Christopher Kenedy & Exo° Jelentkezése Team Speak Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 05. 27.
1
0
LV karakter
Christopher Kenedy

x3zePcK.png


IG neved:
- Attila Kevin -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 4 éve használom de volt 2 hónap kihagyásom , de utána folyamatosan használom -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Soha nem voltam Bannolva , mindent betartok ( Szabályzat ) -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Természetesen , See LV Modeártor , és szeretnék visszatérni ( 1 éve voltam ) -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétköznap mindig , mert az Iskolába tökéletesen Tanulok , és van időm az ilyen Dolgokra , de ha idő szám kell akkor 9-13 óra Hétköznap és Hétvégén egész nap fent tudok lenni , mert ahogy említettem , én ráérek. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Addig csinálom a Feladatom amíg mindenki meg nem elégszik vele , és nagy elszántsággal csinálom a dolgom , mert nálam a Minőség a fontos , és nem a Gyorsaság de valamilyen szinten az is , de inkább maradok precíz és figyelmes. De az Egész napomat Team Speaken töltöm -

Miért pont téged válasszunk?:
- Megfelelően kommunikálok és precíz vagyok , minden Feladatban segítek mindenkinek , és mindig a legnagyobbat nyújtom minden Embernek és Határozott vagyok és sose Ellenkezek -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretném levenni a Vezetőség hátáról levenni a Terhet , és szeretném a Játékosokat egy jó útra téríteni és megkedveltetni valük a Szervert -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Röviden körbevezetem az Aplíkáción hogy , mit merre talál , majd elmondom neki hogy merre található a megfelelő szoba amit keress , majd körbevezetném a lényegesebb Szobákon -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Igazából.. annyit mint a többi Jelentkező csak én beleteszem az összes energiám és sosem hagyok cserben senkit , precíz munkám és koncentrációmnak mindig tökéletes munka a vége , beszélni is nagyon jól tudok , elmagyarázni dolgokat tökéletesen -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen sajnos , csak ismertem pár Embert régebben -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nincs igazán célom , persze a Rank Up is számít , de inkább segítenék mint hogy csak a Rang miatt legyek a Csapatban , mert jobb az hogyha lehet rád számítani , amiatt még , hogy ténylegesen segítsem a Vezetőséget illetve az Új és Régi Játékosokat mindenhogy -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Figyelmes -
-
Nyugodt -
-
Hamar válaszolok mindenre -

Negatív:
- Ritkán ideges -
-
Túl sokat játszok -
-
Kimondom a Véleményem -

Mennyi idős vagy?:

- 16 éves vagyok Jelenleg -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Attila Kevin vagyok , becenevemen Exo. Vörösváron lakok már egy ideje , és mindenkit ismerek azon a kis Városon belül. 4 éve edzek konditeremben , persze a vírus miatt otthon a kis teremeben , Gyerekkorom óta foglalkozok Informatikával , ezen belül tudok írni Scripteket , Szervert és Szoftvert fejleszteni közepes szinten , és ezt régóta csinálom. Rollerezés ami csak szimpla hobbi , amit 2 éve csinálom és mennek már a nagyobb trükkök. Jelenleg ahogy mondtam , sokat foglalkozok az Informatikával és jelenleg Középiskolában , Szoftver fejlesztés részlegben Tanulok. Régebben Streameltem , és TikTokra tettem ki egyéb RP tartalmat ami be is vált , csak abba hagytam de most újra elfogok kezdeni Streamelni. Könnyen beilleszkedek a Társaságba , és megbízható vagyok. Ha mondok valamit akkor az úgy is lesz , tehát nem verek átt senkit és nem halogatok semmit. -
 

RippeR

🔫
2020. 01. 07.
146
457
Budapest
LV karakter
Ebrar duru
V2 karakter
matteo diego
Szia! Nekem nem annyira nyertel el a tetszésemet a lap.
Nem támogatom!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2021.06.01. 19:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Meglátjuk.

EDIT: Nem jelentél meg a TS meghallgatáson, ezért lapod elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.