Christian Zimmermann, Eldar Kryeziu, Logan Bellington, Marco Allwright - Nightmare

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Chris

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
25
22
V4 karakter
Christian Zimmermann
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png




Panasztevő InGame neve:

Christian Zimmermann, Eldar Kryeziu, Logan Bellington, Marco Allwright




Panaszra tett Adminisztrátor neve:

Nightmare




Panasz oka, leírása, kifejtése:

Helytelen bírálat, másik szemszög figyelmen kívül hagyása.




A legrövidebben megfogalmazva az alábbiak történtek:

Egy bankrablást csendesen kihoztunk, mivel nem történt beriasztás és a rendvédelem nem jött ki a helyszínre időben. Egy autóval elhagytuk a helyszínt, majd elindulást követően ránk jött a rendvédelem és elkezdődött az üldözés. Terv szerint Jeffersonba siettünk, amit egy villanyoszlop megakadályozott és innen kezdődött egy HÁROM másodperces „dara”. Mi meghaltunk, majd Nightmare megjelent és felszedett minket.



A panaszunk azért íródik, mivel a rendvédelem által kapott RÖVID, ÖSSZEVÁGOTT felvételekkel hoztak olyan ítéletet számunkra, ami a nézőpontunk szerint nem elfogadható, ugyanis maximum 3 másodpercről, a dara szempontjából 0.3 másodperctől beszélünk, így célszerű az elejétől végig nézni az egész esetet.

Az elejétől fogva folyamatosan egyetlen egy nagyon rövid videót próbált ránk „tuszakolni”, amit megnézve szóba KERÜLHETNE a PG, nem foglalkozva az én általam beküldött hosszabb videóra. Jelezte Nighmare, hogy nagyobb adminok bevonásával egyértelmű PG történt a MÁSIK RÖVID szemszögöt megnézve, majd mikor rákérdeztünk, hogy a mi nézőpontunkat is elküldte-e, akkor az volt a válasza „

[2024-09-25 17:47:20] [Output] : Eldar Kryeziu: (( a mi szemszögünket is megnézte? ))

[2024-09-25 17:47:26] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( Eldar: 150p +300p IC jail. ))

[2024-09-25 17:47:28] [Output] : Eldar Kryeziu: (( a többi említett admin? ))

[2024-09-25 17:47:48] [Output] : Ash Greer: (( IFBE, ITBK, BAKSZ, IKBN 300, 300.000$ ))

[2024-09-25 17:47:50] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( Christian: 120p + 300p IC jail. ))

[2024-09-25 17:47:59] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( Logan 120p + 300 IC jail. ))

[2024-09-25 17:48:09] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( Marco 120 + 275 IC jail. ))

[2024-09-25 17:48:10] [Output] : Eldar Kryeziu: (( hmm? ))

[2024-09-25 17:48:24] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( Egyből rávágták, hogy PG. ))

[2024-09-25 17:48:30] [Output] : Eldar Kryeziu: (( nem válaszoltál a kérdésemre. ))

[2024-09-25 17:48:40] [Output] : Eldar Kryeziu: (( csak az ő szemszögüket küldted el? ))

[2024-09-25 17:48:54] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( Lényegtelen, hogy látták-e vagy nem. Szín tisztán látszódott. ))

[2024-09-25 17:49:05] [Output] : Eldar Kryeziu: (( tehát erről beszélek, egyik oldalt nézted csak. ))”

Ezzel a megjegyzéssel szerintem többet ártott, mint használt. Itt már nyilvánvaló volt számunkra, hogy a mi nézőpontunk -bármit is mondunk – nem számít.



Volt egy másik érdekes elszólása is, hogy a rendvédelem túlerőben volt. Amióta játszok a szerveren, nem tudok olyan időszakot mondani, amikor a rendvédelem nem lett volna túlerőben (hisz mindig többen vannak). Ezt a kijelentést már csak azért sem értem, mivel Ő is tisztában van ezzel, hiszen egy illegális frakció tagja.



„[2024-09-25 17:37:18] [Output] : Christian Zimmermann: (( Nighamre kérlek magyarázd el nekem ))

[2024-09-25 17:37:20] [Output] : Christian Zimmermann: (( mely része? ))

[2024-09-25 17:37:26] [Output] : Owen Saunders mondja: Köszönöm!

