Christian Taylor Jelentkezése a Fix&Drive-ba. [ ELUTASÍTVA ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Taresz

Barangoló
Támogató
2020. 12. 08.
140
26
Szeged
V4 karakter
Christian Tailor
V2 karakter
Christian Taylor

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Krisztiánnak hívnak, de szólítsatok Taresznak. Jelenleg 15 éves vagyok Augusztusban töltöm a 16-ot. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Körülbelül 2-3 hónapja játszom a V2-es szerveren, 18.848 Játszott perccel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Kitiltva még nem voltam, viszont jailban voltam már sajnos. https://imgur.com/a/GDrbEaO ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Rendelkezem mind a kettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Jelenlegi helyzetben naponta 4-6 órát. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Tari Krisztián-nak hívnak, 15 éves vagyok. Hobbim a biciklizés, de inkább a motorozás. Szeretek az embereken segíteni, mint IG mint IRL, ebből ki folyólag, kis korom óta Tűzoltó szeretnék lenni, és jelenleg annak is tanulok. 11 éve focizok, karrierem során jelenleg a második egyesületnél vagyok. Faluban élek, amióta megszülettem, sosem költöztünk, és nem is szeretnék, szeretek faluban lakni. Közép iskolás vagyok, Szegeden. Jelenlegi helyzetben napjaimat inkább a gép előtt töltöm, bár ezen változtatnom kéne, mert magamon is meglátszik, hogy mi volt a helyzet előtt és mi van most. :D ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Christian Taylor ~


Születési helye, ideje:

~ Las Venturas, 1982, Augusztus 24. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Érettségi bizonyítvány, Angol felső fokú nyelvvizsga. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Sokat hallottam erről a munkahelyről, nagyon sokan dicsérik a városban, ezért gondoltam be nyújtom a jelentkezési lapomat ide, szeretném meg ismerni ezt a közösséget, és akár nyugdíjig ebben a jó közösségben dolgozni. Sok jó hír van a Fix&Drive-ról, egy-két barátom is itt dolgozik, és én is tapasztaltam, a volt munkahelyemen mikor ki lettek hívva, hogy elég korrekt egy csapat, tisztelettudóak. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Személyes:
Név: Christian Taylor
Cím: Los Santos Santa Maria Beach, 2. Panel, 1 emelt, 10-es ajtó.
Telefonszám: 233245

Munka tapasztalat:
See City Honvédség ---> Szakaszvezető [KMZ-AP]
Büntetés-Végrehajtási Intézet ---> BV Fegyvőr, Fő-Felügyelő
Katasztrófavédelem ---> Törzsőrmester [KMSZ]
Terrorelhárítási Központ [Őrmester]

Tanulmányok:
-Érettségi bizonyítvány [Los Santosi Főiskola] ~

Aláírás:

Christian Taylor​

 
Utoljára szerkesztve:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - 4 adminjailed van amivel nem is lenne gond, de az összeset ooc stílus miatt kaptad. - ))
XUqtqzT.png

XUqtqzT.png
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.