Christian Taylor jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Taresz

Barangoló
Támogató
2020. 12. 08.
140
26
Szeged
V4 karakter
Christian Tailor
V2 karakter
Christian Taylor
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Krisztiánnak hívnak, de sokan becéznek Taresznak. 15 éves, falusi srác vagyok, segítőkész és jó kedvű. Szeretek az embereknek segíteni, akár játékon belül, akár játékon kívül. Több mint 11 éve focizom egyesületben, hobbim a biciklizés és a motorozás. Jelenleg 9. osztályba járok, rendészet szakon tanulok, későbbiekben tűzoltónak szeretnék menni. A napokban a szabadidőmet a számítógépezéssel töltöttem, de ez sokszor változik. Ha sorolni kéne negatív tulajdonságaimat lenne, mint minden embernek, de ha ezek közül ki kéne emelni egyet kettőt akkor azt mondanám. hogy sokszor felkapom a vizet kisebb dolgokon, és türelmetlen vagyok. Jó tulajdonságaim közé sorolhatom, hogy jó kedvű, segítőkész és gyorsan tanuló srác vagyok.]

Mióta játszol a szerveren?

[A SeeMTA V2 szerverére 2020. November elején regisztráltam.]

Eddigi elért dolgok:

[Elért dolgaim közé sorolnám, hogy regisztrációm után 1 nappal a See City Honvédség (SCH) tagja lettem, majd a Honvédség alatt Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság(OKF) Önkéntes tűzoltó. Egy kis idő után kipróbálhattam magam a Terrorelhárítási Központban is (TEK), ami véleményem szerint, nem az én frakcióm volt, nem tudtam beilleszkedni. Jelenleg az SCH tagja vagyok, SCH-n belüli elért dolgaim pedig a Tizedes rang és a [KR] (Katonai Rendészet) Al-Parancsnoka. A szerverren kisebb vagyonom volt amire büszke vagyok, ezt a vagyont pedig a PP-nek köszönhettem.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Igazából, ki szeretném magam próbálni SGH-ként, ami szerintem menne nekem. Szeretek a játékosoknak segíteni, nem a célom a banoltatás, kick vagy ban. Szeretnék az Adminok segíteni, azzal hogy kisebb kérdésekkel én foglalkozom és nem az adminok, mivel sok olyan GOV-van adminoktól, hogy kisebb kérdésekkel SGH, IDG-hez forduljanak. ]

Miért téged válasszunk?