[2024-09-25 17:37:45] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( Többszörős túlerőben volt a rendvédelem, mikor kiszálltatok, akkor már rátok volt fogva a... ))

[2024-09-25 17:37:46] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( fegyver. ))

[2024-09-25 17:37:48] [Output] : *** Owen Saunders becsatolta a biztonsági övét.

[2024-09-25 17:37:54] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( tisztán látszódik. ))

[2024-09-25 17:37:57] [Output] : Christian Zimmermann: (( 0.3 másodperccel gyorsabb? ))

[2024-09-25 17:38:00] [Output] : Christian Zimmermann: (( az is látszódik? ))

[2024-09-25 17:38:05] [Output] : Eldar Kryeziu: (( mindig többszörös túlerőben van a pd. ))

[2024-09-25 17:38:07] [Output] : Logan Bellington: (( de amikor ránk fogta még töltött. ))

[2024-09-25 17:38:17] [Output] : Christian Zimmermann: (( És ennyi erőbel a rendvédelem mindig túlerőben van, ne is legyen illegál? ))



Próbáltam több kérdést is feltenni neki, de ekkor már teljesen figyelmen kívül hagyta az általunk küldött üzeneteket, a szankciót kiosztotta. Jeleztem számára, hogy korábban is volt egy hasonló PK eset (velünk), ahol nagyon rövid időn belül (úgy mint itt) alakult az adott szituáció, legalább pislantson rá. Nem tette. Ezt majd a megjegyzésbe fogom beilleszteni, segítség lehet az ügy bírálásában, hiszen itt a drog és adrenalin is megemlítésre került, ami jelen pillanatban is fennállt.

Kétségtelen információ lehet az is, hogy egy illegális szervezetben (maffiában) lévő személy másképpen viselkedik, mint egy civil. Napi szinten az életét kockáztatja, vagy börtön, vagy halál formájában. Egy ilyen esetnél, ahol az EGÉSZ 3 másodperc, a fegyvert ránk tartották hamarabb 0.3 másodperccel megelőzően, nem így kellene eljárni. Jól látszódik, hogy a fegyver már a kezünkben volt, akik „hamarabb” kiszálltak még nem is töltöttek rá. Nem beszélve arról, hogy be voltunk drogozva, amely az adrenalinnal társulva ebben a 3 másodpercben nem úgy zajlott, ahogy a rendvédelem ezt eltervezte.

Személy szerint meglepődtem ezen a szankción, mivel „én sem ma kezdtem” , többségében illegális frakcióban voltam, soha semmilyen adminjailt nem kaptam 2015 januárja óta.





Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):

https://streamable.com/e6p99z , https://hastebin.com/share/esudofaboy.yaml




Megjegyzés:



Szeretnénk kérni az ügy felülvizsgálatát, hogy ebben a gyorsasági helyzetben valóban PG történt-e, és ha igen, akkor valójában miért? IC Jail-el együtt 420 percet kaptunk.


Az említett korábbi hasonló PK: https://forum.see-game.com/threads/...istian-zimmermann-ahakan.445114/#post-2054400
 
Utoljára szerkesztve:

Nightmare.

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2020. 06. 04.
108
58
20
Lőrinci
V4 karakter
Joakim Westergren
LV karakter
Noah Swanson
Szép estét!

Mint az ügyön leírtam, véleményem szerint a szituáció PG volt, számtalan nézetet, videót megnéztem, de a véleményem nem változott meg. Nagyon nem tudok mit hozzáfűzni a történtekhez.
 
  • Tetszik
Reactions: Kismernyes

azzappa

Újonc
2019. 01. 12.
8
28
V4 karakter
Marco Allwright
Szeretném felhozni a PG-vel kapcsolatosan a bankos történeteket amik teljesen normálisan szoktak menni és lefolyni. Amikor a rendvédelem több tucatnyi emberrel ott "campel" fent a liftnél ahogy az lenni szokott és ezt mindenféle rossz indulat nélkül írom, akkor azt a maradék 1-2 darab illegálost akik felszoktak jönni liftel ott várják tegyük fel 20-an alapvetően rátartott fegyverrel a liftre és telibe darálják azt a két embert majd elhagyják a helyszínt. Ezt a részt pedig személyesen mind a két részről (Rendvédelem-Illegál) meg tudom erősíteni és szerintem nagyon sok másik rendvédelmis is. Tehát akkor teljesen okés az, hogy már előre 40 perce rá van tartva a fegyver az illegálra liftnél, mindkét fél lő és darál, de akkor annyival el is van intézve az egész hogy mindenki oszol és megy a dolgára vagy éppenséggel a következő akcióra? Mert tényleg, nagyon érdekes módon ez egy teljesen okés meg bevett szokás, még sincs admin hívva hogy PG pedig elvileg az kéne hogy legyen nem? (legalább is Nightmare elmondása alapján)


