Christopher Tremblay áthelyezési kérelme a Nemzeti Nyomozó Irodához

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dió1233

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 03.
222
343
V4 karakter
Christopher Tremblay

Nemzeti Nyomozó Iroda hivatalos áthelyezési forma
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
Jelenleg 17 éves vagyok.

Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
2018-ban regisztráltam a szerverre, de valójában 2022 szeptembere óta vagyok aktív tagja a SeeMTA V3/V4 közösségnek, azóta nagyjából folyamatosan játszom, hol többet, hol kevesebbet.

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
Eddig a szerveren kettő alkalommal kerültem adminjailbe, mind a kettő alkalommal PG miatt, abból az egyik nemrég évült el.
Mind a kettőt jogosnak tartom, egyértelmű volt, hogy hibát követtem el mindkét alkalommal. de azért vannak a hibák, hogy tanuljunk belőle.


Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
Igazából az első kettő névváltásom okára nem emlékszem, nem is volt még rendesen benőve a fejem lágya akkor, a maradékot pedig a körülmények változása miatt láttam jónak.

Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
127.205 percem azaz körülbelül 2.120 órám van jelenleg a szerveren.

Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
197850


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
Több már, mint egy éve, 2023 februárjában kezdtem az akadémiát a Rendőrségnél, onnantól a tavalyi év októberéig voltam aktív tagja a frakciónak, csupán egy hetet hagytam ki ezalatt a hosszabb időszak alatt.

Ennyi idő alatt több alosztályt is megjártam, a frakción belül összesen négy darabot. A legelső alosztályom a KRO volt, ahol egészen szeptemberig folyamatosan aktívan tevékenykedtem, talán körülbelül 240 napra tudom tippelni az ottlétemet. Azalatt eljutottam az ott elérhető "legmagasabb" fokozatig, ami még az alosztályvezetők alatt van. Nagyjából nyártól kezdve folyamatosan feladatom volt az alosztálynak heti egy alkalommal valamilyen tevékenységet tartani, amihez párszor a NAV-ot is meghívtam kooperálni.

A második alosztályom, a CR volt, mely összesen talán három hónapig tartott, az ott létet iszonyúan élveztem, viszont a V4 bejövetelével egy kicsit megingott a motivációm, mivel nem szerettem volna nálam lelkesebb emberektől foglalni a helyet, ezért a kilépést láttam a jó megoldásnak.

Szeptembertől a kilépésemig a KR-nek voltam a tagja, ilyenkortályt adtam le a KRO-t is a túlzottan monotonná vált feladatok miatt.
Október közepén volt valahol, hogy úgy döntöttem, hogy egy picit pihentetnem kell a Rendőrséget, mivel akkorrá már eléggé kiégve éreztem magam, közrejátszott az időhiány is, meg leginkább a monotonítás.

A mostani év Márciusában csatlakoztam újra a Rendőrséghez, azóta folyamatosan végzem a dolgom és körülbelül egy hónap elteltével csatlakozásom után tagja lettem az utolsó alosztályomnak, aminek jelenleg is a tagja vagyok, ez az MR. Itt tetszett kialakult közösségnek a mentalitása, légköre, meg a motorok handlingje és a szabadságérzet.


Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
Nincsenek komolyabb eredményeim a szerveren egyelőre, szeretnék teljes mértékben fókuszálni arra, amivel éppen foglalkozom, amivel ütközne bármelyik egyéb "felelősség" ami ezekkel jár.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
Jelenleg a Rendőrségben heti 1500 perceket vagyok fent a szerveren, úgy gondolom, hogy ezt az időmennyiséget az NNI-re is rá tudom szánni, nincsen más komolyabb elfoglaltságom a szerveren belül, így nagyjából a játékidőm egészét ide tudnám fordítani.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
Csak a V4-en vagyok aktív játékos.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
Sajnos nem érzem úgy, hogy bármilyen komolyabb konkrét teljesítményt be tudnék szúrni, azt tudom felhozni talán eredménynek, amire büszke is vagyok, amit fent megemlítettem, hogy több mint 200 napon át folyamatos munkával segítetem a KRO mindennapjait.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
Christopher Tremblay
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
Los Santos, East Beach 13., +38-76-668-1756, tremblayc@seemail.com
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
Úgy érzem, hogy a képességeimet a Nyomozó Irodánál jobban tudnám kamatoztatni, illetve minél többet szeretnék tenni államunk belbiztonságának megőrzéséért, a bűncselekmények megelőzéséért.
Melyik rendvédelmi szervezettől szeretne átjönni a Nemzeti Nyomozó Irodához? Hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
Kizárólag a Rendőrség állományának voltam és jelenleg is vagyok a tagja a tavalyi év júniusa óta, jelenleg Törzszászlós rendfokozaton szolgálok, motoros rendőrként.
Ajánló levél a parancsnokától. ((Plussz pont ha hozzáír a leadered komment formájában. Ha nem, hagyd üresen))
-


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Christopher Tremblay
 

BENG

🍔🍟
Very Important Person
2019. 01. 09.
410
453
31
Szigethalom
V4 karakter
Ben G Ross

Tisztelt Nemzeti Nyomozó Iroda!


Christopher Tremblay r.Törzszászlós több alkalommal is bizonyította rátermettségét köreinkben de legutoljára 2024.03.14.-én csatlakozott az állományunkba és jelenleg is a Rendőrségnél szolgál.
Ez idő alatt kiváló teljesítményt mutatott a motoros rendészeti alosztályunkban, illetve az eddigi Rendőrségi pályafutása alatt Bronz medál kitüntetést is szerzett.
Állományunkban aktív tevékenységet mutatott, illetve említésre méltó hibákat nem követett el.

Nyugodt szívvel tudom ajánlani önöknek, remélem, hogy nagyban hozzátud járulni az önök munkájához és megtalálják a közös hangot egymással.


Üdvözlettel:
Ross r.Altábornagy
 

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
3 069
1 533
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.

((Keress fel egy leadert TS-en a mai napon))


Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.