[Én nem szabom meg, hogy kit válasszatok, nem vagyok különb a többi jelentkezőtől. Ez a ti döntésetek! Szerintem 85-90%-ban tisztában vagyok a szerver illetve az RP szabályokkal. Gyorsan beilleszkedő típus vagyok, és gyorsan tanulok. Azt csinálom amit mondanak nekem és nem szegem meg. Tiszteletet adok mindenki felé, még akkor is a a másik fél nem. 2.5-3 év RP tapasztalat van mögöttem, nem egy profi RP-s játékos vagyok, de szerintem ha betanítani kellene, az alapokat biztos el tudnám mondani, akár többet is.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Igazából ez változó, hétköznap 3-4 órát hétvégén ez meg növekedik 5-6-ra vagy akár többre is, szünetekben pedig van hogy meghaladja a 7 órát is az aktivitásom a szerveren ezáltal minden időt amikor a szerveren tartózkodom a feladatomra tudnám szánni.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Napi 4-5 óra biztos.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Hát, próbálnám neki elmagyarázni szépen, tisztelet tudóan, hogy én csak egy Adminsegéd vagyok nem egy Admin, nekem nincs jogom megjavítani az autóját, az én feladatom, az az hogy kisebb PM-ekre válaszoljak. Ha nem érti meg és tovább mondja a magájét, szólok egy Adminnak, hogy adja ki neki a szankciót.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Tájékoztatnám, hogy a szerveren 2 szerelő van, az egyik Los Santos északi részén található, amelynek neve az SCCS (See City Car Service), a másik pedig San Fierro jobb felső sarkában Észak-keleten található melynek neve a Fix&Drive (Fix&Drive Service) [F11-es gomb lenyomásával a térképen a villáskulcsra hasonló ikon]. A szerelőket egy parancsal lehet ki hívni ha esetleg a járműve le robbant, a Los Santosban lévő SCCS-t a /calll 222-222-es számmal tudja ki hívni a San Fierroban lévő Fix&Drive-ot pedig a /call 444-444-es számmal tudja elérni. Utána tájékoztatnám a játékost a 3 sávról ami a szerelő telepeken van. Az 1. sáv a Lassú sáv, a 2. a Gyors sáv a 3. pedig a kijárat. A lassú sávon azaz az 1. sávon közlekednek be a szerelőtelepre az olyan játékosok akik nem sietnek, vagy nincs pénzük ki fizetni a gyors sávot. A gyors sávon azaz a 2. sávon a Cascoval rendelkező Frakciós autók közlekednek be vagy esetleg az olyan playerek akiknek van pénzük ki fizetni a Gyors sávot. A gyors sáv ára 700.000 Forint, és teljesen mindegy mi törött a kocsiján akkor is 700.000 forint lesz a szereltetés. A kijáraton azaz a 3. sávon azok közlekednek akiknek a kocsija meg lett szerelve, és ki fizették a javítást, ezen a sávon engedik ki őket. A szerelő egyszerre csak EGY járművet fog be engedni, szóval TILOS be szökni. Ha a szerelő be engedte, egy üres helyre be kell álljon majd le kell húzza az ablakot vagy ki kell szállnia a gépjárműből. Ha ki szállt a szerelő megkérdezi, hogy teljes szerelést szeretne-e kérni, van-e Casco vagy esetleg csak egy-egy alkatrészt szeretne megjavíttatni. Ha a player elmondta hogy Teljes vagy egy-egy alkatrészt szeretne javíttatni, a szerelő felméri a járművön a károkat majd ki számolja annak összegét, hogy mennyit kell majd fizetni. Ha ki fizette a károkat, a szerelő ad egy ÁFÁS számlát, aztán megkezdi a szerelést. A járművel addig nem szabad elindulni, amíg a szerelő dolgozik rajta. Ha a szerelő végzett a munkájával, megszerelte az autóját, megköszöni hogy őket választottad, majd elköszön, ilyenkor szabad elindítani az autót, majd elindulni a kijárat felé azaz a 3. sávhoz. A szerelő ki nyitja az kaput, majd a 3. Sávon a kijáraton kell távoznia a szerelőtelepről.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Első és legfontosabb a VH (Városháza), azért ezt mutatnám be neki elsőnek, mert itt tudja igényelni az okiratait, illetve itt tud munkát felvenni. a 2. helyszín a Kórház lenne, azért ezt mutatnám 2.-nak, mert ha valami baja esik, eltörik a lába, vagy a keze vagy valami oknál fogva nem érzi jól magát, ide kell el menjen, és itt kell egy Mentőstől segítséget kérnie, ha pedig balesetet szenvedett ide fogják be vinni és itt látják el. (( /call 104 a mentők száma )) a3. és egyben utolsó amit mbe mutatnék neki az a Déli benzinkút lenne, mivel itt tud venni olyan dolgokat amik az életébe jól jöhetnek, például a gyógyszer, EÜ doboz, telefon vagy akár a rádió.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Az RP-t nyílván nem hagyom félbe nem hagyom ott, folytatom, közbe pedig próbálok az adott segítségkérésre (PM-re) válaszolni.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Az első dolgom az lenne, hogy szólok egy adminnak, hogy ő is nézzen rá a hirdetésre, ha ő is úgy látja, hogy ez a hirdetés NON RP-s, kérek rá szankciót, melyet az admin ad neki.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen sajnos voltam 1x Jailba, amit nagyon megbántam.
]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam még bannolva, és nem is szeretnék.
]
 

laci01111

Újonc
2020. 11. 17.
2
0
V4 karakter
Diego Morello
V2 karakter
Martin Alvarado
11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás! #CJ
Támogatom! Rég óta ismerősőm megbízható, határozott személy. Sokat játszik IG. Nem fog szerintem csalódást okozni. Csak jól járhatnak vele!
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.