Az alapvető RP helyzet és szituáció is megköveteli azt hogy egyébként lőjünk mivel alapvetően illegál frakcióról van szó, egy maffiáról, nem egy civil kis csapatról vagy bandásokról vagy bármi. Akik vállalták az illegál létet vagy életet azok fel vannak készülve főleg akkor ha egy nagyobb akcióról van szó mint egy bank vagy atm rablás hogy igen, itt az életük forog kockán és simán könnyedén meghalhatnak bármikor ha úgy éri őket a golyó pl a fejen és done.
Ebben a szituációban pedig különösen rá játszik a drogok által való befolyásoltság is hiszen azt jól lehet tudni hogy alapvetően agressziót, a dolgok átgondolatlanságát is fokozzák tehát még könnyedebben fognak ehhez hasonlóan "meggondolatlan" cselekedeteket elkövetni és ez a mostani PK-ban is megemlített másik panaszban is olvasható ahol személyszerint Christiannak írták le reportban, hogy adrenalin+drog felelőtlen/meggondolatlan dolgokat válthatnak ki belőlük főleg egy 3 másodpercet elemezve.

Szóval emiatt végképpen nem értem azt az elképzelést vagy felfogást a helyzettel kapcsolatosan hogy miért kéne meghátrálnunk és önként bevonulnunk a rendvédelemmel emelt fővel a cellákba 300p IC jailre ami megint hagy maga után kivetni valót hogy miért van egyáltalán ilyen hogy valaki börtönben rohad 5-6 órákat úgy hogy még bírságot is kapsz + a cuccaidnak is lőttek és ráadásul még az óvadékot is nehezen adják meg mert ha valami van mondva akkor az úgy is van, és kész, hiába van elmondva hogy de ez meg az, ami miatt lehetne enyhíteni vagy megadni az óvadékot, sajnálatos módon nagyon kevesen cselekednek empatikusan.


Szép estét!

Mint az ügyön leírtam, véleményem szerint a szituáció PG volt, számtalan nézetet, videót megnéztem, de a véleményem nem változott meg. Nagyon nem tudok mit hozzáfűzni a történtekhez.

Szeretnék a ,,számtalan nézetet, videót megnéztem"-ra pedig csak annyit reagálni hogy ez a számtalannak megemlített "dolog" annyiban merült ki hogy kapott egy összevágott videót, és tőlünk egy 18 másodperces videót.

Tehát véleményem szerint összességében elkapkodta az adminügyet, semmiféle annak hajlandóságát nem mutatta hogy minket meghallgasson, mivel az egész ügy már mondhatni az elejétől fogva el volt bírálva a részéről.

Bízok benne hogy ezúttal a mi szemszögünk is meghallgatásra és megértésre kerül, hamár 420 percet kaptunk.
 

Nightmare.

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2020. 06. 04.
108
58
20
Lőrinci
V4 karakter
Joakim Westergren
LV karakter
Noah Swanson
Az ügyön mind a két fél meg lett hallgatva. A szerveren továbbra sem elegendő indok arra, hogy valaki szabálytalanságot kövessen el, hogy nem szeretne 300 percet ülni. Véleményem szerint a TI szemszögetökből is tisztán látszódotta PG.

Ha a két fél nézőpontját figyelembe vesszük, akkor itt lenne még pár bizonyíték az esetről:

 
Utoljára szerkesztve:

Kriszuuu

Újonc
2019. 05. 01.
28
26
V4 karakter
Eldar Kryeziu
Jó reggelt kívánok mindenkinek!

Reflektálnék az első videóra Nightmare amire te azt mondod, hogy PG.
Az első videón teljesen látszik, hogy a srác először tart ránk fegyvert majd azután húzza fel, véleményünk szerint itt nem történt PG.

A másik videót amit küldtél megint úgy jön át, hogy csak ezt veszed figyelembe miközben mi elmondtuk/megmutattok neked, hogy ezt a szemszöget mi az autóból nem láttuk, illetve te is tudod, hogy a droghatása alatt a játékképed eléggé el tud deformálódni/változni.
 
Utoljára szerkesztve:

Nightmare.

