Christian Rich jelentkezési lapja a Fix&Drive-ba.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Chris Gaming

Barangoló
2019. 06. 01.
145
33
Blueberry
www.youtube.com
V4 karakter
Christian Rich
V2 karakter
Christian Rich

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Krisztián, 23 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2018-10-30 regisztráltam. Jelenleg 124 000+ Játszott percel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Amit tudni kell rólam itt kezdtem az RP-t v2-n minden tudás nélkül, eleinte így sikerült is össze szednem jó pár darab jailt, viszont már egy ideje nincs jailem, már tudom a szabályokat. Ha jól számoltam akkor 14 jail van a többi vagy véletlen vagy enyhítés/dupla https://i.imgur.com/64uN3Cs.png https://i.imgur.com/FAQlSZE.png ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 4-6 órát általában, Igen tudnám ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Krisztián-ak hivnak, 23 éves vagyok. 2018 végén kezdtem MTA-al játszani it kezdtem a pályafutásom V2-őn, ha jól emlékszem egy Youtube videóban hallottam a szerverről, azóta is játszom a szerveren,igaz eleinte voltak problémáim a szerver szabályzat nem ismerete miatt, de mostanra már bele rázódtam. Napi szinten olyan 4-6 órát szoktam lenni a szerveren. Elég sokat szoktam kocsikázni, meg ha az idő is engedi akkor motorozni is. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Christian Rich ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos, 1999.10.30 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mindig is érdekel a gépek működése ezért is ebbe az irányba mentem tovább tanulni. Nekem sokat számít hogy egy jó csapatban dolgozzak, és úgy érzem meg állnám itt a helyem. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ https://imgur.com/KFKFKPg ~

Aláírás:

Chris

 
  • Imádom
Reactions: Vadasz Roland

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - Jelenleg nincs tagfelvétel! - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.