Clare Carmine/lulu-Fade

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
22
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine


Teamspeak felhasználó neved:
Clare Carmine/lulu

UID-d:
w9b0DGKDkQK+rPiTndiRaJBNPaI=

Bann pontos időpontja:
2019.03.13

Bann pontos indoka:
"Amint megtaláltad önmagad írj egy UB-t Fórumon. #Fade"

Ki bannolt ki:
Fade

Amiért unbant szeretnél kapni:
Hát rőviden az történt hogy családi gondok miat történt ez az egész.Amit már nagyon sajnálok mert nem tudok semmilyen frakcióba és egyetlen egy barátomal semm beszélni.

Megjegyzés:
Bocsánatot szeretnék kérni Droogo-tól és Fade-től amit müveltem mert tényleg ez a dolog nem volt helyes.Íletve ha meg kapom az ubt akkor személyesen Tsen amenyire lehet bocsánatot kérni mert szerindtem így lenne a helyes.

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
22
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine
Igen tényleg. Meg gondoltam és nagyon sajnálom amit le müveltem az útobi időban.Nem vagyok a szavak embere ezt gondolom tudjátok.Már de tényéleg sajnálom az egészet és miután ki lettem bannolva azon gondolkodtam hogyan tehetném jóvá.Ugy hogy nekem is jó legyen meg a tőbieknek is akikel ezt müveltem.Aki régebb óta ismer az tudja hogy nem voltam ilyen sosem.
 

Fade

Ájem Fade
2019. 01. 10.
35
6
23
V4 karakter
Fade Joe
LV karakter
Fade Joe
V2 karakter
Fade Joe
Nos Lulu.. amint látom nem nagyon fogtad fel, hogy mit is írtam neked privátba. A következőt írtam le neked: "Ha tovább próbálkozol akkor meg sem adom soha.. Várjunk vele 1-2 hónapot, hogy legyen ideje kitisztulni a fejednek." Ezt mikor is írtam neked? Egy vagy két hét telt el.. Tartom magam ahhoz amit írtam. Nincs UB!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.