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2020. 06. 04.
108
58
20
Lőrinci
V4 karakter
Joakim Westergren
LV karakter
Noah Swanson
Az ügy alatt, valamint itt a panasz alatt is elmondtam, hogy a ti szemszögeteket is figyelembe vettem, ahol véleményem szerint is tisztán látszódott a PG szituáció.
 
  • Tetszik
Reactions: Kismernyes

Kriszuuu

Újonc
2019. 05. 01.
28
26
V4 karakter
Eldar Kryeziu
Ha a mi szemszögünket is figyelembe vetted volna akkor miért azzal kezdted az egész ügyet miután felszedtél minket halálból--->
[2024-09-25 17:29:18] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( Valaki átnézi őket, hogy mennyi IC jailt kapnának? ))
[2024-09-25 17:29:28] [Output] : Eldar Kryeziu: (( ? ))
[2024-09-25 17:29:38] [Output] : Christian Zimmermann: (( Mindjárt nézek egy vidit, pillanat ))
[2024-09-25 17:30:06] [Output] : Christian Zimmermann: (( Mert még nem tartották akkor mikor mi lőttünk, csak aki húzza a fegyót fel ))
[2024-09-25 17:30:37] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( Egyértelműen PG volt. ))

Hogy vetted már itt a mi szemszögünket figyelembe, ha még nem is láttad a mi oldalunkat? Már itt elvolt döntve az ügy kimenetel.
 

Nightmare.

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2020. 06. 04.
108
58
20
Lőrinci
V4 karakter
Joakim Westergren
LV karakter
Noah Swanson
Az ügy alatt erre is kíváncsi voltam, HA jail kiosztás mellett döntenék. Valamint szinte egyből ti is küldtétek a videót, amit megnézve egyértelmű volt számomra a szabálysértés.
 
  • Tetszik
Reactions: Kismernyes

Kriszuuu

Újonc
2019. 05. 01.
28
26
V4 karakter
Eldar Kryeziu
Véletlenül sem akarok kötekedni és ne is vedd annak, de egy ügyet így kezdeni még mielőtt mind a két oldalt teljesen pártatlanul meghallgattad/megnézted nem tartom valami jónak.

A bizonyítékok ott vannak a mi oldalunkról is, egyebet nem kívánok hozzáfűzni.
 

Chris

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
25
22
V4 karakter
Christian Zimmermann
Az ügyön mind a két fél meg lett hallgatva. A szerveren továbbra sem elegendő indok arra, hogy valaki szabálytalanságot kövessen el, hogy nem szeretne 300 percet ülni. Véleményem szerint a TI szemszögetökből is tisztán látszódotta PG.

Ha a két fél nézőpontját figyelembe vesszük, akkor itt lenne még pár bizonyíték az esetről:

Kedves Nightmare. Természetesen itt a fórumon lehetősége van mindenkinek az álláspontját leírni, de a „sablonon” kívül mást nem látunk. Arról nem beszélve, hogy már-már sértő azon kijelentésed, hogy azért történt ami történt, mert nem akartunk 300 percet ülni. Még a feltételezésed is határozottan visszautasítom. Jelezted, hogy írjunk PK-t, ez megtörtént. Részemről várom a bíráló főadmint.

2024-09-25 17:50:21] [Output] : Eldar Kryeziu: (( de a többi admin azt nem látta. ))

[2024-09-25 17:50:29] [Output] : Eldar Kryeziu: (( viszont még is kikérdted a véleményüket. ))

[2024-09-25 17:50:54] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( Az én döntésemen nem változtat. ))

[2024-09-25 17:50:55] [Output] : Eldar Kryeziu: (( tehát hol van itt a korretség? ))

[2024-09-25 17:51:15] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( Lehet élni a Panaszkönyv által nyújtott lehetősgekre, ha véleményetek szerint ))

[2024-09-25 17:51:16] [Output] : Marco Allwright: (( alapvetően az egész rp helyzet megköveteli azt hogy az életünket feltesszük és lesz ami ))

[2024-09-25 17:51:18] [Output] : Marco Allwright: (( lesz ))

[2024-09-25 17:51:20] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( helytelenül jártam el. ))

[2024-09-25 17:51:25] [Output] : Eldar Kryeziu: (( meglesz. ))

[2024-09-25 17:51:28] [Output] : Christian Zimmermann: (( Utolsó kérdésem Nighmare ))

[2024-09-25 17:51:33] [Output] : Admin 3 Nightmare: (( Igen? ))

