Christopher D Alfonzo jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Chrisss

„dictum factum”
2019. 01. 12.
142
99
22
Miskolc
V4 karakter
Christopher Mercardo
LV karakter
Christopher Castellano
V2 karakter
Kasden Haxhiu
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ A nevem Kristóf és jelenleg 19 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ A szerveren már 2016-óta játszom és jelenleg 121000 játszott percel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Sajnos ennyi idő alatt kaptam már adminjailt és kitiltást is,de minden meglett beszélve és azóta gond nélkül játszok a szerveren.
https://imgur.com/a/3BRAFi3 ~



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen,rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Hétköznaponta 4-5 órát, hétvégente viszont ez a duplája is lehet, illetőleg minden időmet a frakcióra szánnám. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sziasztok! Kristófnak hívnak és 19 éves vagyok. Borsod megyében élek családommal, itt járok egyetemre is. A seemta-val 2016-ban kerültem kapcsolatba, azóta is aktívan játszom a V2-es szerveren. Hobbim a horgászat és a biciklizés, de rengeteg időt töltök a barátnőmmel is. Több frakció tagja is voltam már a szerveren, ahol sikerült szép eredményeket is elérnem, mint például al-leaderi pozíció betöltése vagy akár egy frakció vezetése.Nagyon jól ismerem a szervert és megtudnám állni a helyem a frakcióban.Lehet velem szórakozni nem veszek magamra nagyon semmit, így elvagyok általában minden új emberrel akit megismerek. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Christopher D Alfonzo ~


Születési helye, ideje:
~ San Fierro.1995.07.31 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Gépjárműtechnikai Szakgimnázium ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretnék egy nagyon szorgalmas és összetartó csapat oszlopos tagja lenni. Gyarapítani szeretném a szakmai tudásomat mind elméleti, mind gyakorlati szinten. Szaktudásommal hozzásegíthetném a csapatot a gyorsabb, precizebb munkavégzéshez. Szeretek csapatban dolgozni, hiszen így a ránk háruló feladatok is gyorsabban elháríthatók. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Név: Christopher D Alfonzo
autószerelő
Los Santos, Saints Boulevard 12
chrisdalfonzo@seemail.com
379589
Iskolai Tanulmányok:
San Fierro Általános Iskola 2002-2010
Los Santos Műszaki Szakgimnázium 2010-2014

Szakmai Tapasztalat:
2015-2017 San Fierro, Richard's Car Shop[Autószerelő]
2017-2020 See City Car Service[Autószerelő]
Magamról:
Christopher D Alfonzonak hívnak és a Los Santosi kórházban születtem 1995.07.31-én. Teljesen elfogadható körülmények között nőttem fel testvéreimmel akikkel a mai napig is tartom a kapcsolatot. Édesanyám Laura a Los Santosi Álltalános iskolában dolgozott matektanárként és minden nap számára élvezet volt. Édesapám az ORFK egyik beosztottja volt, de sajnos őt 14 éves koromban egy bevetésen lelőttek. Ezek után anyukám próbált eltartani minket, de ez kisebb nagyobb sikerrel sikerült csak. Testvéreimmel sikeresen elvégeztük az iskolát és ezek után jártuk a várost és helyi emberekkel ismerkedtünk meg. Jelenleg álláskereső vagyok, de a végzetségemhez hűen szeretnék elhelyezkedni.
~​



Aláírás:
Christopher D Alfonzo
 

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
23
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on (11.11) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.