Cipikee lőszerzerzési ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cipikeee

Újonc
2021. 03. 22.
8
2
V2 karakter
Akito Yokozawa
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Akito Yokozawa >

Ötleted:
< Az én ötletem,hogy a szerverre kerüljön vissza a ládázás, hiszen teljesen megvan halva a szerver jelen pillanatban valamint ezek a munkák sem valami nagyon divatosak a playerek számára, és elég kevés embert is látok dolgozni, valamint amióta a lőszer elfogyott megállt az illegál élet és így a rendvédelemnek sincs sok dolga, viszont így a ládázással lehetne annyit talán javítani, hogy a civilek is valamint az illegál is tudna azonosulni ezzel a melóval, szerintem érdemes lenne valahogy növelni a szerveren lévő playerek számát mert a csúcsidőben éppen,hogy üti a 150-et. Ahogy én gondoltam az egészet az úgy nézne ki,hogy mint régen lehetne menni ugye a reeferrel és amint bejelez a radar a láda felhúzása után a kikötőben a leadásnál lenne egy animáció amely segítségével lehetne eldönteni,hogy mennyi lőszert adjon a láda, ha fegyveralkatrészt vagy mesterkönyvet adna akkor pedig a régi módszer,hogy a csomagtartóba teszi bele. Valamint, hogy ne legyen teljesen ingyen lehetne hozzá feszítő vasat venni a boltban aminek a segítségével lehet csak kinyitni. Röviden ennyi lenne az én ötletem.>


Megjegyzés:
< Szerintem így vissza lehetne hozni a playereket, nem lenne az unott munka folymatosan valamint így a rendvédelmi frakciók is tudnák használni a hajókat tehát illegál/legál részről is szerintem megfelelő lenne. Ha tetszik az ötlet akkor kérlek jelezd azt a kommentben,hogy minnél előbb eljusson a vezetőséghez! >
 
  • Vicces
Reactions: CarlV2 és Enzoo

boriszV2

Írnok deák
2019. 01. 10.
646
221
V2 karakter
boris hudson
Szia,isten ments hogy visszakerüljön a ládászás,illetve a rákászat. 1 napig volt bent akkor is 30 FPS felé nem ment az FPS mutató.Szerintem az Illegál fejlesztése közben erre a témára is ki fognak térni,de szerintem esélytelen hogy ez visszamerüljön a rengeteg lagg miatt. Valamint véleményem szerint nem a régi rendszerek visszarakásával fognak visszatérni a playerek. A mondás úgy tartja: "Visszafelé nem fejlődünk". Szerintem ezt gondold át.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Pesnyaa

Újonc
2019. 01. 18.
64
107
Pécs
pawlorent.hu
V2 karakter
Adam P Pawlowski
Szia,isten ments hogy visszakerüljön a ládászás,illetve a rákászat. 1 napig volt bent akkor is 30 FPS felé nem ment az FPS mutató.Szerintem az Illegál fejlesztése közben erre a témára is ki fognak térni,de szerintem esélytelen hogy ez visszamerüljön a rengeteg lagg miatt. Valamint véleményem szerint nem a régi rendszerek visszarakásával fognak visszatérni a playerek. A mondás úgy tartja: "Visszafelé nem fejlődünk". Szerintem ezt gondold á
Hát nem tudom, Nekem meg jó pár ismerősömnek sem volt baja az FPS-el Se a ládázás időszakában, sem a Rákászatnál. Sokkal nagyobb problémát tud okozni pl SF-be a rengeteg feleslegesen lerakatott RBS a kamionosok miatt...

Illetve a ládázást támogatni tudom, ki lett fejtve hogy illegál fejlesztése közben ki fognak térni... Ebben az esetben civilekre is kellene gondolni, mert nem gondolnám, hogy aki civil nem lehet szüksége lőszerre illetve fegyverekre. Civileket sem lehet teljesen elnyomni és mindent megvonni tőlünk, ugyanis nem csak azok a civilek akik kezdődik, hanem akik beleuntak már az elköteleződésekbe, és játszani járnak fel egy játék szerverre...

Ugyhogy a ládázás ötletett én teljes mértékben támogatni tudom.
 

milcsu

virtuális karosszérialakatos
Very Important Person
2019. 01. 10.
475
2 225
Yashio, Saitama Preferecture, Japan
V4 karakter
Inaba_Togai
LV karakter
Uchima_Kenichi
V2 karakter
Yoshioka_Tsutomu
@Tamasi mondta, hogy az OMSZ fejlesztés után az illegált fogják segíteni kicsit, ha nem a ládázás, de valami alternatíva a lőszerszerzésre fix be fog jönni.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Ládázás már bent van, ezzel együtt illegál update is megérkezett.
Zárom.
 
  • Tetszik
Reactions: krts
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.