[2024-09-25 17:51:44] [Output] : Eldar Kryeziu: (( Kikérted más adminok véleményét egy videóval kapcsolatban, viszont a mienk. ))

[2024-09-25 17:51:53] [Output] : Eldar Kryeziu: (( valami miatt figyelmen kívül lett hagyva. ))

[2024-09-25 17:51:59] [Output] : Eldar Kryeziu: (( akkor felesleges volt ki kérni a véleményüket. ))

[2024-09-25 17:52:00] [Output] : Christian Zimmermann: (( 0.3 másodperc az általad kérdéses rész. Ez ilyenkor nem fura? ))
 

azzappa

Újonc
2019. 01. 12.
8
28
V4 karakter
Marco Allwright
Én csak azt nem értem hogy minek lett leírva mindegyikünk részéről bármi is ha a 90%-ra nem reflektálsz és megint ez az egyoldalú hozzáállás megy az egész ügyhöz. Se a bankosra, sem pedig az egész rp szitus helyzetre/droggal kapcsolatos dologra nem lett reagálva. Ezért lett a szövegem végénél is írva hogy az ilyen sablon dolgokat inkább hagyjuk és tényleg normálisan, érdemileg legyen reagálva az egészre. Ha az nem egyoldalú hogy a mi részünk el van küldve, el van magyarázva, “20” féle logikus indokkal alá van támasztva hogy mit miért hogyan, de még mindig ugyanaz van mondva mint adminügy alatt és mint feljebb említettem ebben a szövegemben, hogy nincs rá reagálva csak ugyanaz a “demagóg” szöveg újra és újra részedről nightmare akkor nem tudom mi. De egy biztos hogy ez akkor sem korrekt és ezt most minden féle kötekedés nélkül mondom.

Részemről is ennyi, várom a főadmin megítélését az ügy kapcsán.

(UI: Egyébként igen, teljesen logikus hogy a 300 percet ki akarjuk kerülni hogy helyette 420-at üljünk. Ezt szerintem magyarázni sem kell 🙂)
 
Utoljára szerkesztve:

Nightmare.

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2020. 06. 04.
108
58
20
Lőrinci
V4 karakter
Joakim Westergren
LV karakter
Noah Swanson
A drog befolyásoltság, valamint az illegális szerep sajnos nem változtat a tényeken (Ezt én is kifejezetten sajnálom, mivel IRL egy illegális szervezet tagja inkább választja a halált, mint a börtönt.), de sajnos a szerveren számtalan szabály van, amit be kell tartani, ez is egy olyan szituáció volt, melyet nem bírál felül ez a szituáció.
 

Matt_

blank
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
605
2 294
V4 karakter
Jamie de Martel
Sziasztok, nem sikeredett ez rövidre, de remélem sikerül majd mindenre választ adnom.

Alapvetőleg az ügyintézésben látom azt, hogy miért gondoljátok egyoldalúnak avagy inkorrektnek az ügyintézést Nightmare részéről. A felszedés utáni kezdés az bőven elengedhető lett volna és akkor lehet, hogy nem lennénk most itt, de viszont a bírálattal amit kaptatok azzal egyet kell értenem, mert ez megnézve a videókat inkább átment a PG kategóriába, mint abba, hogy ez nem lenne az.
Fogták rátok a fegyvert már amikor elkezdtétek a kiszállást, körbe vettek titeket és igen, lehet keresni azt, hogy ki tárazott még akkor vagy ki nem és egyebek, de oldalról már bőven fogva volt rátok a fegyver, ha azt nem is nézem, hogy szemből is voltak azért.
Itt ebben a helyzetben már inkább nem kellett volna kiszállnotok és nem az miatt, hogy sokan vannak a rendvédelmisek, mert mindig is többen lesznek, hanem az miatt amit fentebb is leírtam.

Aranyraktáros téma és az, hogy ti be vagytok drogozva egyáltalán nem relevánsak ebből a szempontból, aranyraktár teljesen más szituáció, ami PK-t linkeltetek szintén teljesen más szituáció, a drog miatt pedig nem lehet mindent megtenni és nem lesz egy ilyen miatt kifogás, az illegálos frakcióval való védekezést meg szimplán csak nem tudom megérteni, ugyanúgy nem releváns.

Az ügyintézés lefolytatása miatt Nightmarel beszélek, de a PG-t jogosan kaptátok, a panaszt zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.