszakadt a cérna és megmondtam, hogy akkor megyek utána. Megkaptuk a lehetőséget, hogy tisztázzuk a dolgot, de nem igen értettük, hogy nekünk mégis mit kéne tisztázni. Így mivel nem voltunk bent az előre megbeszélt minimum időt, jail-t kaptam. Mindenről megvan minden, alá tudom támasztani beszélgetésekkel, képekkel is. Sajnos ott végleg betelt a pohár. Félre értés ne essék, világi formák a srácok, senki nem haragszik senkire, csak ez most így alakult sajnos. Nagy vonalakban ennyiről van szó.
 

DreeN

Áve, Nagy Testvér!
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
628
986
19
V4 karakter
Anthony Hardwick
LV karakter
Anthony Hardwick
A történet nem teljesen tiszta, további kifejtést itt nem hiszem, hogy kell majd csinálnod. Bírálat után úgy is eldől majd, hogy ezt ki kell e még fejtened vagy sem
 
  • Tetszik
Reactions: Ethan

lorii

222
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 22.
376
419
Budapest
V4 karakter
Lorenzo Nease
Szia!

Bármi féle indok tudta nélkül egyáltalán nem szép az FK jump, főleg, hogy ebben a hónapban kaptad. A kérdéseket szerintem gondold át, hátha a vezetőség eltekint a jailtől. De így jelen esetben én nem támogatom.

Edit: elnézést én néztem el a hónapot. :)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Szomorú
Reactions: Murphy

Murphy

Újonc
2020. 07. 06.
36
41
Győr
V4 karakter
Clark Bennett
Szia!

Bármi féle indok tudta nélkül egyáltalán nem szép az FK jump, főleg, hogy ebben a hónapban kaptad. A kérdéseket szerintem gondold át, hátha a vezetőség eltekint a jailtől. De így jelen esetben én nem támogatom.

Szia, a jail-t mint látható, olvasható, 2023-12-03-án kaptam, nem ebben a hónapban. Mint leírtam, nem is olyan kategória amit írásban olyan egyszerűen el lehetne magyarázni A-tól, Z-ig. Köszönöm a jó tanácsokat!

Edit: Kicsit kiegészítettem, átfogalmaztam és átgondoltam a kérdéseket. Köszönöm.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: lorii

ese korsi

The Fearsome
2019. 01. 11.
1 796
16 837
20
V4 karakter
Martin Valek
Vannak más embereknél sokkal nagyobb gondok is, mint nálad az az FK jump jail, ez engem teljesen hidegen is hagy. Szép lap, sok sikert neked.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Korton és Murphy

Lómai

Újonc
2023. 07. 29.
47
88
V4 karakter
Leo Hysaj
Az FK Jump részemről is, egy nem akkora nagy figyelmet érdemlő jail. Tetszik a lapod.
 
  • Imádom
Reactions: Murphy

Sergey

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
688
1 689
V4 karakter
Semyon Stepanov
LV karakter
-
V2 karakter
Nincs
Hali! A lapod egész jó, bár az az FK jump nem néz ki valami szépen.
Ennek ellenére a jelentkezésed támogatom! , remélem náunk hosszú távra tervezel!
 

Munyoz.

Nyunyoz
SzerverAdmin
v4
2019. 09. 22.
578
2 263
23
Szolnok
V4 karakter
Ernesto Vondrasek
LV karakter
Ernesto Muñoz.
V2 karakter
🇨🇿🇲🇽
NEMZETI ADÓ- ÉS VÁMHIVATAL
KÖZPONTI NYOMOZÓ FŐOSZTÁLY
✉ knyf@nav.see

Tisztelt Jelentkező!
Tájékoztatom, hogy jelentkezési lapját a Központi Nyomozó Főosztály elfogadta!

((Kérlek privát üzenetben válassz egy meghallgatási időpontot:
2024.02.05. 19:00
2024.02.06. 19:00))

San Fierro, 2024.02.02.
Ernesto Vondrasek
pénzügyőr alezredes​
 
  • Tetszik
Reactions: arzen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.