Christopher D Alfonzo jelentkezése a SeeCityCarService-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Chrisss

„dictum factum”
2019. 01. 12.
142
99
21
Miskolc
V4 karakter
Christopher Mercardo
LV karakter
Christopher Castellano
V2 karakter
Kasden Haxhiu
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Christopher D Alfonzo ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ A V2-es szerveten már 2.5 éve játszom és jelenleg 76700 játszott percem van. ~

Hányas szintű vagy?
~ 41 es szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ 16 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ A szerveren már többször voltam frakciótag és rengeteg frakicó tagja voltam már,ezekben a frakciókban sikerült megmásznom a ranglétrát és kiérdemelni a tiszteletet is.Decemberben voltam SCCS tag,de egyéb okok miatt leadtam a frakciót 3 hónap után. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretnék újra a jó,vidám csapat tagja lenni és újra szerelni és pénztkeresni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen,rendelkezem. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznaponként 4-5 órát,viszont hétvégén ez akár a duplájára is nőhet. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos van egy ban ami csúfítja az UCPm,de ez meg lett beszélve Milánnal és egyből megkaptam az unbannt.
https://imgur.com/a/ikwQZvK
~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Voltam már sajnos adminjailben is de amiket tettem megbántam és ezek között sok a [999999-Keressfel] adminjail is.
https://imgur.com/a/ikwQZvK ~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Kristófnak hívnak és jelenleg 16 éves vagyok.Családommal egy Miskolc melletti kis faluban élek.Iskolába Miskolcra járok gimnáziumba.Hobbim a horgászat,vadászat és a motorozás.Szabadidőmben elég gyakran ülök a SeeMTA előtt.A V2 es szerveren szinte nyitás óta játszok már és sikerült számomra nagy eredményeket is elérnem.Többször voltam frakciótag itt is és más frakicókban is.Szeretek csapatban dolgozni és megértő emberekkel beszélgetni,akikben érzem a kölcsönös bizalmat. ~

Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

bale

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
284
147
LV karakter
nathan kane
Szia.
Hát igen, az UCP-d az egy kicsit csúnyácska, de a dolgok viszonylag régen történtek.
Én adok neked egy támogatást!
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap MEGFELELT az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.