Christopher Cortez jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

krxstxfx36

Újonc
Támogató
2019. 12. 22.
8
0
22
Balatonboglár
V4 karakter
KeAndre Terry
V2 karakter
Christopher Cortez
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok, Fekete Kristófnak hívnak, Balatonbogláron élek, nemsokára betöltöm a 19.-ik életévemet, szeretem az autókat, mellette nagyon szeretek motoroni. Nagyon szeretem szerelni is, az autóm, a motorom, illetve barátaim gépeit. Jelenleg programozást tanulok, de mellette pizza futárkodom és villanyszerelő mellett is dolgozom. Szeretem az állatokat, van egy kutyám is. Sok időt töltök a barátaimmal. Nos szeretem amit tanulok de az új tanárok miatt elég nehezen megy a tanulás.

Mióta játszol a szerveren?

2016-03-23 20:09:03

Eddigi elért dolgok:

Nos nagyon sokáig voltam pirus még 3 éve azt hiszem, aztán motoros frakcióban voltam alleader. Jelenleg taxis frakcióban vagyok, de egyébként sok másféle bandában is voltam. marába azt hiszem, aztán talán még cripsben is abba az időbe, meg talán maffiába is részt vettem. Van egy kisebb vagyonom is.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Több mint 5 éve játszom a szerveren, igaz voltak kisebb nagyon kihagyásaim, de szerintem tudnék segíteni a játékosoknak és szeretnék is, szeretném ebben is kipróbálni magam. Remek feladatnak látom magam elött.

Miért téged válasszunk?

Szerintem érett és rátermett vagyok erre a feladatra, szeretek másokon segíteni, mindenkit és mindent egyformán, szabályosan és higadtan kezelek.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Nos nagyjábol felét az online óráimnak. De például ha már fent vagyok és sok segítségkérés érkezik, nem fogom otthagyni őket.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Nos hétvégente akár 5-6 órát napközben 3-4 et.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Megpróbálom elmagyarázni neki a helyzetet, ha nem megy akkor segítséget kérek admintól.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Megmutatnám neki a két szerelőtelep helyszínt, aztán beállnánk a sorban közben elmondanám neki a menetét, megvárjuk a szerelőt amíg beenged minket, aztán beállunk egy boxba, a szerelő kiszámolja nekünk az árat. kifizetjük, aztán megvárjuk amig megcsinálja az autónkat.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Először is a városháza ahol iratokat tud magának csináltatni, illetve munkát tud szerezni, aztán következne az autósiskola ahol a jogosítványát tudná megszerezni a játékos. Végül pedig talán az északi benzinkutat ahol megtudnám neki mutatni a tankolást is illetve a tuning műhelyt egyszerre.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Megpróbálom egyszerre kezelni a kettőt, de ha nem megy akkor megpróbálom minél hamarabb lezárni az rpt.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Figyelmeztetem a hirdetőt, hogy ez nem szabályos, a következőnél pedig szólok adminnak.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam, egy meggondolatlan butaság miatt. Képkivágás2 - Képküldés - Képfeltöltés (kepkuldes.com)]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem, nem voltam. Képkivágás2 - Képküldés - Képfeltöltés (kepkuldes.com)]
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szia! Egész jó lett a lapod, de még bővítsd egy kicsit! Hajrá.
 
  • Tetszik
Reactions: krxstxfx36

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Szia! Kicsit bővítsd ,valamint néhány dolgot gondolj át újra! Egyébként egész jó lap lett, sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: krxstxfx36

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Rövid lett. Próbálkozz legközelebb újra.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.